Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

upominki dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sierraole
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 363

PostWysłany: Czw 31 Gru 2009, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zdjęcia robimy przed ślubem i dostajemy je na weselu z naszymi imionami i datą ślubu.Format kopertowy. uśmiech Myśle,że warto zapłacić 250zł za taką pamiątke dla gości.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 17 Sty 2010, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja byłam na takim weselu, na którym zaraz po pierwszej turze tańca przyjechał drugi pan fotograf, zrobił zdjęcie grupowe i zaraz po oczepinach kazdy otrzymał taką pamiątkę dla siebie uśmiech Nie mam pojęcia ile to kosztowało parę młodą, ale spodobało mi się uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my zrobimy podobnie jak Lady_S.. Też będziemy dawać ciasto gościom, którzy będą wychodzić z przyjęcia. Na początku też myślałam o migdałach, aniołkach itp, ale w końcu uznałam, że na razie nie jest to zbyt popularne, a ciasto zawsze choć jedna osoba w rodzinie lubi język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zależy ile ciasta zostanie, bo jeśli niedużo, to może być problem uśmiech Poza tym trzeba zawsze znaleźć kogoś odpowiedzialnego za to aby każdy gość takie ciasto dostał... jak dla mnie kłopotliwa sprawa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamówimy odpowiednio większą ilość ciast i kupię na allegro pudełka na ciasta.Mamy zamiar dawać każdej parze. U nas jakoś zawsze tak jest, że każdy kto wychodzi z wesela przychodzi się pożegnać. Ciasto rozdają obie mamy, a jak one nie mogą to Młodzi.
Bardzo spodobał mi się pomysł ze zdjęciami, o którym pisały wcześniej dziewczyny, ale powiem szczerze, że nie wiem czy wszyscy goście potrafią coś takiego docenić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba, ze tak, ja osobiście chyba pójdę na jakąś łatwiznę wymagającą mniej zachdu ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotkaa82
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę podpisywać miejsc, wieć zamiast imienia i nazwiska będą na karteczkach/winietkach podziękowania. Wszystko z zaproszeniami i zawieszkami na wino będzie tworzyć taką fajną całość, bo będzie miec wspólny motyw dekoracyjny. Goście w domku dostaną zaproszenia i po wiejściu na salę zobaczą z tej samej serii karteczki/winietki.

No i pojawił sie problem, jak ładnie ująć podziękowanie za przybycie??
Ma to być w 6,7 słowach!! aby się zmieściło.

Pomożecie mi??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
point
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 9

PostWysłany: Sob 30 Sty 2010, 1:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołki może i ładne, tylko według mnie będzie to później taki typowy zbieracz kurzu. Nie wiadomo później co z nim zrobić, wyrzucić nie wypada, postawić gdzieś też słabo bo do niczego nie pasuje. Może jak ktoś ma dziecko, to można postawić /powiesić w pokoiku, czy też powiesić na drzewku świątecznym.
Ostatnio znajomi robili wesele i każdy z przybyłych gości dostał w kopercie kupon Lotto.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 30 Sty 2010, 1:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked kupon lotto?
To tak jakbym szla do kogos na imieniy i na wyjsciu dostawała bukiet kwiatów Very Happy Wg mnie ciasto lub te nowomodne migdałki to dobry sposob podziekowania.. nie zamierzam szukac jakichs super oryginalnych wyjsc.. A aniolki to i dla mnie łapacze kurzy, choc mozna by powiedziec ze zostaną na pamiatke.. a ciacho sie zje. Zawsze mozna je zawiesic na choince. Tylko ze mnie np sie one nie podobają..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sob 30 Sty 2010, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupon to raczej działać może, ale w drugą stronę. Tak jak zaproponowałaś to w ogóle nie widzę sensu tego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group