Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

na którą godzinke umówić sie na fryzure
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladysunshine ja też mam ślub o 14 i to jeszcze muszę dojechać do innegi miasta, co potrwa ok.1 godz.uśmiech Dlatego myślę, że fryzjer będzie na 7, nie planuję jakiejś karkołomnej fryzury, ale i tak czesanie troche trwa... A makijaż już chyba na miejscu w pokoju hotelowym, co by się nie denerwować, że nie zdążymy. Potem tylko się ubrać. Mi chyba będzie pomagać mój świadek lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adzia
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 26

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Andzia podziwiam Cie, ja bym sie nie odwazyla na tak pozna pore fryzjera i kosmetyczki....

najwyzej fotograf poczeka - nie planuje zadnej dluzszej sesji przed slubem - tylko w domku, paznokcie robie dzien wczesniej, a mysle, ze zaprzyjaznione fryzjerka i kosmetyczka zrobią wszystko zeby sie wyrobila na czas uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam nadzieję, że zdążę ze wszystkim przed ślubem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiście, ułatwiłam sobie sprawę, zabieram fryzjerkę na miejsce, zawodową wizażystką, jest jedna z moich druhen, wiec wiedziałam jak się ustawićuśmiechuśmiechuśmiech
Następny stres z głowy Very Happy
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajoma fryzjeraka albo w rodzine to fajna sprawa..niedośc ze mozna wypróbowac wiecej fryzur..to jeszcze wiadomo że nam nie zrobi byle czego na głowie...a najlepsze że jesli to rodzina i bedzie na weselu to jest pomoc w razie jakiejs wpadki z fruzura i zawsze moze poprawić i naprawic... Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam fryzjerkę na 8 a slub na 16.. nie wiem, czy nie za wczesnie?

a w ogole jakie fryzury bedziecie miały na poprawiny? tą samą co na slubie (jesli sie nie rozleci) czy juz same sie uczeszecie? bo mi sie okropnie włosy przetłuszczają, myję głowę codziennie i pewnie na poprawiny będę musiała sama cos na głowie zmontować (no,szwagierka pomoże uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angunn napisał:
Ladysunshine ja też mam ślub o 14 i to jeszcze muszę dojechać do innegi miasta, co potrwa ok.1 godz.uśmiech Dlatego myślę, że fryzjer będzie na 7, nie planuję jakiejś karkołomnej fryzury, ale i tak czesanie troche trwa... A makijaż już chyba na miejscu w pokoju hotelowym, co by się nie denerwować, że nie zdążymy. Potem tylko się ubrać. Mi chyba będzie pomagać mój świad

ek lol


Fryzjer na 7? Ja w dzień własnego wesela nie mam zamiaru wstać wcześniej niż o 10, na 11 razem z mamą idę na masaż i dopiero przygotowania. Ja i moje druhny szykujemy się już na miejscu, więc na szczęście nigdzie nie musimy jeździć. UFFF!
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kachensss napisał:
a ja mam fryzjerkę na 8 a slub na 16.. nie wiem, czy nie za wczesnie?

a w ogole jakie fryzury bedziecie miały na poprawiny? tą samą co na slubie (jesli sie nie rozleci) czy juz same sie uczeszecie? bo mi sie okropnie włosy przetłuszczają, myję głowę codziennie i pewnie na poprawiny będę musiała sama cos na głowie zmontować (no,szwagierka pomoże uśmiech


Ja na ślub mam lekkie loki, więc na poprawimy fryzjerka mi umyje rano głowę i wyprostuje włosy. Przyjedzie do mnie do domu, żebym nie traciła czasu, bo nie mam zamiaru wstać wcześniej niż południe;)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już rozmawiałam ze znajomą fryzjerką i przyjedzie do mnie do domu uśmiech yeee!!
Też nie chciałabym się zrywać w dniu ślubu o świcie, bo chcę balować na weselu do białego rana
Wink
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 napisał:
Ja już rozmawiałam ze znajomą fryzjerką i przyjedzie do mnie do domu uśmiech yeee!!
Też nie chciałabym się zrywać w dniu ślubu o świcie, bo chcę balować na weselu do białego rana
Wink


Popieram:) Zupełnie moje podejście:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
Strona 2 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group