Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

FONTANNY CZEKOLADOWE:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uff, dobrze, że ja mam problem z głowy, bo mnie te czekoladowe fontanny zupełnie nie kręcą uśmiech tak samo jak lodowe rzeźby czy wypuszczanie gołębi uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1000zł za czekoladę? Jak dla mnie szkoda kasy. Wolę wydać w podróży poślubnej uśmiech albo dołożyć do telewizora uśmiech Albo do nowego auta uśmiech Sporo nam się wydatków szykuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kachensss napisał:
uff, dobrze, że ja mam problem z głowy, bo mnie te czekoladowe fontanny zupełnie nie kręcą uśmiech tak samo jak lodowe rzeźby czy wypuszczanie gołębi uśmiech


gołębie i lodowe rzeźby mnie też nie kręcą, bo nie są zrobione z czekolady... Wink Wink Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
1000zł za czekoladę? Jak dla mnie szkoda kasy. Wolę wydać w podróży poślubnej uśmiech albo dołożyć do telewizora uśmiech Albo do nowego auta uśmiech Sporo nam się wydatków szykuje.


japcio, rozumiem Cię w pewnym sensie - zawsze na coś innego ten tysiąc z hakiem się przyda, i to jest niestety argument mojego K. smutny ale ja postawię na swoim, bo to będzie po 1 - pyszne, po 2 - oryginalne na naszym pięknym weselu lol lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja już ostatecznie zrezygnowałam z czekoladowej fontanny.... nie ma na nia pieniędzy w naszym budżecie śłubnym. po prostu za dużo się zmieniło i stwierdziłam, że jeśli mam wybierać między czekoladą a np. ładniejszymi (być może droższymi obrączkami) to... hands down... obrączki wygrywają.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
[gołębie i lodowe rzeźby mnie też nie kręcą, bo nie są zrobione z czekolady... Wink Wink Wink


heh, korek, dobre uśmiech a tak nawiasem to taki gołąb może tobie niespodziankę jakąś zesłać Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
1000zł za czekoladę? Jak dla mnie szkoda kasy. Wolę wydać w podróży poślubnej uśmiech albo dołożyć do telewizora uśmiech Albo do nowego auta uśmiech Sporo nam się wydatków szykuje.


To prawda, zawsze są potrzebniejsze wydatki, ale ślub bierze się raz w życiu więc można poszalećuśmiech
Ja czekolady nie jem wcale, bo nie lubię, ale to nie dla mnie tylko dla gości.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
japcio_80 napisał:
1000zł za czekoladę? Jak dla mnie szkoda kasy. Wolę wydać w podróży poślubnej uśmiech albo dołożyć do telewizora uśmiech Albo do nowego auta uśmiech Sporo nam się wydatków szykuje.


japcio, rozumiem Cię w pewnym sensie - zawsze na coś innego ten tysiąc z hakiem się przyda, i to jest niestety argument mojego K. smutny ale ja postawię na swoim, bo to będzie po 1 - pyszne, po 2 - oryginalne na naszym pięknym weselu lol lol lol


U nas też będą, bo pasują nam do stylu, w którym robimy wesele. Nie musimy z niczego rezygnować by je mieć, więc czemu nie:)
Co do gołąbków, motylków i lodowych rzeźb to nie moja bajka. Chociaż mamy lodową beczułkę, z której będzie leciał bimber przy wiejskim stole. Zawsze to lepiej niżwielka butla z kranikiem i ciepły bimbrr w sierpniu.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:


To prawda, zawsze są potrzebniejsze wydatki, ale ślub bierze się raz w życiu więc można poszalećuśmiech
Ja czekolady nie jem wcale, bo nie lubię, ale to nie dla mnie tylko dla gości.


Fontanna z czekolady nie robi na mnie żadnego wrażenia. I pewnie na 90% gości też by nie zrobiła. My będziemy szaleć w trochę inny sposób, ale na razie cicho sza na ten temat uśmiech Żeby nie zapeszyć uśmiech jak już będziemy na bank pewni, czy nasz pomysł wypali, to się pochwalę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
Angel1978 napisał:


To prawda, zawsze są potrzebniejsze wydatki, ale ślub bierze się raz w życiu więc można poszalećuśmiech
Ja czekolady nie jem wcale, bo nie lubię, ale to nie dla mnie tylko dla gości.


Fontanna z czekolady nie robi na mnie żadnego wrażenia. I pewnie na 90% gości też by nie zrobiła. My będziemy szaleć w trochę inny sposób, ale na razie cicho sza na ten temat uśmiech Żeby nie zapeszyć uśmiech jak już będziemy na bank pewni, czy nasz pomysł wypali, to się pochwalę uśmiech


Taką fontanną to raczej trudno by było zrobić na kimś wrażenie, to przecież nie o to chodzi. Moim gościom zresztą był by bardzo trudno zaimponować, więc nie planuję żadnych dodatkowych atrakcji. Chcę po prostu by było ładnie i wyjątkowo. Nie ma chyba w tym nic złego.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group