Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

KALENDARIUM NASZYCH URODZIN
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam na początku stycznia i też jeszcze nigdy ciepło nie miałam Very Happy ale w sumie się cieszę bo pomagają przerwać zimę, która ja przeżywam etapami:
1listopad-urodziny mojego ukochanego, potem gwiazdka, zanim spojrzę nowy rok, zaraz moje urodziny, potem walentynki, dzień kobiet i już wiosna Very Happy a piękną pogodę mam za to w imieniny: 24maj Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze, ze nieja jedna przezywam zimę etapami lol 26.10 - rocznica zwiazku, 25.11-moje urodziny, potem rocznica zaręczyn (której nie obchodzimy, ale o niej pamiętamy), mikołajki, świeta, sylwester, urodziny Jacka, walentynki, dzień kobiet.... zawsze żartuję, że całą zimę trwają u nas świeta Very Happy ale i tak nie umiem nie zauważać, ze brakuje ładnej pogody i wyższych temperatur Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zimą więcej czytam, gram w tenisa ziemnego ..jakoś łagodnie to przechodzę. Urodzin i imienin nie mamy w tym okresie...... ale Dzień Kobiet ...nie obchodzę, kwiaty bez okazji, drobne niespodzianki itp zawsze mile widziane a święto każda kobieta powinna mieć codziennie uśmiech a nie raz w roku "goździk" !
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam na brak kwiatków nie narzekam ale dla mnie nigdy za wiele, choć goździków nie lubię i całe szczęście nie dostaje Very Happy a dzień kobiet obchodzę z kobietami lol Mamą i siostrą- to takie nasze prywatne święto Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
ola89 napisał:
Ooo, Prada. Fajnie:)
Ja w moje urodziny raczej nie chciałabym brać ślubu ze względu na fatalną pogodę, bo taka przeważnie panuje w listopadzie Rolling Eyes

to prawda. ja mam zawsze takiego pecha, ze w moje urodziny jest buro i dość chłodno Confused


Miss, w końcu to listopad Rolling Eyes

Ja w zimie etapów nie mam raczej. Bo co jak co, ale listopad zaliczam jeszcze do jesieni. Jedynie co to teraz w grudniu będzie 1 rocznica od zaręczyn, potem święta, sylwester i walentynki i oczywiście dzień kobiet. Mój luby urodziny ma jeszcze podczas trwania lata (18.09), a imieniny na początku lata (29.09).
Ahaa, zapomniałam, że 12 grudnia ja mam imieniny, ale jakoś nie świętuję tego dnia.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Anglii na szczescie nie mam jakichs super mrozow. Zyje do Swiat potem do poczatku kwietnia (wtedy konczy nam sie rok finansowy i moge nowe wakacje zaczac planowac) a potem to od wkacji do wakacji (to znaczy wtedy kiedy mam wolne. Mam 6 tygodni w roku wolnego wiec biore je sobie kiedy potrzebuje.
Jedyne co obchodze to urodziny.Do zadnych Walentynek, Dnia Kobiet ani Imienin nie mam sentymentu. Bedziemy obchodzic rocznice slubu najprawdopodobniej podrozujac. Nawet nie znamy dokladnej daty naszego pierwszego spotkania. Jakos tak koniec lutego poczatek marca
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:

Jedyne co obchodze to urodziny.Do zadnych Walentynek, Dnia Kobiet ani Imienin nie mam sentymentu. Bedziemy obchodzic rocznice slubu najprawdopodobniej podrozujac. Nawet nie znamy dokladnej daty naszego pierwszego spotkania. Jakos tak koniec lutego poczatek marca


tak jak powyżej, jedynie data naszego poznania jakoś połowa, pod koniec grudnia 2006-2007, chyba 2007....
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o my też się poznaliśmy pod koniec 2006...tylko miesiąc nam trudno ustalić listopad/grudzień chyba Wink
ale już datę pierwszej randki znamy choć musieliśmy się nagłówkować trochę bo pierwszy miesiąc przeżyliśmy w totalnej nieświadomości dat, godzin i w ogóle całego świata Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prada napisał:
Dzień Kobiet ...nie obchodzę, kwiaty bez okazji, drobne niespodzianki itp zawsze mile widziane a święto każda kobieta powinna mieć codziennie uśmiech a nie raz w roku "goździk" !

też mam takie zdanie uśmiech niemniej co roku dostaję róze, nie goździka, od Jacka i bardzo się z tego cieszę uśmiech jakbym nie była w szczęśliwym zwiazku to takie święta jak walentynki, dzień kobiet czy mikołajki przeszłyby bez większego echa. ale tak...każda okazja jest dobra do świętowania Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
jakbym nie była w szczęśliwym zwiazku to takie święta jak walentynki, dzień kobiet czy mikołajki przeszłyby bez większego echa. ale tak...każda okazja jest dobra do świętowania Very Happy


ja jestem w szczęśliwym związku i takie nabyte święta przechodzą bez echa, inne spontaniczne gesty sprawiają wielką radość i są potwierdzeniem uczuć.
Gdybym była w nieszczęśliwym związku czekałabym aż "społeczność, obyczajowość" zmusi mojego do gestu łaski.
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 19 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group