Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sekrety i błędy z przeszłości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 2:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie mam przed moim ukochanym żadnych sekretów, wie o moich byłych i w ogóle moich związkach tyle ile chciał, o moim życiu również, nie wiem czy jest coś, nawet jakaś pierdołka, którą przed nim chciałabym ukryć, była jak łykałam tabletki odchudzające ale i z tego się wygadałam bo nie wytrzymałam, miałam wrażenie że go w jakiś sposób oszukuję, a nie powiedziałam mu na początku bo on jest tego zaciętym wrogiem
Uważam, że nic co istotne dla związku nie powinno być ukrywane, a co do innych rzeczy to zależy od partnera, relacji z nim i tego jak my się z tym czujemy

ja dziś powiedziałam mojemu nawet o tym ile ważę, mimo że ostatnio sporo przytyłam Embarassed ale zapytała a w końcu ogląda mnie na co dzień więc stwierdziłam, że po 3latach nawet to mu jestem w stanie powiedzieć lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój też wie ile ważę... bo się ważyłam przy nim lol i musze teraz przytyć, a nie schudnąć Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waga to dla mnie żaden problem. chyba najtrudniej było mi się przełamać gdy mój narzeczony pierwszy raz widział mnie w chorobie (wiadomo jak się okropnie wygląda gdy leży się kilka dni w łóżku). A jeszcze lepszym sprawdzianem był mój pobyt w szpitalu gdzie nie da się ukryć pewnych fizjologicznych spraw związanych z chorobą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Lut 2009, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam przed Moim Skarbem tajemnic, sekretów - nio z wyjątkiem tych powierzonych przez przyjaciółke, a reszta - nawet najgłupsze jakies typu całowałam telewizor jak był Enrique Iglesias -jak mu mówiłam, tylko się smieje, ale on własnie tez takie rzeczy mi opowiada i mówi, wiem o nim prawie wszystko - bo wiadomo, wszytskiego do końca nie będe wiedziała, całe zycie jest przed nami - dowiem się lol jesli chce coś wiedziec spyta i powiem, dla mnie sczerośc to podstawa - od samego początku mu to powtarzam, żadne nawet małe kłamstewka nie wchodzą w gre, cóz poradzę, że mnie to rani - czuję się oszukana, wole prawdę, nawet jak zaboli, ale będe mogła coś z tym zrobić. uśmiech Ja poprostu brzydze się kłamstwem, moja przyjaciółka także - wie, że może na mnie liczyć a ja na nią, bo powie mi szczerze - co i jak. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chyba tylko jednej rzeczy nie chciałabym wiedzieć, oczywiście nigdy przenigdy nie chciałabym aby miała ona miejsce, ale chodzi mi o zdradę...wiem, że nie umiałabym wybaczyć ale nie wiem czy zdecydowałabym się odejść więc wolałabym po prostu nie wiedzieć, choć boję się, że i tak bym wyczuła
Kiedyś jak rozmawialiśmy na ten temat to powiedziałam mojemu Ł. że jeśli kiedyś mnie zdradzi a ja się dowiem i mimo wszystko zostanę to też prześpię się z innym facetem, żeby poczuł ten sam ból- może to nie brzmi fajnie ale serio myślę, że tak bym postąpiła
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caliope8 napisał:

Kiedyś jak rozmawialiśmy na ten temat to powiedziałam mojemu Ł. że jeśli kiedyś mnie zdradzi a ja się dowiem i mimo wszystko zostanę to też prześpię się z innym facetem, żeby poczuł ten sam ból- może to nie brzmi fajnie ale serio myślę, że tak bym postąpiła

Wydaje mi sie ze zdrada w rewanżu nieprzyniosla by ci ani ulgi ani nie zmniejszyla bólu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 napisał:
Caliope8 napisał:

Kiedyś jak rozmawialiśmy na ten temat to powiedziałam mojemu Ł. że jeśli kiedyś mnie zdradzi a ja się dowiem i mimo wszystko zostanę to też prześpię się z innym facetem, żeby poczuł ten sam ból- może to nie brzmi fajnie ale serio myślę, że tak bym postąpiła

Wydaje mi sie ze zdrada w rewanżu nieprzyniosla by ci ani ulgi ani nie zmniejszyla bólu


Mam takie samo zdanie... Gdybym została zdradzona i zdradziłabym dla zemsty to straciłabym do siebie chyba cały szacunek Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Wami. chociaż tylko mogę sobie wyobrażać taką sytuację i nie wiem jak na prawdę bym się zachowała ale jednak macie rację.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:
betty22 napisał:
Caliope8 napisał:

Kiedyś jak rozmawialiśmy na ten temat to powiedziałam mojemu Ł. że jeśli kiedyś mnie zdradzi a ja się dowiem i mimo wszystko zostanę to też prześpię się z innym facetem, żeby poczuł ten sam ból- może to nie brzmi fajnie ale serio myślę, że tak bym postąpiła

Wydaje mi sie ze zdrada w rewanżu nieprzyniosla by ci ani ulgi ani nie zmniejszyla bólu


Mam takie samo zdanie... Gdybym została zdradzona i zdradziłabym dla zemsty to straciłabym do siebie chyba cały szacunek Confused


..niewiadomo jakbysmy postapiły.z jednej strony to by była zemsta i on tez by sie poczuł zdradzony a z drugiej strony mogł by potem powiedziec ze zrobiłas to samo i kwita...ale chyba lepiej zeby do konca miał te swiadomoś ze to on postapił tak paskudnie..a my jesteśmy skrzywdzone i wyrozumiełe....lub nie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..chociaż dla mnie taka sytuacja to by była ekstremalna...niewyobrazam sobie tego ze mógłby mnie zdradzic..niebył by do tego zdolny chyba......to by znaczyło że zupełnie go nieznam i raczej bym nieumiała byc dalej z kims takim....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group