Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niezbędnik..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia napisał:
a mój ma długie włosy i do ślubu tez będzie mieć, chociaż cała jego rodzina cały czas mówi, ze do ślubu powinien ściąć, a wg mnie super tak wygląda i już mu powiedziałam, że niech tylko spróbuje ściąć!
Na manicure na pewno nie będzie chciał iść, ale jak się sam zajmie swoimi paznokciami to tez nie będzie tak źle, wystarczy żeby schludnie wyglądało.


Długie włosy na ślub, będą fajnie wyglądały. Jak sę dobrze czuje to czemu nie. Mój tata miał długie włosy do ślubu i to ile lat temu i jakoś było dobrze.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co pamiętam ze zdjęć to mój tata też miał długie włosy do ślubu oczko
nie wiem czemu rodzina P. jest taka "zacofana" w tej sprawie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia napisał:
z tego co pamiętam ze zdjęć to mój tata też miał długie włosy do ślubu oczko
nie wiem czemu rodzina P. jest taka "zacofana" w tej sprawie...


Ja tam bym nie miała nic przeciwko temu, żeby mój miał dłuższe, niestety nie ma takiej opcji.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel co robi twoja druga polowa ze musi miec manicure?Jesli mozna wiedziec oczywiscie.
Ja tez zamierzam skupic na sobie blask reflektorow tak ze nikt nie zauwazy czy A ma palce zrobione czy nie. Twisted Evil
Co myslicie o laserowym usuwaniu wlosow?Chyba sie na cos takiego wybiore
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja nie lubię facetów z długimi włosami Shocked , krótkie, naturalne - takie mięciutkie sa suuuuper - bez dodatków żelów - takie lepiące bleee..wykrzyknikwykrzyknik itd. Very Happy Mojego Skarbusia mogę głaskac po tych włosach i głaskach Very Happy Nio, ale to kwestia gustu - u mnie w pracy kolega ma długie włosy, zawsze chodził w związanych - a na ślub rozpuścił (jak dla mnie tragedia), nio ale to przeciez nie ja z nim zyję - kwestia gustu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez nie lubie.Zwlaszcza jak facet ma wlosy dluzsze niz ja.I tez lubie glaskac A po glowie.Daje takie przyjemne uczucie na reku Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Angel
Co myslicie o laserowym usuwaniu wlosow?Chyba sie na cos takiego wybiore


Ja właśnie się nad tym poważnie zastanawiam. Moja koleżanka dopiero co jest po pierwszym zabiegu. Ona przeżyła, wiec i ja powinnam oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Angel co robi twoja druga polowa ze musi miec manicure?Jesli mozna wiedziec oczywiscie.
Ja tez zamierzam skupic na sobie blask reflektorow tak ze nikt nie zauwazy czy A ma palce zrobione czy nie. Twisted Evil
Co myslicie o laserowym usuwaniu wlosow?Chyba sie na cos takiego wybiore


Mój ukochany prowadzi firmę międzynarodową. Bardzo często podróżuje Zawsze musi wyglądać dobrze i elegancko, zadbane dłonie i dobre pióro wieczne to wizytówką w ich świecie.


Jeśli chodzi o laserowe usuwanie włsków, to jest bardzo bolesna i może zostawić blizny, jeśli laser zostanie źle nastawiony.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ała, już mnie wszystko boli Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
a mój K. jest ogolony na łyso i ma bródkę taką sexy lol nigdy nie podobali mi się łysi faceci (oprócz Bruce'a Willis'a Wink ), więc nie wiem, czemu mi się mój K. podoba lol lol sam o siebie dba i wszystko jest w porzo, więc do manikiurzystki go nie wyślę lol lol ale skoro ja sama chodzę, to teraz też pójdę Wink
libella, lista jest świetna Exclamation od razu mi lepiej, jak widzę, ile już mogę odhaczyć w moim skoroszycie weselnym lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="violinist83"]
Sadie napisał:
Angel
Co myslicie o laserowym usuwaniu wlosow?Chyba sie na cos takiego wybiore


Ja właśnie się nad tym poważnie zastanawiam. Moja koleżanka dopiero co jest po pierwszym zabiegu. Ona przeżyła, wiec i ja powinnam oczko[/quot


Przeżyć, to oczywiście można, ale zabieg jest bardzo nieprzyjemny. Jeśli naprawdę się zastanawiasz, to radzę znaleźć dobrego specjalistę.
Nie wiem skąd jesteś, ale jak do Łodzi masz nie daleko, to polecam, Centrum Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej. Jedna z lepszych klinik laserowych w europie. Ceny mają super i tam na pewno nic ci nie grozi:)
Oczywiście, jak do każdego zabiegu laserowego, skóra musi być nie opalona(słońce,solarium, samoopalacz odpada).
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group