Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy pasuje bolerko futerko??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sob 7 Mar 2009, 0:26    Temat postu: Czy pasuje bolerko futerko?? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
jestem nowa na tym forum, ale pisze ponieważ mam pewien dylemat, ślub mam w Październiku i zastanawiam się nad czymś ciepłym, ponieważ wiadomo, że w murach kościoła jest zimno, no i październik, to też już pora raczej zimna, a do tego jestem strasznym zmarźluhem . Pisze na te forum, ponieważ zastanawiam się nad bolerkiem futerkiem, a dokładniej mój narzeczony chce na okazje naszego ślubu uszyć dla mnie bolerko futerko z lisów białych i moje pytanie, pomóżcie mi, czy w Październiku będzie pasowało takie bolerko?? Proszę o podpowiedź
P.s. Wrzuciłabym zdjęcie, ale nie wiem jak to zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 58
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Sob 7 Mar 2009, 9:05    Temat postu: Re: Czy pasuje bolerko futerko?? Odpowiedz z cytatem

Witaj
Ja mam ślub w listopadzie ale ja wyypozyczam bolerko bo jak bedzie cieplo to takie atlasowe biore za na zakonczeniach rekawkow ma futerko a jak zimno to futerko cale ale pazdziernik nie jest taki zimny i wydaje mi sie ze futerko ci nie bedzie potrzebne wybor nalezy do ciebie pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś sztuczne...oczko Bardzo ładny gest ze strony narzeczonego, ale kurcze...szkoda lisków. Wydaje mi się jednak, że październik to trochę za wcześnie na futerko w ogóle uśmiech W zupełności wystarczy bolerko albo rękawki z materiału pasującego do sukni uśmiech No, chyba, że spadnie śnieg uśmiech Ale tego nie da się przewidzieć uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1010
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 118

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaneta ja tez mam slub w pazdzierniku i bede miala cienkie bolerko, nawet sie zastanawiam nad koronkowym:) futerko to tak bardziej na zime:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fb18731b726808b.html[/img]


to jest to futerko co wspominalam,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fb18731b726808b.html

Witam wszystkich ponownie, dziekuje za odp[owiedzi, przesylam link, na ktorym widac to futerko, co wspominalam,
Prosze chociarz napisac czy ładne, moze i macie racje ze Pazdziernik nie pasuje futerko, ale moim zdaniem jest przesliczne dlatego o takim myslalam na moj slub.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na bardzo ciepłe. Cieplutkie i mięciutkie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi się nie podoba to futerko , jakies takie odpustowe uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to wogle takich futerek nie lubie i ciesze sie ze nie biore ślubu zima bo cięzko byłoby mi coś wybrac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaneta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Ponownie
Faktycznie jest bardzo mieciutkie, az chce sie wtulic w nie, tylko moj problem polega na tym, ze mam slub w Pazdzierniku i nie wiem, czy takie futerko bedzie pasowac, a jak pisalam juz wczesniej, moj narzeczony chce mi takie uszyc na nasz ślub, a widze z wypowiedzi poprzedniczek, ze odrazdzaja raczej futerko na pazdziernik, ze bedzie za cieplo i nie pasuje i mam wielki dylemat teraz co robic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group