Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki welon do "Demetrios 1359"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emilia84
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 16:12    Temat postu: Jaki welon do "Demetrios 1359" Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny uśmiech We wrześniu mam ślub-sukienka kupiona ale nie wiem jak się uczesać i jaki wybrać welon!Wstawiam link -może coś wymyślicie Very Happy
http://www.brides.com/fashion/dresses/gallery/wedding_dresses/vendor/designer/ultrasophisticates/detail/168261?offset=2#_chip=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eloonka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!
Obejrzałam suknię-bardzo elegancka uśmiech
Ja dobrałabym do niej długi (ale żeby nie był dłuższy niż tren), całkowicie gładki welon uśmiech
Fryzura-hmmm... to zależy w zasadzie od tego jaką masz twarz,ale wydaje mi się, że do takiego modelu pasuje jakieś gładkie, klasyczne uczesanie, bo suknia sama w sobie jest ozdobna, więc wydaje mi się, że jakieś loczki czy spiralki nie wchodzą w grę uśmiech
Ale to tylko moja opinia... Najważniejsze, żebyś się w tym wyjątkowym dniu dobrze czuła uśmiech
Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Emilia84
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki eloonka za podpowiedź!Też myślałam o bardziej gładkim uczesaniu-moja siostra mówi, że takie mi pasują Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eloonka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że trafiłam uśmiech
Myślę, że suknia jest przepięknie ozdobiona i nie można dodatkami oraz fryzurą przedobrzyć uśmiech niestety często widuje się, że panny młode chciały olśniewać w każdym szczególe, ale to zepsuło efekt, bo wyglądały dosyć jarmarcznie uśmiech
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, a po latach jak popatrzysz na zdjęcia to przynajmniej nie będziesz komentować "ale wtedy była moda" uśmiech
uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczna suknia


wg mnie tez fryzura klasyczna + długie kolczyki i welon typu mgiełka długi do ziemi - nie wiem - może bedzie pasował z koronka dookoła jesli na sukni jest koronka?pytajnik



_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknia bardzo elegancka. Długi welon na bank będzie dobrze wyglądał.
Co do fryzury, to taka wyczesana, ze zdjęcia wcale mi się nie podoba.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o mój gust to ja polecam właśnie taka fyzurkę jak na zjęciu lub podobną ( napewno nie rozpuszczone) z diademem lub delikatny welon może byc długi lub krótszy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emilia84
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 4

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi Wink Cieszę się,że suknia się podoba Very Happy jeśli będziecie miały zdjęcia jakiś fajnych welonów, które Waszym zdaniem pasują do mojej sukienki to proszę o wklejenie uśmiech Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group