Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

NASZE ZAPROSZENIA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 285, 286, 287  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libella5 napisał:
Moja przyjaciółka Kaśka wychodziła za mąż w październiku... zaprosili dużo osób no i oczywiście prosili o potwierdzenie przybycia. No i normalnie byłam w szoku jak mi powiedziała, że tylko 10 osób zadzwoniło ( a 200 było proszonych) i potwierdziło przybycie.Niektórzy widzieli jej mamę gdzieś na mieście to mówili, że przyjdą i wyliczali jej kto dokładnie będzie z ich rodziny Exclamation Jej kuzyn zadzwonił tydzień Exclamation przed weselem i powiedział, że nie może przyjść bo coś tam... no i ona go skreśliła z listy.A tu raptem dzień przed weselem jego matka przychodzi do Kaśki i mówi, że jej syn jednak przyjdzie na wesele Exclamation Exclamation co za ludzie!! A jak dowiedziała się, że dla jej synusia nie ma już miejsca to powiedziała że i ona nie przyjdzie!!
Kasia powiedziała to nie i już. Ale było jej strasznie przykro. na dzień przed weselem to i tak miała dużo stresu a tu jeszcze ta jej ciotka. Jak ludzie mogą robić takie rzeczy Mad


Troszke brzytko z ich strony , ale cóż bywają i tacy ludzie .
To jest mój drugi ślub niestety,( pierwszy okazał się straszną pomyłką)
mój Chrzesny powiedzial mi że w razie czego to na drugi prezent mam nie liczyć i wogóle się zastanowi czy przyjdzie i co miałabym zrobić ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak powiedziałpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik Shocked szokkkkkkkkkk
Ale ma tupet Jakby ktos prosił go tylko dlatego zeby dostać prezent........
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego postanowiliśmy że jego nie zaprosimy żeby nie miał wydatku ponownego , bo po co mi później gadanie , ja Ci dałem dwa prezenty
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez chyba bym tak zrobiła, jezeli chrzestny uwaza ze sie go zaprasza tylko ze względu na przyniesiony prezent..... szkoda słów do takich ludzi....
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewa1
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Mart-Print z Częstochowy. Posiadają wzrory zaproszeń jak również wykonają zaproszenia według twoich wymagań i gustu. Mozesz u nich zamówić wszelkie artykuły drukowane związane ze ślubem:winietki, naklejki na alkohol w tej samej tonacji. Naprawde polecam- szybko i przede wszystkim tanio! biuro@martprint.com 034 360 90 03 Wysyłają wszędzie nie tylko na terenie Częstochowy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agnieszka55 napisał:
tez chyba bym tak zrobiła, jezeli chrzestny uwaza ze sie go zaprasza tylko ze względu na przyniesiony prezent..... szkoda słów do takich ludzi....


A mówi się, że to najpiękniejszy dzień w życiu. Szkoda tylko, że jego piękno mogą popsuć najbliżsi ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej podobają się zaproszenia proste i eleganckie, więc będzie coś w tym stylu:
http://allegro.pl/item610393291_zaproszenia_zawiadomienia_slubne_perlowe.html

Fakt, że jest wiele zaproszeń które bardziej przypadły mi do gustu, ale po co płacić kilka razy więcej za kawałek papieru, który i tak trafi do kosza...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to moje najnowsze wzory uśmiech
koralikowo......



















_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale piękne Shocked

a jak zrobić taką ładną i równą kokardkę?

janka Twój wzór też jest śliczny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
ale piękne Shocked

a jak zrobić taką ładną i równą kokardkę?

janka Twój wzór też jest śliczny.


Dziekuję i zapraszam Dokazdego zaproszneia jest winietka, zawieszka, etui na zdjęcia, dyplom dla rodziców lub świadków

A co do kokardki- kwestia wprawy uśmiech
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 285, 286, 287  Następny
Strona 9 z 287

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group