Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkohol-ile, jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 217, 218, 219  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, powtarzam co słyszałam. Ale to w sumie bardziej dotyczyło Niemiec, bo zdaje się, ze jakiś Niemiec z wymiany opowiadał jak to z tą Żubrówką jest.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rita131 napisał:
My się jeszcze zastanawiamy nad rodzajem wódki. Wstepnie to miała byc Finladnia, tylko cena troche za wysoka. Ale myslimy tez o Panu Tadeuszu. A co do ilości to na pewno 1 litr na osobę, przy czym wesele jest dwudniowe.


U nas będzie Finlandia, ale kupiliśmy po promocyjnej cenie, i to co nam nie zejdzie możemy oddać, Pan Tadeusz ma ładne butelki:), a jak smakuje nie wiem, bo nie pijam wódki wcale.
HankaC, co co wina to u nas też będzie Carlo Rossi czerwone, różowe i białe bo raczej jest neutralne, i większość lubi. Ja dla siebie kupuję butelkę wytrawnego Merlota, bo tylko to będę piłauśmiech
Będzie jeszcze drink bar, więc wszyscy na pewno znajdą coś dla siebie.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my postanowiliśmy, że goscie bedą mieli do wyboru tylko wódkę i wino. natomiast tylko Pan Młody dostanie swój browar, zeby o wodzie nie siedział uśmiech goście bedą mieli co pić, Jacek też, a my trochę zaoszczędzimy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janka z tym winem to różnie bywa...mój brat miał wesele w zeszłym roku i wina mu zeszło o wiele więcej niż wódki, u mnie też zdecydowanie dominować będzie wino, jeśli wódka się skończy...no cóż wina na pewno nie zabraknie a w końcu to wesele a nie jakaś popijawa ma być Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caliope8 napisał:
Janka z tym winem to różnie bywa...mój brat miał wesele w zeszłym roku i wina mu zeszło o wiele więcej niż wódki, u mnie też zdecydowanie dominować będzie wino, jeśli wódka się skończy...no cóż wina na pewno nie zabraknie a w końcu to wesele a nie jakaś popijawa ma być Very Happy


Tez tak myślę, znając naszych gości to wina pójdzie więcej niż wódki, ale na pewno nie zabraknie, ani tego, ani tego:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2009, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas będzie wódka i wino , piwa nie będzie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2009, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio usłyszałam, że powinno kupić się 0,5l wódki na głowę, czy to nie jest za dużo? Rodzina jest średnio pijąca uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena_tychy
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 56
Skąd: silesia

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2009, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też się wydaje, że to zdecydowanie za dużo zważając na nasze rodzinki... Jedni biorą jakieś leki, inni już wypili w swoim życiu co mieli wypić a jeszcze inni nie piją bo nie lubią Twisted Evil
_________________

29.08.2009 zakładam sim locka Very Happy

electronic music freak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 1 Maj 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murphy napisał:
Ostatnio usłyszałam, że powinno kupić się 0,5l wódki na głowę, czy to nie jest za dużo? Rodzina jest średnio pijąca uśmiech

za dużo Confused jeśli policzysz 0,7 na parę to będzie akurat. też ostatnio zauważyłam, że wódki wcale tak dużo nie schodzi. najwyraźniej czasy się zmieniły.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pią 1 Maj 2009, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jednak kupimy 0,5 na głowę. Nawet jeśli cos zostanie to przyda się na inną okazję. Rodzice mówią, że na pępkówkę lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 217, 218, 219  Następny
Strona 6 z 219

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group