Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

najbardziej szalony sex w naszym zyciu !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i jestem naiwna, ale wierzę w skuteczność NPR. Sama na sobie ją obserwuję. Mam też znajomych stosujących NPR, którzy rodzicami nie są mimo kilkuletniego stosowania. Tak zaplanowali i tak jest. Każdy wybiera tę metodę, która jest dla niego najlepsza.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie kazdy wybiera taka metode jaka mu sie podoba.
ja tabletek stosowac nigdy nie bede, chyba ze cos mnie do tego zmusi. ale npr tez calkowicie nie ufam mimo tego ze znam juz dobrze swoj organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mówię, że stosując npr ktoś jest naiwny. Nie każdy ma organizm, który działa jak zegarek i uregulowany tryb życia i nie każdy chce planować swoje pożycie z partnerem według wykresu. Z moim trybem życie npr nie ma szans, a na wpadkę nie mogę sobie pozwolić, podobnie jak osoby które znam. Nie potrafiłabym sobie odmówić sexu jak mam na to ochotę tylko dlatego że w wykresie mam płodne dni. Dla mnie to zupełny brak spontaniczności w sypialni, a sprawdzać w wykresie kiedy możemy się kochać a kiedy nie nie jest dla mnie pozytywnym przeżyciem la pary. Dla mnie jest to jedynie metoda, dla osób które planują dziecko, i jak zajdą w ciążę to będzie radość, a nie zmartwienie.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym wedlug opini ekspertow z dziedziny medycyny npr daje tylko 60% skutecznosci. To najmniej efektywna metoda zapobiegania ciazy. Jak dla mnie stres w sypialni bylby wiekszy niz przyjemnosc z seksu. Nerwicy bym sie nabawila
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam ostatnio na tej stronie 28dni, te ich wytłumaczenia, to z kosmosu są jak dla mnie. Dawno tak się do siebie nie uśmiechałam, czytając to:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem jakaś tempa i w ogóle tego nie jarze :/ ja jak na razie jadę na żywioł uśmiech choć drugiego dziecka nie chce .
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja nie mówię, że stosując npr ktoś jest naiwny. Nie każdy ma organizm, który działa jak zegarek i uregulowany tryb życia i nie każdy chce planować swoje pożycie z partnerem według wykresu. Z moim trybem życie npr nie ma szans, a na wpadkę nie mogę sobie pozwolić, podobnie jak osoby które znam. Nie potrafiłabym sobie odmówić sexu jak mam na to ochotę tylko dlatego że w wykresie mam płodne dni. Dla mnie to zupełny brak spontaniczności w sypialni, a sprawdzać w wykresie kiedy możemy się kochać a kiedy nie nie jest dla mnie pozytywnym przeżyciem la pary. Dla mnie jest to jedynie metoda, dla osób które planują dziecko, i jak zajdą w ciążę to będzie radość, a nie zmartwienie.


Ja mam podobnie, będe chciała dziecko, odstawię tabletki na jakois czas i będziemy próbowac, a narazie - kiedy mamy ochote to "działamy" język i nie jesteśmy uzależnieni od jakiś "wykresów" Very Happy

wlasnie kazdy wybiera taka metode jaka mu sie podoba.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skończyłam wczoraj nauki przedmałżenskie dowiedziałam się, zę przy dłuższym braniu tabletek anty i po ich odstawieniu liczba dni płodnych zmniejsza się do 1 dnia! Co wiąże się zproblemami zajścia w ciążę. Jest to naukowo udowodnione.
Mówiono też o zwiększajace się liczbie poronień... Mnie to przeraża
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na naukach mówili jeszcze gorsze rzeczy, pokazywała babka z poradni drastyczne zdjęcia dzieci (prawdziwe) poronienia, mnie tez dreszcze po plecach przeszły, ale na chwilę obecna nie mam zamiaru bawić się w NPR. Lekarze mówią także co innego - każdy zachwala swoją metode, znajdują wady przeciwnej, żeby wykazać, że to jego metoda jest najlepsza. Nie zaprzeczam, że to "leki", coś zmienią w moim organizmie - jak każdy inny, ale ja widzę w nich same pozytywy i już, na chwile obecną nie znam lepszej metody.

jakby tutaj moja młodsza siostra pisała, to by się zaraz awanturowała, jak ja jej mówię, że proszki mają wady, to ona się zaraz złości i wygłasza cały referat pozytywów. lol Ja mogę podyskutowac, wiem, że w jakimś stopniu szkodzą, ale w duzo znacznym pomagają. Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabletki nie są obojętne dla organizmu, tak jak każde leki. Dlatego powinny być odpowiednio dobrane, po badaniach endokrynologicznych i wtedy działają prawidłowo, prawie identycznie jak dany organizm, uzupełniając czego jest za mało, i nie szkodzą tak bardzo, jak źle dobrane tabletki.
Dla mnie te gadki kościoła to trochę propaganda. Nie mówię, że zupełnie nie jest to prawdą, ale jest to znacznie wyolbrzymione. Jeśli ktoś jest zdrowy, płodny to z zajściem w ciążę, nie ma problemu, czy to po tabletkach, po spirali (teraz są takie specjalne dla nierodzących), implantach czy każdej innej odstawionej metodzie. Problemy się najczęściej zdarzają, jak są jakieś inne przeszkody, i wtedy metoda antykoncepcji nie ma większego znaczenia,a npr też nie pomoże.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 9 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group