Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy pasuje bolerko futerko??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No szczerze mówiąc na paxdziernik ja osobiście bym futerka nie brała.No ale wiadomo-jeśli chcesz podoba CI się no to czemu nie.Ale paxdzierniki bywają całkiem ciepłe jak na jesień,więc nie wiem czy będzie dobre.WIadomo-pogody nie przewidzisz a myślec trzeba wczesniej.No ale ja bym futerka nie brała.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi osobiście się to futerko nie podoba i ja bym nie chciała w takim czymś wystąpić.... Rolling Eyes ale to Ty musisz czuć czy chcesz coś takiego i musisz wiedzieć czy wytrzymasz godzine w zwykłym bolerku, czy lepiej się ubrać w coś takiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja rownież biorę ślub w październiku i tez zastanawiam się nad bolerkiem z futerka. Chodzi mi o takie : http://www.allegro.pl/item580574847_bolerko_futerko_etola_slubne_biale_ecru_nowe.html
Szkoda że nie można przewidziec pogody, bo w październiku moze byc różnie, a szkoda wydawać kase na bolerko jak może być ciepło. Z drugiej strony zdarzało się że w październiku snieg padał :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaneta napisał:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fb18731b726808b.html

Witam wszystkich ponownie, dziekuje za odp[owiedzi, przesylam link, na ktorym widac to futerko, co wspominalam,
Prosze chociarz napisac czy ładne, moze i macie racje ze Pazdziernik nie pasuje futerko, ale moim zdaniem jest przesliczne dlatego o takim myslalam na moj slub.
Pozdrawiam


Nie podoba mi sie.Moze i jest miekkie ale to jak wyglada to juz inna sprawa.
Pomyslmy w ten sposob.Z domu/bloku wsiadasz do samochodu lub innego wynajetego srodka transportu.Jedziesz do kosciola lub urzedu.Potem ze srodka lokomocji do kosciolka,potem na miejsce przyjecia.To raptem 3 krotkie spacery (chyba ze planujesz 2 godzinna sesje zdjeciowa w plenerze).Jak dla mnie zwykle bolerko (moze niekoniecznie koronkowe) w zupelnosci wystarczy.Nie ma potrzeby na futro.Ja sama bede miala bolerko ale tylko dlatego ze moge je sobie wybrac w cenie sukni i w razie gdyby lekko pogoda nie dopisala to lepiej je miec niz nie.Ale nie bedzie ani koronkowe ani futrzane.Zwykly material ale ladny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Ponownie
Sadie może i masz rację, że z wsiadając z domu do samochodu, później z samochodu do kościoła i z kościoła do samochodu i na przyjęcie weselne nie potrzebne jest takie futerko, ale ja oprócz tego, jeszcze przed ślubem mam zaplanowaną sesję fotograficzną koło zamku nad jeziorem, albo nad morzem, to jeszcze nie jest ustalone i patrzę też pod tym kątem, żeby nie zmarznąć na sesji jeszcze przed ślubem w kościele, a poza tym, myślę, że takie piękne mięciutkie futerko, będzie równierz ślicznie prezentować się na sesji zdjęciowej w plenerze i doda uroku zdjęciom, a poza tym, mi będzie w nim na pewno cieplutko no i poza tym, ono jest śliczne i mięciutkie, miłe w dotyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wybierając bolerko na chłodniejsze dni chyba bym wybrała troszkę mniej futerkowe i napuszone oczko ale każdy ma swój gust uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia a to futerko jest az tak mocno napuszone i futerkowe?? To jest futerko z lisów, mówie tobie, śliczne, mięciutkie i milutkie i wcale tak mocno nie jest napuszone, jak bedziesz chciała wrzuce fotke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to najładniejsze są takie z futerkiem tylko przy kołnierzu i mankietach oczko po prostu nie wybrałabym takiego całego w futerku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 16:59    Temat postu: Re: Czy pasuje bolerko futerko?? Odpowiedz z cytatem

Zaneta napisał:
Witam wszystkich
jestem nowa na tym forum, ale pisze ponieważ mam pewien dylemat, ślub mam w Październiku i zastanawiam się nad czymś ciepłym, ponieważ wiadomo, że w murach kościoła jest zimno, no i październik, to też już pora raczej zimna, a do tego jestem strasznym zmarźluhem . Pisze na te forum, ponieważ zastanawiam się nad bolerkiem futerkiem, a dokładniej mój narzeczony chce na okazje naszego ślubu uszyć dla mnie bolerko futerko z lisów białych i moje pytanie, pomóżcie mi, czy w Październiku będzie pasowało takie bolerko?? Proszę o podpowiedź
P.s. Wrzuciłabym zdjęcie, ale nie wiem jak to zrobić


Jak jesteś zmarzlak, to lepiej załóż coś cieplejszego niż cienkie bolerko.
Panna młoda z sinymi ustami i szczękająca zębami chyba niezbyt atrakcyjnie wygląda. W kościołach to nawet latem jest zimno, a co dopiero w październiku.
Wszystko zależy od pogody, jakby bolerko było jakieś fajne , krótkie to moim zdaniem zawsze pasuje. Polecam naturalne futerko, bo sztuczne niezbyt ładnie wyglądają i zawsze mniej dostojnie i elegancko. Nie polecam też takich obszywanych puszkiem, bo bardziej wyglądają jak dla dziewczynki idącej do komunii, niż panny młodej. Akurat to ze zdjęcia nie bardzo mi się podoba, lisy lepiej leżą szyte po długości, bo mniej są napuszone i szczuplej się wygląda. Do takiego typu bolerek znacznie bardziej nadają się norki, lub choćby białe króliki.
Ja bym na pewno pomyślała nad gustownym futrzanym bolerkiem, ale mniej krzykliwym od tego na zdjęciach, a awaryjnie coś cienkiego jak będzie słonecznie.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel 1978 dziękuje, że chociaż ty też jesteś za bolerkiem futerkiem naturalnym, ja również uważam, że sztuczne futerka nie dają takiego uroku jak bolerka z naturalnych futer, myślisz jednak, że to bolerko jest za bardzo krzykliwe jak na ślub?? A Angel 1978 masz moze propozycję na jakieś ładne bolerka z naturalnych futer?? Angel, a jak myślisz, chyba ładnie będzie się takie bolerko jak wrzuciłam fote prezętować na sesji nad morzem pytajnik Hm, tylko właśnie Angel 1978 ostatnio byłam na przymiarce tego futerka i muszę przyznać, że jest trochę ciepłe, ale myślę, że w Październiku na sesji a później w kościele nie będzie w nim za gorąco, ale jedno muszę przyznać, nie dość, że jest urocze mięciutkie, puszyste, to aż miło się do niego przytulić, nawet mój narzeczony jak zobaczył jak przymierzałam to futerko to był w szoku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group