Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skąd wiecie, że to ta/ten jednyna(y) ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
__Lara
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 38

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni napisał:
Moim zdaniem takie rzeczy sie prostu czuje, wie i wszytskie znaki na niebie i ziemi mowia, ze ten to TEN! Very Happy
A "testowanie" kojarzy mi sie z bratem mojej bratowej - cytuje jego wypowiedz "testuje dziewczyne czy nadaje sie na jego zone" Shocked Doslownie tak powiedzial. A "testuje" ja od ponad 3 lat Rolling Eyes


Też się z tym zgadzam, że takie rzeczy się "czuje" uśmiech czasami jak się pokłócimy to mam ochotę udusić mojego Narzeczonego, ale po kilku minutach mi mija i już wtedy wiem, że nie potrafię bez Niego żyć Very Happy
_________________
Pomagaj zwierzętom! Jestem wolontariuszem w schronisku, zajmuję się adopcją zwierząt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd ja to znam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ja zobaczyłam mojego Kochanego pierwszy raz w życiu to wiedziałam, ze to ten jedyny. Nie znałam go, niczego o nim nie wiedziałam, ale wiedziałam, ze to jest jedyny mężczyzna na swiecie, z którym chcę spedzić życie.


Nie wiem czy w ogóle w jakis sposób można "sprawdzić" czy to ten jedyny. To sie poprostu wie. I uważam, że jesli przez chwilkę ma sie wątpliwosći to raczej to nie ten.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agutkaZG
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 72
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wiem,że to ten jedyny,bo ... wiem poprostu! Very Happy
Najpiękniejsze w tym wszystkim dla mnie jest to,że pokochał Moją Córeczkę,jak swoją. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San napisał:
jak ja zobaczyłam mojego Kochanego pierwszy raz w życiu to wiedziałam, ze to ten jedyny. Nie znałam go, niczego o nim nie wiedziałam, ale wiedziałam, ze to jest jedyny mężczyzna na swiecie, z którym chcę spedzić życie.


Nie wiem czy w ogóle w jakis sposób można "sprawdzić" czy to ten jedyny. To sie poprostu wie. I uważam, że jesli przez chwilkę ma sie wątpliwosći to raczej to nie ten.


Na początku nie wiedziałam czy Maciek to ten, ale potem zaczęłam sobie zdawać sprawę że się w nim zakochałam kiedy się dowiedziałam że idzie na usunięcie migdałków to tak przeżywałam jakby szedł na zabieg na otwartym sercu i nawet mama moja kapnęła się że ja się bujnęłam w Maćku a zarzekałam się że nigdy się już niezakocham, nie zaangażuje aby potem cierpieć a teraz wiem że dobrze zrobiłam, bo każdy teraz mi gratuluje wyboru i twierdzi że Mój M jest NAJ NAJ NAJ milszy, fajniejszy i kulturalny w towarzystwie... zawstydzony
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a zarzekałam się że nigdy się już niezakocham, nie zaangażuje aby potem cierpieć a teraz wiem że dobrze zrobiłam

Sasetko mialam dokladnie tak samo uśmiech

A teraz wiadomosc z ostatniej chwili - brat mojej bratowej i jego dziewczyna ustalili date slubu na 10.07.2010, zamowili juz sale i zaplacili zaliczke. Musze przyznac, ze jestem w szoku. Chyba ona postawila mu ultimatum, bo znajac jego nigdy by sie nie zdecydowal. Chyba ze zmienil swoje nastawienie, ale co do niego bardzo w to watpie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 15 Cze 2009, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze brawa dla tej dziewczynyy moja siostra też powinna tak zrobić, ale tego nie robi bo niechcenaciskać na chłopaka, a podobno wybierają ostro pierścionek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo za zdecydowanie....nareszcie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sasetka napisał:
I bardzo dobrze brawa dla tej dziewczynyy moja siostra też powinna tak zrobić, ale tego nie robi bo niechcenaciskać na chłopaka, a podobno wybierają ostro pierścionek.

wiesz co...ja też bym nie naciskała. facet chce się zenić albo nie chce. ma chcieć sam z siebie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem podobnego zdania, naciski nic nie dadza. Facet sam powinien wiedziec czy chce sie ozenic czy nie chce. To chyba nie jest az tak skomplikowane... Chociaz wyglada na to, ze dla niektorych mezczyzn jednak jest.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 33 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group