Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

upominki dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasiaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 20

PostWysłany: Sob 4 Kwi 2009, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna napisał:
aniolki tez sa oklepane...
ja dostalam takie migdaly w maju rok temu i jeszcze mi troche w kartoniku zostalo...


Jej, to ich ich tam było w tym kartoniku? uśmiech
_________________
Młoda ale już nie Panna uśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2009, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie obdarowywanie gości prezentami nie podoba się! Bez sensu się zastanawiać co tu można im dać i żeby jeszcze było w takiej cenie żeby nas było na to stać. No i te wszystkie propozycje... hmm... dla mnie dawanie migdałów w woreczku jest bez sensu, bo to nie pamiątka, bo goście je zjedzą i już (zresztą przecież na weselu jest tyle ciasta i innych słodkości, ze chyba i tak ma sie tego dosyć), a jakieś drobiazgi kurzą sie na pólkach, albo po paru dniach ladują w koszu. Po co na siłę coś wymyślać?

A organizując wesele niestety pieniądze się przelicza! I ważne jest czy ten drobiazg kosztuje 3 czy 5 zł, bo 500 zł wydać na bzdurę to już jest wydatek. Zamiast bawić sie w prezenty lepiej zapewnić gościom nocleg! Albo przynajmniej pomóc w załatwieniu go. Bo co to za przyjemnośc jechać na wesele 200 km, a potem w środku nocy wracać przez pół Polski do domu.[/b]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KasiaA napisał:
panna napisał:
aniolki tez sa oklepane...
ja dostalam takie migdaly w maju rok temu i jeszcze mi troche w kartoniku zostalo...


Jej, to ich ich tam było w tym kartoniku? uśmiech

nie przeliczalam ale tak na oko to 8-10 sztuk i nie byly zjedzone absolutnie w dniu "obdarowania". kazdy zabral do domu. mam je w pieknym katoniku i kartonik lezy w pokoju raz na dluzszy czas wyjme jedneg i zjem a jak bedzi epusty to wyladuje w kartonie z pamiatkami
a co do jakis malenkich aniolkow to na polce nie beda widoczne i od razu oleca cdo kosza z pamiatkami-a takie migdalki przynajmniej przez juz rok mi "cos orzypominaja"

ciagle jednak sie zastanawiam czy warto w to inwestowac, mozna tez zwykle czekoladowe cukierki zawinac w koronke czy kawalek bialej "firanki" i doczepis na zawiazaniu jakis tekst, tez zjedza ale beda wspominac ten mily gest

ostatnio moj przyszly szwagier (o ile dobrze nazwalam) dostal karty do gry na weselu z jakas specjalna str tytulowa-kazdy gosc, czy tez kazda para dostala
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam zamiaru dawac gościom żadnych prezentów. Byłam na wielu weselach ( tylko w zeszłym roku na 4 ) i nigdy się z tym nie spotkałam. Poza tym jest wiele innych rzeczy do załatwiania, po co jeszcze zawracac sobie głowę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja akurat naleze do tych typow c o musza sie wyrozniac oczko
uwielbiam byc oryginalna oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna napisał:
japcio_80 napisał:
3zł? tylko że przy setce gości robi się z tego 300zł smutny Ja wymyślę coś tańszego uśmiech


te migdaly sa super sama dostalam raz takie, hmm ale chetnie poslucham co Japcio wymyslilas tanszego, moze pozyczę od ciebie pomysl oczko


Nadal myślę uśmiech Mam już materiał i tasiemkę na woreczki, które uszyje moja mama. Nie wiem jeszcze, co wrzucić do środka. Pewnie coś słodkiego. Może czekoladki. Albo krówki. Się zobaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rita131 napisał:
Ja nie mam zamiaru dawac gościom żadnych prezentów. Byłam na wielu weselach ( tylko w zeszłym roku na 4 ) i nigdy się z tym nie spotkałam. Poza tym jest wiele innych rzeczy do załatwiania, po co jeszcze zawracac sobie głowę


A ja uwielbiam dawać prezenty uśmiech Przy każdej możliwej okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 20

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawać czy nie dawać - każdy decyduje sam uśmiech

Wczoraj przeglądałam na allegro w kategorii -sluby -wesela- podkategorię inne /czy tak jakoś/

Czego tam nie ma uśmiech
Okazuje się ,ze wszystko można sprzedać z "hasłem" do ślubu czy na wesele.

Najbardziej rozbroiły mnie nakrętki na wódkę weselną.
"Rozumiem" - etykietki, ubranka dla butelki ale zakrętki.
I to są wyrzucone pieniądze. Drobne bo drobne ale zawsze.
_________________
Młoda ale już nie Panna uśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BBasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 36

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam pomysłu na prezenty dla gości. Natknęłam sie wcześniej wspominanego przez Was linka do tych ślicznych aniołków.
http://www.unikalni.pl/kolekcja.php?id=808
Czy któraś z Was tam zamawiała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz tez kupiłam organze i tasiemkę, jeszcze kupię cuksy.. i nawet nie bede woreczków szyła, tylko potne materiał na kwadraciki i zapakuję cuksy , zeby ten praezencik tak "stał".. uśmiech i juz uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group