Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sun Festival - 2024

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sania
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Jun 2022
Posts: 682

PostPosted: Sun 25 Feb 2024, 20:26    Post subject: Sun Festival - 2024 Reply with quote

Cześć, będziecie mi w stanie powiedzieć kiedy odpędzie się w 2024 roku festiwal Sun Festival? Jakie gwiazdy zostały już zapowiedziane i oczywiście na których DJ-ów najbardziej czekacie. Jakie są godziny rozpoczęcia i zakończenia festiwalu? Czy są dostępne już bilety i gdzie można je zakupić? Mam nadzieję, że w tym roku pogoda dopisze do wspólnej zabawy przy ulubionej muzyce. No i też w jakim gronie się wybieracie sami, czy może jednak większą grupką znajomych Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
HaniaMM
gaduła
gaduła


Joined: 27 Jun 2022
Posts: 344

PostPosted: Sun 25 Feb 2024, 20:53    Post subject: Reply with quote

Mnie akurat na Sun Festivalu nie moze zabraknąć, zdecydowanie to moje ulubione wydarzenie. Informacje o datach, gwiazdach, godzinach rozpoczęcia i zakończenia, a także dostępności biletów znajdziesz na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/sun-festival Dostępne są zarówno te na wszystkie dni, jak i na te poszczególne. Sama impreza odbędzie się w terminie 26-28.07.2024 na lotnisku w Kołobrzegu będzie na nim występował na przykład PRO8L3M, Szpaku, czy Zeamsone. A pewnie lista jeszcze się znacznie wydłuży. Pozdrawiam serdecznie i koniecznie daj znać czy już bilety kupione.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group