Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

najbardziej szalony sex w naszym zyciu !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co poronień, wszystkie się tego boimy niestety statystyki są przerażające bo aż 10% wszystkich zajść w ciąże kończy się w ten sposób(często kobiety nie są świadome, że były w ciąży) niestety w większości przypadków nie można dojść przyczyny, jestem w temacie na bieżąco bo myślę o ciąży za rok a widzę co się dzieje na około a mój mężczyzna jest lekarzem, ryje po książkach i udziela wyjaśnień, pierwszy raz słyszę/widzę że tabletki zwiększają ryzyko poronienia...ciekawe czemu lekarze tego nie wiedzą, gdybym usłyszała, że przez antykoncepcję mogę mieć taki problem już dziś odstawiłabym tabletki, ale nie słyszałam za to wiem, że jest szansa mnogiej ciąży Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytałam ostatnio o to lekarza. No nie dokładnie o poronienia ale o problemy z urodzeniem dziecka po tabletkach i powiedział, że zaraz po odstawieniu pewne problemy mogą się pojawić, bo oraganizm będzie jeszcze "przyzwyczajony" do unikania ciąży. Ale tak po 2-3- miesiącach wszystko wraca do normy. I nie mówił o tym, żeby zmniejszała się ilość dni płodnych. Zaś Pani na naukach nam powiedziała, że wg npr też jest 1 dzień płodny, a dwa czy 3 dni (nie pamiętam dokładnie) o zwiększonej możliwości zajścia w ciąże. Reszta tzw dni płodnych to sa dni kiedy ew. jakies bojowe plemniki dadzą radę się przedrzeć do komórki jajowej język lol
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
problemy z urodzeniem dziecka po tabletkach i powiedział, że zaraz po odstawieniu pewne problemy mogą się pojawić, bo oraganizm będzie jeszcze "przyzwyczajony" do unikania ciąży. Ale tak po 2-3- miesiącach wszystko wraca do normy.

Mój ginekolog mi tez tak powiedział jak tylko przepisał tabletki. Jak się zdecyduje na dziecko napewno pół roku będe się "oczyszczała", nie krócej i wtedy będe próbowała, ale teraz bez zmian Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
Ja skończyłam wczoraj nauki przedmałżenskie dowiedziałam się, zę przy dłuższym braniu tabletek anty i po ich odstawieniu liczba dni płodnych zmniejsza się do 1 dnia! Co wiąże się zproblemami zajścia w ciążę. Jest to naukowo udowodnione.
Mówiono też o zwiększajace się liczbie poronień... Mnie to przeraża




Naukowo udowodnione jest ze komorka jajowa zdolna jest do zaplodnienia tylko przez 24 godziny.Potem cala jej otoczka jest rozpuszczana przez otaczajece ja srodowisko i komorka ginie. To z lekcji biologi w liceum wiem lol Wiec nie rozumiem skad sie w npr wziela idea 2-3 dni plodnych?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stąd, że plemniki przeżywają od 24 do 72h. Więc jeśli się dobrze ulokują w organizmie kobiety te 2 dni przed dniem płodnym to mogą dotrwać do momentu zapłodnienia uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caliope8 napisał:
oj dziewczyny pomyślcie trochę...pewnie powodów jest kilka ale najważniejszy to pieniądze, ok znalazłam jeden test w necie po 2zł ale biorąc pod uwagę, że pozostałe były od 20 do nawet 70zł to tamto chyba jakaś podpucha

Dla mnie w pierwszej kolejności oczywiście pieniądze. Ale przecież nie jest powiedziane, że jeżeli ktoś się interesuję ta metodą, to od razu musi z niej korzystać. Ja się interesuję z ciekawości i chęci poznania własnego organizmu, a z jakiej skorzystam, to sama nie wiem, bo tak do końca nie mam 100% przekonania do NPR, a raczej do własnej samoobserwacji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:

Ale przecież nie jest powiedziane, że jeżeli ktoś się interesuję ta metodą, to od razu musi z niej korzystać. Ja się interesuję z ciekawości i chęci poznania własnego organizmu, a z jakiej skorzystam, to sama nie wiem, bo tak do końca nie mam 100% przekonania do NPR, a raczej do własnej samoobserwacji.

wlasnie tez tak mysle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xenia-1
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd: Gorzów Wlkp.

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 22:08    Temat postu: w samochodzie! Odpowiedz z cytatem

My z moim narzeczonym, mamy słabość do sexu w samochodzie dom stoi pusty, ale my mamy lekkie skrzywienie z tym autem. jest coś ekscytującego zakazanego w tym. Jeden raz późnym wieczorem pojechaliśmy za ogródki w miejsce jak nam się wydawało kompletnie bezpieczne i odosobnione, jakie było nasze zdziwienie kiedy nagle znikąd pojawił się jakiś facet, okazało się później że znajomy ojca mojego chłopaka. Złapał nas w połowie akcji, potem zawsze się na nas dziwnie patrzył. W zasadzie to staramy się go raczej unikać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blum_
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 87
Skąd: Sępólno Krajeńskie

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Złapał nas w połowie akcji


Powaga? Shocked
my w samolocie (w damskiej) jak lecieliśmy na wakacje... Embarassed
Mnie mój tez może łatwo znaleźć wpisując mój nick na google
patrzcie: http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&um=1&q=Blum_&ndsp=21&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw


Embarassed Embarassed
_________________




Kocham, Kocham, K O C H A M wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam!! Very Happy Nie ma się czego chyba wstydzić, no nie?pytajnik język

SPOKO!wykrzyknik Wink
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 10 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group