Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nie wyobrazam sobie zycia bez....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 26, 27, 28  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, a jakie masz owczarki? niemieckie? i jak sie wabią? ja mam owczarka niemieckiego - suczkę Chili uśmiech i już niedługo ją zabiorę na spacerek uśmiechuśmiechuśmiech ciekawe, czy po 6 miesiacach mojej nieobecności w domu będzie spała przy moim łózku.. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze bez książek i dobrych filmów...czytać mogę praktycznie wszystko ale filmy muszą być przynajmniej dobre albo chociaż śmieszne lol
Wczoraj byliśmy na "Marley & Me" śmiałam się w głos i płakałam jak bóbr, polecam wszystkim wielbicielom czworonogów i fanom mądrych rodzinnych filmów
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kachensss napisał:
Sadie, a jakie masz owczarki? niemieckie? i jak sie wabią? ja mam owczarka niemieckiego - suczkę Chili uśmiech i już niedługo ją zabiorę na spacerek uśmiechuśmiechuśmiech ciekawe, czy po 6 miesiacach mojej nieobecności w domu będzie spała przy moim łózku.. uśmiech


Tak niemieckie.Tylko ta rasa sie dla mnie liczy uśmiech Mam dziewczynke- Sadie i chlopaka- Luka.
Sadie to ksiezniczka uśmiech rodowod,super linia i temperament,ujmujacy wyglad.Luka to ze schroniska ale przystojny jak na onka facet.Niezrozumiany i zle traktowany przez ludzi.Slodka natura jak juz cie pozna.Prawdziwy gentleman psiego swiata.Wpisz na nk Karolina Leszewska i wejdz na galerie.Sa tam zdjecia Sadie.Zdjecia Luka wciaz czekaja na dodanie ale zabiore sie za to w najblizszym czasie.
Chili ladne imie dla psicy uśmiech takie...pikantne uśmiech super ze jest ktos kto sie nie boi onkow.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna, ta twoja suczka, zupełnie jak moja Nora:), której już nie ma niestety:(
Fajnie zdjęcie z plecaczkiem-klasa:)
A to bobas mojej mamy, teraz już trochę większy Shocked

_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

St.Bernard? Czy Bernenczyk?Co to za rasa?Przekochany futrzak uśmiech kocham szczeniaki generalnie psy ale szczeniaki wyciagaja ze mnie wszystko co najlepsze. Morda mi sie do nich sama smieje. lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bernardyn, ale na maxa fajny, bardzo wesoły i pokojowo nastawiony:) Jak to mówi mój ukochany, ma wzrok tęskniący za rozumem:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no baaa lol dno i wodorosty w glowie lol
Super sa Bernardynki.Wole duze psy.Czuje sie z nimi bezpieczniej.Luka szkolony byl na zastopowanie.Zadna reka sie do mnie nie zblizy bez pozwolenia.Jak sie noca szlajam z nimi to sa naprawde oba swietne mimo ze 'ksiezniczka' nie wyszkolona.Ale to owczarki.Zycie oddadza za ciebie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam owczarka policyjnego na emeryturze w domu Norę, był to geniusz psiej tresury i wierności. Wychowałam się z nią, po 9 larach niestety musieliśmy uśpić z powodu raka, dlatego już nigdy nie będę miała owczarka, bo by mi serce pękło. Ale zgadzam się, że nie ma wierniejszych psów. Kenzo, mojej mamy samym wyglądem odstrasza, na podwórko wpuści wszystkich, ale broń boże w drugą stronę. Usiądzie przy furtce, i koniec. Nie ma takiej opcji, by się bez nakazu ruszył, a jak ktoś próbuje go obejść, lub przesunąć, to zaraz ząbki są pokazane i koniec(każdy ma w gaciach:)
Mieliśmy tez 2 owczarki kaukaskie, i były boskie, choć dla obcych dość agresywne.
Ja kocham tylko duże psy , a tych beznadziejnych yorków, czy shiatsu, to wręcz nie znoszę. Takie rasy tylko dla głupich panienek się nadają, albo jak mówi mój ukochany na karmę dla dużych psów.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Ja miałam owczarka policyjnego na emeryturze w domu Norę, był to geniusz psiej tresury i wierności. Wychowałam się z nią, po 9 larach niestety musieliśmy uśpić z powodu raka, dlatego już nigdy nie będę miała owczarka, bo by mi serce pękło. Ale zgadzam się, że nie ma wierniejszych psów. Kenzo, mojej mamy samym wyglądem odstrasza, na podwórko wpuści wszystkich, ale broń boże w drugą stronę. Usiądzie przy furtce, i koniec. Nie ma takiej opcji, by się bez nakazu ruszył, a jak ktoś próbuje go obejść, lub przesunąć, to zaraz ząbki są pokazane i koniec(każdy ma w gaciach:)
Mieliśmy tez 2 owczarki kaukaskie, i były boskie, choć dla obcych dość agresywne.
Ja kocham tylko duże psy , a tych beznadziejnych yorków, czy shiatsu, to wręcz nie znoszę. Takie rasy tylko dla głupich panienek się nadają, albo jak mówi mój ukochany na karmę dla dużych psów.



Angel nie shiatzu tylko shitzu lol Shiatzu to japonska sztuka masazu lol ale szkoda ze shiatzu nie lubisz lol pomaga na wiele rzeczy lol (tak wiem naigrywam sie z ciebie,juz przestaje)
Kaukazow bym nie trzymala bo to bardzo niezalezne natury.Hodowane do pilnowania stad sa zdolne do podejmowania decyzji bez interwencji czlowieka.No i odpowiedni poziom agresji maja.Nie zamykaj serca dla innego owczarka.Szkoda by bylo.
Lubie tez malinois.Sa drugie na mojej liscie ukochanych ras.Pod wzgledem tresury sa nawet lepsze niz niemce.Moja suka ma za soba drugi etap treningow z posluszenstwa.Oba wyniki pierwsze miejsca.Ciezka praca poplaca.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiedziałam, że coś mi w tej nazwie nie leży Embarassed dzięki za uświadomienia durnej Embarassed
Co do naszych Kaukazów to były super, i bardzo mi było smutno jak zdechłysmutny Mojej mamie potrzebne są takie duże psy, bo teren jest ogromny. Były po szkoleniu, jak wszystkie nasze psy, bo nie wyobrażam sobie inaczej. Psy i dzieci jak dla mnie muszą być posłuszne i wiedzieć co im wolno, a co nie. Dla siebie chcę dużego, ale spokojnego i łagodnego psa, dużo podróżujemy i chcemy go zabierać ze sobąuśmiech dla tego wybraliśmy chow chowa (jak znowu źle napisałam, to proszę o korektę, nie znam się tak dobrze na pisowni psich nazw Embarassed )
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 8 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group