Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

na którą godzinke umówić sie na fryzure
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 22 Lip 2015, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brysia25 napisał:
geoAsia napisał:
Brysia, zgapiłaś psiaka:))
Ja mam fryzjera na 5 h przed ślubem, a makijaż na 3 h przed ślubem. Z tym, że godzinę przed już będzie R u mnie.



Hahaha faktycznie, spodobał mi się język
Ja to się najbardziej bałam, że makeup nie wytrzyma do rana, wiec uważam, że masz super rozwiązanie

I jak z tym makijażem, dał radę?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brysia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 23 Lip 2015, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
brysia25 napisał:
geoAsia napisał:
Brysia, zgapiłaś psiaka:))
Ja mam fryzjera na 5 h przed ślubem, a makijaż na 3 h przed ślubem. Z tym, że godzinę przed już będzie R u mnie.



Hahaha faktycznie, spodobał mi się język
Ja to się najbardziej bałam, że makeup nie wytrzyma do rana, wiec uważam, że masz super rozwiązanie

I jak z tym makijażem, dał radę?



Wiadomo, że cudów nie ma- oczy były okej maiłam 1:1 i cienie więc z Tym kłopotu nie było, co parę godzin chodziłam do toalety ze świadkową przypudrować nosek i parę razy po tańcach użyłam podkładu i pudru bo mam zawsze czerwone poliki jak prosiak uśmiechnięty ale tak to się trzymał całkiem nieźle, miałam psikaną buzie takim specjalnym sprayem utrzymującym makijaż. Też w domku wzięłam lakierem do włosów język
Ale ważne, że nie było wpadki i nie wyglądałam jak panda. Wink
_________________
Jest tylko jedno zło na świecie - strach, jest tylko jedno dobro na świecie - miłość. więcej
Anthony de Mello – Przebudzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 23 Lip 2015, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy ślubie na 12 fryzjera miałam na 7.30 a makijaż na 9. Jeszcze fryzjerka zdziwiona po co tak wcześnie. Byłam gotowa na 9. O 10 ubieranie i kamerzysta o 11 mąż i błogosławieństwo i chwilę przed czasem byliśmy w kościele podpisać dokumenty. Przynajmniej nie mailem czasu na stres
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sob 25 Lip 2015, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brysia25 czyli wszystko super, ja też chcę zrobić rzęsy. Noszę na co dzień okulary i ten dzień będzie wyjątkiem. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaa właśnie nie wiem jak to zrobić... planuje ślub o 14 (w sumie to nie ważne o której ważne jakie odstępy godzinowe wybrać między poszczególnymi etapami przygotowań) więc o 13 chciałabym już być całkiem gotowa uśmiech makijaż wstępnie sama chcę sobie zrobić, paznokcie i rzęsy dzień przed. Więc zostaje w sumie fryzjer oczko także może wstałabym sobie o 8:30, zjadła śniadanie, wykonała telefony do zespołu, fotografa i sali czy wszystko jest ok ( lol ) wykąpała się itp i o 10:00 poszła do fryzjera, myślę, że do 12 bym się wyrobiła, potem tylko ubranie sukni i makijaż (który przećwiczę wcześniej, zresztą nie mam problemu z makijażem a nie chcę kg tapety) uśmiech myślę, że taki plan bd oki Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to troszkę za późno. Musisz wziąć pod uwagę to, że możesz się spóźnić, może się zepsuć samochód Tobie, albo fryzjerowi. To, że ze stresu nie wyjdzie Ci makijaż, że zatnie się zamek w sukni. Cokolwiek. Ja mając ślub na 17 mam fryzjera o 10, mówi mi, że do 12 powinien skończyć. Wracam do domu, może coś zjem, żeby nie paść. Ok 13-14 makijażystka, potem ubieranie i zejdzie. Wolę poczekać troszkę niż lecieć w stresie na wariata.
Aczkolwiek zrobisz jak uważasz.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka prawdopodobnie masz rację, jeszcze się zobaczy, popytam koleżanek po ślubach ile czasu poświęcały na szczęście większość ma przede mną uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rusnacci napisał:
efkalinka prawdopodobnie masz rację, jeszcze się zobaczy, popytam koleżanek po ślubach ile czasu poświęcały na szczęście większość ma przede mną uśmiech

No ja właśnie wcześniej planowałam podobnie jak Ty, ale dostałam taki opierdziel z każdej strony, że zmieniłam. Najwyżej będą ze mną siedzieć i się nudzić.;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie uśmiech lepiej się ponudzić ale obstawiam że przychodzacy goście , krzątająca się rodzina spowoduje że nudzić się nie będziesz:) Ja mam ślub o 16 więc myślę ze fryzjer koło 10 a makijaż koło 12 , pazurki zrobię w piątek uśmiech gdzieś na 14 będę w domu by się spokojnie ubrać zjeść coś i o 15 ruszyć do Kościołauśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziemy miały wystarczająco stresu, żeby jeszcze się w tym dniu spieszyć;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Strona 19 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group