Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

upominki dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i ja zaczęłam się zastanawiać nad drobnymi prezencikami dla gości. Całkiem niezły pomysł te migdały,właśnie przejrzałam tą stronkę i najtańsze to są po 3.99 czyli właściwie 4 Confused Fakt jak ktoś ma małe przyjęcie to jeszcze jeszcze ale na 150 i więcej to troszki dużo to wyniesie.
W zeszłym roku byłam na weselu koleżanki,które było na 310 osóbwykrzyknikwykrzyknik!(20 im nie przyszło) i wychodząc każda kobieta dostała czerwoną różę a panowie piersióke whisky. tylko wyobraźcie sobie jaki my mieliśmy problem z prezentem Exclamation
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, nie wiedziałam, że daje się takie upominki. Pokazałam mojemu TŻ i uznał to za dobry pomysł. Damy je podchodząc do każdego gościa, dziękując za przyjście....w sumie do 30 osób to nie problem podejść podczas jedzenia tortu weselnego.

Mam pytanie czy każdy gość powinien dostać prezencik czy np małżeństwo 1szt ?
Wybraliśmy takie migdałowe sakiewki z dekoracją ze strony:
http://www.slubkreatywnie.pl/#
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prada dają je tylko ci których na to stać a ich akurat tak. A my też damy jakieś migdałowe cudeńka. Świetny pomysł i u mnie w rodzinie dotychczas nie praktykowany więc ktoś zacząć musi Very Happy


A tak na marginesie to znacie powiedzenie: " huczne wesele-cichy rozwód!"?Tak właśnie stało się w przypadku tej mojej koleżanki a po ich małżeństwie zostało tylko właśnie to whisky... smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Pon 11 Maj 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naczytałam się , że lepiej nie dawać migdałów w lukrze bo są twarde i niedobre .. lepiej czekoladki albo coś innego smaczniejszego...
Któraś z Was jadła takie migdały ?
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pon 11 Maj 2009, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie nie próbowałam takich migdałów ale sama nazwa fajnie brzmi,tak....elegancko uśmiech tylko pytanie czy te czekoladki się nie rozpłyną jak będzie gorąco
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BBasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 36

PostWysłany: Pon 11 Maj 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja dopytałam telefonicznie o te aniołki z Unikalni.pl można zamówić dopiero na ok 15 go czerwca. Teraz mają sporo zamówień na początek czerwca . Mozna wybrać kolor.
No i się zastanawiam. ... Poszukam sponsora uśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prada, te migdaly w lukrze sa boskie, jak firma, ktora je robi zna sie na tym . Jak pierwszy raz ich sprobowalam, to myslalam , ze to kamyczki pokolorowane oczko.
Teraz wiem , ze nalezy je troszke possac aby dostac sie do miekkiej czekolady (moze byc gorzka lub mleczna) a na koncu rozchrupuje sie migdalka ...mmmmhhhmmm...pychota oczko.
http://www.destinoamore.pl/product_info.php/cPath/24_43/products_id/158
Na tej stronce ogladalam bombonierki, ale maja rowniez migdaly (nie wiem tylko jakie sa, bo z tej firmy nie jadlam), ktore mozna zamawiac na kg. Torebke na migdaly sama robie ...uwzielam sie, moze troche dziwne... bedzie wyszywana haftem krzyzykowym , postaram sie za kilka dni wstawic kilka zdjec.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BBasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 36

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwi - smakowicie opisałaś te migdały uśmiech

Pochwal się tymi haftowanymi torebkami. prosi

Ja jednak zdecydowałam się na te aniołki aniołek

Teraz jeszcze trzeba je w coś zapakować prezent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my nie robimy dodatkowych prezentów dla gości. przy ich pożegnaniu każdy dostanie ciastka więc gdybyśmy chcieli dorzucić prezent to goście nawet nie zwróciliby uwagi że to jest szczególny prezencik.
chyba że na początku...poustawiać prezenciki przy talerzach. a co powiecie na jakieś ładne cukierki? i tak przy każdym talerzu taki jeden położyć...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BBasia , dziekuja za pochwale. Wstawie te torebki jak tylko sie rozkrece z ich robieniem. Po tym , jak zrobilam prototyp zaczelo mi brakowac czasu na pozostale... ale musze zaczac nadrabiac straty, bo przeciez czas goni...
Magdaberbec, ja raczej nie bede rozdawac ciasta a wlasnie te bombonierki. Zeby tak jakos inaczej bylo..a moze i ciasto bede dawac?? Jeszcze sie zastanowie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group