Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budujemy domki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum ślubne Ślub-Wesele.pl Strona Główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór projektu domu rzeczywiście jest na całe życie. Tylko nie zdziwcie się, że kiedy juz będziecie mieszkać w swoim domku, zbudowanym zgodnie z tym "idealnym" projektem, w którym były już zrobione poprawki po to, by był bardziej wygodny i funkcjonalny, okaże się, że mogło to czy tamto wyglądać inaczej i można było zrobić pewne zmiany a innych nie robić. (ale długie zdanie mi wyszłomruga Wszyscy, którzy budowę domu maja za sobą mi to powtarzają.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to będziemy całe życie coś w nim zmieniać lol i tak zmieniam co mogę, bo mi się nudzi po jakimś czasie w takim samym wnętrzu Wink

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
azia
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Wybór projektu domu rzeczywiście jest na całe życie. Tylko nie zdziwcie się, że kiedy juz będziecie mieszkać w swoim domku, zbudowanym zgodnie z tym "idealnym" projektem, w którym były już zrobione poprawki po to, by był bardziej wygodny i funkcjonalny, okaże się, że mogło to czy tamto wyglądać inaczej i można było zrobić pewne zmiany a innych nie robić. (ale długie zdanie mi wyszłomruga Wszyscy, którzy budowę domu maja za sobą mi to powtarzają.

zawsze jest tak, że jak już coś zrobimy albo kupimy to powtarzamy, że coś mogliśmy zrobić inaczej, wybrać inaczej... nie tylko z budową domu tak jest

Powrót do góry
ladysunshine
moderator
moderator

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Jak to mówią mądry Polak po szkodzie. Przed szkodą i po szkodzie głupi.
Budowa domu, to kosztowna i indywidualna sprawa, ale chyba nie ma osoby, której by ten dom, jaki sobie wymyśliła w każdym detalu się podobał zawsze i wszędzie. Bo z czasem to może nawet wymagania i praktyczne spojrzenie na dom - zmieniają zdanie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum ślubne Ślub-Wesele.pl Strona Główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: