Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub cywilny + obiad dla najbliższej rodziny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 11 Kwi 2009, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to masz bardzo podobnie jak ja. Ja tez z dlugiej sukni nie umialam zrezygnowac (tez mam kremowa) Nie mamy DJ ani nic w tym stylu bo nastepnego dnia wczesnie wyjezdzamy. Jak nie chcesz muzyki albo wolisz zaoszczedzic pieniadze to powiedz gosciom ze rano wyjezdzacie i nie powinni miec pretensji. Zakop sie z ukochanym gdzies w pieleszach i swietujcie razem lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Nie 12 Kwi 2009, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przejdzie z wyjazdem , bo wiedza, ze wyjezdzamy kilka dni po slubie, po prostu w zaproszeniu bedzie , ze to tylko kolacja i po torcie powiem , ze czas do spania (o czym pewnie dzieci (tak moje jak i zaproszonych) same przypomna.
A jesli chodzi o slub cywilny: My mielismy bardzo malutki: na sama ceremonie bylismy w 6 osob : my, swiadkowie, moja mama i tata mojego meza (mamy troche wybrakowane rodziny mruga. Po Urzedzie zaprosilismy wszystkich na lody (byl ch.. goracy dzien) i wieczorem na kolacje. Cywilny bralismy w czwartek a na niedziele zaprosilismy rodzinke mojego meza (brat z rodzina, tata, kilkoro kuzynow wraz z rodzinami (ktorych pewnie juz nigdy nie zobacze)), moja mame i kilkoro z dobrych przyjaciol mojego meza. Po tym jak podano torta (ktory lekko sie rozplywal) i kawe po nim, goscie sami zaczeli zbierac sie do domu..Wez tylko pod uwage, ze to byl obiad wraz z przystawkami i wloski, co znaczy ze dosc powolny i dlugi ( w calosci trwal moze 3-4 godzinki). Sadze, ze jak poinformujesz gosci, ze organizujecie tylko obiad/kolacje sami zrozumieja kiedy jest koniec.
_________________



Ostatnio zmieniony przez Iwi dnia Nie 12 Kwi 2009, 16:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 12 Kwi 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo na zaproszeniach wydrukujcie godzine zakonczenia i kazdy bedzie mial jasnosc. Nic w tym zlego ze chcecie zakonczyc kedy wam pasuje i zrobic rzeczy po swojemu. Kazdy gosc na poziomie powinien zrozumiec
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneczka090
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 11

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
JA tu troszke nowa na tym forum...
Ale:) Rok temu też robilismy skromne przyjecie, myslalam tylko o obiedzie na ok 40 osob ale po rozmowie w restauracji(wybralismy taka mala "knajpkę" ze był lokal zamkniety> Włascicielka sama nam zaproponowala duzo rozwiązan bo miała kilka małych wesel. I wkoncu wyszlo ze małe przyjecie zamiast obiadu bedzie niewiele drozsze i sie na nie zdecydowalismy. Jak sie oglada zdjecia to niewiele sie rozni od duzego wesela jesli chodzi o oprawe młodych bo to wkoncu ich dzien i oni sa najwazniejsi. Ten lokal mial znajomego jakiegos grajka za jakies 200 czy 300 zł. Impreza miala byc do 12 ale sie przeciaglo sami chcielismy:)
U nas bylo tak ze jak dzwonilismy to sie mowilo ze potem zapraszamy na skromne przyjecie, obiadek szampan torcik. A jak ktos cos gadal ze czemu male to poprostu nie mamy kasy na duze wesele.
JAk cos bede mogła pomoc to pytajcie.
My teraz zastanawiamy sie nad planowaniem śl koscielnego dlatego tez sie tu zaisalam na forum cos tam poczytac jak to wyglada:)

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z moim przyszłym mężem nie chieliśmy miec "wypasionego" wesela, dlatego takiego mieć nie będziemy. Mamy zamówioną salę na około 30 osób. Po cywilnym udamy się właśnie do niej, po czym zabawa zakończy się około godziny 24.00. Oczywiście to co zostanie z jedzenia ( bo alkohol, picia, ciasta są we własnym zakresie) zabieramy do domu. I nawet tak wczoraj rozmawiałam z moim tatą, który stwierdził, że po przyjęciu można jeszcze posiedzieć w domu ( o ile ktoś będzie miał jeszcze siływesoły.
W zaproszeniach nie zaznaczaliśmy, że bedzie to przyjęcie do godziny 24.oo.
Chcieliśmy mieć skromny ślub i będziemy właśnie taki mieli z czego ja się bardzo cieszę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliś0my miec podobnie ale w trakcie przygotowań nasze małe przyjęcie przerodziło się w wesele.Jedyne co sie nie zmieniło to to że kończymy o 24.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wesela nie chcieliśmy. Marzył Nam się jaknajskromniejszy ślub : )
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzył ale była to bardziej kwestia finansowa żeby trochę to wszystko okroić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam! nasze przyjęcie będzie na ok 30 osób i właśnie się zastanawiam jak grzecznie zasugerować gościom,że to już koniec imprezy. Zamówiliśmy salę i menu z 4 daniami gorącymi,tortem,ciastem,owocami,napojami,alkoholem "wg. spożycia" i wieloma przystawkami ale tak teraz myślę,że to za dużowykrzyknik! Tym bardziej,że drugiego dnia chcąc nie chcąc będziemy musieli zrobić ala'poprawiny,dla tych co zostaną (oczywiście tych z daleka), rodziców i świadków
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My o 16 ślub w USC, potem do restauracji, toast szampanem, podawanie obiadu...my wyskoczymy do parku na foto, wracamy jemy nasz obiad, gadu gadu, podanie tortu weselnego gadu gadu i ok 22 do domku.
Muzykę w tle puści ktoś z restauracji. Tańców nie będzie, dj też nie, wódki nie kupujemy, jedynie szampan na toast. Całość na ok 30 osób, Na drugi dzień poprawiny w domu dla znajomych oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group