Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sekrety i błędy z przeszłości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to juz bardziej prawdopodobne lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2009, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jego walizki bym spakowała i wyniosła gdzieś Exclamation Exclamation Evil or Very Mad dlaczego to niby ja mam się wynosic Question kurczę, ale temat przed ślubem smutny
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dotka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margeritta napisał:
Zgadzam się z Dotti. Jeżeli sprawy z przeszłości nie mają wpływu na związek to nie mówienie o niech nie świadczy o nieszczerości. Ja mam jedna taką sprawę, o której mam nadzieję, że PM się nie dowie. Poza tym gdyby wiedział o mnie wszystko ... cóż mógłby nie lubić mnie już tak bardzo Rolling Eyes Ale to wszystko to przeszłość a przed nami piękna przyszłość, której nie ma co mącić zaszłościami


Nie zgodzę się z tobą. Takie rzeczy prędzej czy później wyjdą. Jeżeli mogłoby się to nie spodobać Twojemu chłopakowi/mężowi to tym bardziej może być niewesoło jeżeli się wyda... Mój wie o mnie chyba wszystko i nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy musiałabym się pilnować, żeby nie powiedzieć czegoś o czym nie wie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój P. też wie o mnie wszytsko,chyba,że zapomniałam mu o czymś powiedzieć Wink no bo przecież nie posadziłam go przed sobą i nie zaczełam opowiadać o grzeszkach z przeszłopści,choć właśnie tak zaczęła się nasza przyjaźń-potrzebowałam prxzyjaciela,powiernika moich zmartwień a on dzielnie słuchał,pocieszył ale nie potępiał i zato go właśnie kocham uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie sprawy zwykle "wychodzą po drodze". Z czasem coraz lepiej poznajemy drugą osobę i po prostu dowiadujemy się różnych rzeczy, nie zawsze samych miłych i przyjemnych ... Ja to zaakceptowałam i nie mam pretensji o przeszłość, zwłaszcza z czasów gdy się nawet nie znaliśmy. To przecież byłoby bez sensu wypominać komuś co robił 10 lat temu:-) Chyba najważniejsze jest to żeby się nie okłamywać i być szczerym. Może banalne stwierdzenie ale się sprawdza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym pamietajmy,ze nikt nie jest czysta biala kartka i jakas przeszlosc za soba ma. Nie mozemy wymagac zeby było inaczej
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hi hi hi, ale wszystkie (prawie) panny młode lecą do ołtarza w białych, niewinnych, dziewiczych sukienkach!! język to mi się zawsze najbardziej podoba ze ślubu lol dlatego ja mojemu K. nie pozostawiam złudzeń - idę w czerwonej, mam swoje za uszami, a On o tym wie lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez przesady. nie wszystkie lecą przed ołtarz w białym i nie wszystkie, które w białym lecą zgrywają niewiniątka lol mój wie to, co miał wiedzieć. nie uważam, żeby musiał wiedzieć absolutnie wszystko i na już tylko dlatego, że powinnam mu wszystko powiedzieć skoro za niego wychodzę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...skoro robisz mu ten zaszczyt język język zgadzam sięwykrzyknik
ale ważne rzeczy powinno się wiedziec o drugiej osobie, żeby faktycznie coś nie wylazło brzydkiego przypadkiem na jaw w nieodpowiedniej chwili Embarassed
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pon 8 Cze 2009, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
hi hi hi, ale wszystkie (prawie) panny młode lecą do ołtarza w białych, niewinnych, dziewiczych sukienkach!! język to mi się zawsze najbardziej podoba ze ślubu lol dlatego ja mojemu K. nie pozostawiam złudzeń - idę w czerwonej, mam swoje za uszami, a On o tym wie lol lol

Nie wiem czemu ale mnie obrazila Twoja wypowiedz. Ja tez nie bylam grzeczna dziewczynka, zreszta slub bralam w 4 miesiacu ciazy i bylam w bialej sukience, ale nie dla tego ze chcalam zeby myslal o mnie on albo goscie jaka to niewinna, poprostu podobala mi sie sukienka w bialym kolorze i juz. Nie wiem czemu przeszkadza Ci ze panna mloda chce isc w bialym do slubu, moze poprostu to bylo jej marzeniem, w dzisiejszych czasach kolor sukni nie ma szczegolnego znaczenia, ale jak widze nadal nie dla wszystkich
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group