Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysł na prezent na ostatnią chwilę
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
szkielka
kandydat
kandydat


Joined: 11 Dec 2022
Posts: 19

PostPosted: Fri 22 Dec 2023, 8:07    Post subject: Pomysł na prezent na ostatnią chwilę Reply with quote

Święta już za niemal za chwilę, a ja jeszcze nie zajęłam się prezentami. Poradźcie co mogę najszybciej załatwić, ale żeby to było coś naprawdę fajnego, a nie jakiś zestaw kosmetyków do mycia z drogerii Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
kikinka
kandydat
kandydat


Joined: 23 Nov 2021
Posts: 25

PostPosted: Thu 28 Dec 2023, 12:37    Post subject: Reply with quote

I co kupiłaś? uśmiech Ja w tym roku nie miałam dużo prezentów do kupienia. Właściwie tylko dla dzieciaków z rodziny jakieś małe zabawki.
Back to top
View user's profile Send private message
ewoka
kandydat
kandydat


Joined: 18 Feb 2022
Posts: 16

PostPosted: Sat 6 Jan 2024, 17:54    Post subject: Reply with quote

Ja dałam mojemu chłopakowi voucher do Hibou uśmiech Polował na jedną bluzę od nich i wreszcie mu się udało uśmiech Mega się ucieszył uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
pinkki
uzależniony
uzależniony


Joined: 29 Jul 2018
Posts: 507

PostPosted: Sun 7 Jan 2024, 15:24    Post subject: Reply with quote

Ja mógłbym podrzucić stronkę https://be-happygifts.com/ jest to sklep z prezentami, upominkami, prezenty online - Be Happy Gifts . Niestety nie mam z nimi jeszcze żadnego doświadczenia, ale może znajdziecie coś dla siebie. Natrafiłam na nich kilka dni temu szukając czegoś na prezent dla mamy, może akurat będzie przydatne.
Back to top
View user's profile Send private message
jankowata
kandydat
kandydat


Joined: 20 Nov 2021
Posts: 10

PostPosted: Tue 9 Jan 2024, 7:29    Post subject: Reply with quote

ewoka wrote:
Ja dałam mojemu chłopakowi voucher do Hibou uśmiech Polował na jedną bluzę od nich i wreszcie mu się udało uśmiech Mega się ucieszył uśmiech


Co to za sklep?
Back to top
View user's profile Send private message
Frania25
maniak
maniak


Joined: 25 Aug 2018
Posts: 1298

PostPosted: Mon 15 Jan 2024, 17:25    Post subject: Reply with quote

Jeśli szukasz pomysłu na prezent to idealnym rozwiązaniem będzie oferta tego sklepu https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Slodki-Sojusz/8374 U nich dostaniesz piękny kosz podarunkowy w dobrej cenie i z szybką dostawą. Lada moment kolejne święto więc wykorzystaj okazję.
Back to top
View user's profile Send private message
ewoka
kandydat
kandydat


Joined: 18 Feb 2022
Posts: 16

PostPosted: Wed 24 Jan 2024, 7:52    Post subject: Reply with quote

jankowata wrote:
ewoka wrote:
Ja dałam mojemu chłopakowi voucher do Hibou uśmiech Polował na jedną bluzę od nich i wreszcie mu się udało uśmiech Mega się ucieszył uśmiech


Co to za sklep?


To polska marka ubraniowa uśmiech zerknij sobie
Back to top
View user's profile Send private message
ispana
początkujący
początkujący


Joined: 07 Feb 2024
Posts: 5

PostPosted: Wed 7 Feb 2024, 19:25    Post subject: Reply with quote

A jeśli chodzi o takie ubraniowe prezenty to z czego wy byście się najbardziej ucieszyły?
Back to top
View user's profile Send private message
kurka555
początkujący
początkujący


Joined: 09 Mar 2024
Posts: 3

PostPosted: Sat 9 Mar 2024, 20:52    Post subject: Reply with quote

Są też takie gift karty na różne doświadczenia, typu jazda sportowym samochodem. Myślę że to też spoko prezent uśmiech No i właśnie vouchery do sklepów - Hibou jeszcze nie znam ale widzę że mają kilka rzeczy które mi się podobają oczko
Back to top
View user's profile Send private message
poszka
początkujący
początkujący


Joined: 12 Mar 2024
Posts: 2

PostPosted: Tue 12 Mar 2024, 20:39    Post subject: Reply with quote

O to też jest spoko pomysł!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group