Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sekrety i błędy z przeszłości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dla zdrady - nie ma wytłumaczenia Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie tez nie, ale najczęściej kobiety same są sobie winne, że faceci je zdradzają. Faktycznie, niektórzy już tacy są i się nie zmienią, ale większość z nich zdradza, bo szukają gdzieś tego, czego nie maja w domu, a to już jest wina kobiet.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do wyznania z grzechow mlodosci to codzienne zycie z psami uczy jednej rzeczy.Zycia w terazniejszosci a nie w przeszlosci.Whats done is done.Theres no need to talk about the past. Nie wyznalam A niczego bo on tez mi niewiele o swoich zamierzchlych czasach mowi.Ja odplacam szczeroscia za szczerosc.Ale sama sie wylewala nie bede.
Co do zdrady to oboje zgadzamy sie w temacie ze zdrada to koniec.Zadne z nas nie lubi rzeczy second hand.
Zawsze robilam jak Angel. Jak chcialam z kims byc to zrywalam poprzednia znajomosc. chociaz tyle szacunku drugiemu czlowiekowi staral sie okazywac. Zdrada spowoduje utrate zaufania a bez tego nie wyobrazam sobie tworzenia szczesliwego zwiazku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to, że kobieta jest taka a nie inna też wytłumaczeniem nie jest. jak komuś coś nie pasuje to niech odejdzie. zdradzają, bo są c****mi, bo im tak wygodnie. ale nie daj Boże, sami zostaną zdradzeni Rolling Eyes ja wolę wierzyć, że niektórzy ludzie po jakimś czasie są w stanie się zmienić. czasie osobno. żebym kogoś skreśliła całkowiecie musi się bardziej postarać. jeśli uznaję, ze coś jest warte spróbowania to próbuję, żeby potem nie mieć sobie zbyt wiele do wyrzucenia. dlatego nie mogę powiedziec, ze absolutnie nigdy bym do 'jednorazowego(!) przestępcy' nie wróciła. inna sprawa, że w 95% przypadków po prostu nie ma co składać, nie ma po co wracać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dla mnie tez nie, ale najczęściej kobiety same są sobie winne, że faceci je zdradzają. Faktycznie, niektórzy już tacy są i się nie zmienią, ale większość z nich zdradza, bo szukają gdzieś tego, czego nie maja w domu, a to już jest wina kobiet.


Uważam podobnie, tylko, że jesli mają wszystko w domu - niech się "po" nie tłumaczą, że nie mieli i to wina kobiety, bo znam przypadek, że poprostu nie rozumiałam, dlaczego ten facet zdradził, niczego mu nie brakowało - widocznie to ta kategoria, która się nie zmieni - juz tak robią, tacy są.

Cytat:
Jak chcialam z kims byc to zrywalam poprzednia znajomosc. chociaz tyle szacunku drugiemu czlowiekowi staral sie okazywac.


Tak właśnie byc powinno uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie nie zastanawialabym czy to byla moja wina ze facet zdradzil czy nie. Od tego wiedzie prosta droga do wpadniecia w przesadna samokrytyke i depresje.Zdradzil i juz.Znac jego powody nie jest mi do szczescia potrzebne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do zdrady to w naszym przypadku to wlasnie zdrada zaczela nasz zwiazek... moze nie az tak doslownie ... poznalismy sie jak bylam w jakis totalnie beznadziejnym zwiazku, poznalam K. i zaczelo nam byc dobrze w swoim towarzystwie ale bylo mi dosyc ciezko zerwac totalnie z facetem. nie dlatego, ze mialam wyrzuty sumienia co do niego ale dlatego, ze byly to poczatki mojego pobytu w Anglii i mielismy wspolne mieszkanie z agnecji i ja poprostu nie wiedzialam jak sie wyniesc albo jak wyniesc jego... zdradzilam owszem ale wiem, ze nigdy wiecej tego nie zrobie bo juz mam swoje najwieksze kochanie... nie jestesmy zbyt dumni z tego jak zaczal sie nasz zwiazek, ze nie mialam formalnie zakonczonego zwiazku ale widocznie tak mialo byc... jednak zgadzam sie z tym, ze osoba (nie wazne czy to kobieta czy mezczyzna) zdradzaja najczesciej wtedy gdy czegos brakuje w zwiazku... wiem to z wlasnego doswiadczenia...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
ja sie nie zastanawialabym czy to byla moja wina ze facet zdradzil czy nie. Od tego wiedzie prosta droga do wpadniecia w przesadna samokrytyke i depresje.Zdradzil i juz.Znac jego powody nie jest mi do szczescia potrzebne.

tez tak mysle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam nadzieję, że nigdy się na własnej skórze o tym nie przekonam ale wiem jedno gdybym została zdradzona to nie myślałabym tylko waliła na oślep Wink
tak bym przynajmniej chciała, a w praktyce pewnie po cichu bym się spakowała i wyszła bez słowa...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caliope8 napisał:
ja mam nadzieję, że nigdy się na własnej skórze o tym nie przekonam ale wiem jedno gdybym została zdradzona to nie myślałabym tylko waliła na oślep Wink
tak bym przynajmniej chciała, a w praktyce pewnie po cichu bym się spakowała i wyszła bez słowa...

....
..ja podobnie..tyle że po cichu bym jego spakowała i wyniosła walizki bez słowa...uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group