Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

obrączka męska z brylantem czy bez?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

facet z sygnetem... brrr. może jeszcze z kolczykiem w każdym uchu... fuj.... mi to loto, ja się przejmuje tym jak będzie wyglądać moja obrączka, a narzeczonemu daję w sprawie swojej wolną rękę. jak dla mnie to jeden maleńki kamyczek w obrączce u faceta to żaden obciach Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię męskich facetów, shludnych i dobrze ubranych ale bez biżuterii. Mój by nigdy obrączki z kamieniem nie założył. Ale jak wszystko, kwestia gustu.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatecznie obrączka to biżuteria sama w sobie. a jeden kamień nie zmienia wiele w jej wyglądzie. ale jak kto woli. mój np. nigdy by nie włożył klasycznych półokrągłych, bo mu się z zamierzchłymi czasami kojarzą Cool stwierdził, ze skoro jest duzy wybór wzorów to należy z tego korzystać, a nie sie ograniczać. no to skorzystał lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój też od samego początku mówił że wszystko ale żadnych kamieni w obrączce.Ale i ja ich nie chce więc dużego problemu z doborem nie było.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 napisał:
Sadie napisał:
super.Tylko powiedzcie mi co za sens jest miec kamien od srodka?


Rubin symbolizuje namiętność miłości i rozkoszy - to barwa życia, młodości i trwałości uczuć. W przeszłości polecany młodym małżonkom by uchronić ich od zdrady.
To ma być na szczęście - coś jak amulet uśmiech


To wytłumaczenie mi się podoba Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
japcio_80 napisał:
Sadie Jesli Twój Andy lubi takie rzeczy, to niech nosi. Mój narzeczony, na szczęście, nie lubi. Jedyna biżuteria, jaką nosi, to zegarek.


A jest Anglikiem albo Irlandczykiem(przepraszam, nie pamiętam) a oni lubią biżuterię.Nie wszyscy oczywiście, ale znacznie więcej facetów nosi np, sygnety i obrączki z kamieniem niż w Polsce.


Jest Anglikiem ale typem ktory nie nosi nawet zegarka bo nie lubi.Obraczke nosil bedzie bo jest bardzo przywiazany akurat do tej tradycji.Kamien w obraczce jest w porzadku tak dlugo jak sie za bardzonie swieci.To oznacza ze jeden kamyk moze byc 3 juz nie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Angel1978 napisał:
japcio_80 napisał:
Sadie Jesli Twój Andy lubi takie rzeczy, to niech nosi. Mój narzeczony, na szczęście, nie lubi. Jedyna biżuteria, jaką nosi, to zegarek.


A jest Anglikiem albo Irlandczykiem(przepraszam, nie pamiętam) a oni lubią biżuterię.Nie wszyscy oczywiście, ale znacznie więcej facetów nosi np, sygnety i obrączki z kamieniem niż w Polsce.


Jest Anglikiem ale typem ktory nie nosi nawet zegarka bo nie lubi.Obraczke nosil bedzie bo jest bardzo przywiazany akurat do tej tradycji.Kamien w obraczce jest w porzadku tak dlugo jak sie za bardzonie swieci.To oznacza ze jeden kamyk moze byc 3 juz nie.


No twój A może nie lubi, ale musisz przyznać, że faceci w Anglii noszą więcej biżuterii. Często widuję facetów z sygnetami z napisem MUM, SISTER, DAD , oraz złotymi łańcuchami. W Polsce to rzadkość. Takie przynajmniej mam wrażenie.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W Polsce to rzadkość.

i dzięki Bogu, bo facet z masą biżuterii wygląda.... Confused chociaż z drugiej strony jeśli wytłumaczeniem ma być, że mężczyzna posiadający biżuterię (i to jeszcze naprawdę ładną, ozdobną) jest zniewieściały i wygląda jak gej to ja już wolę tych Anglików co biżuterii nosić się tak nie boją Rolling Eyes mój stwierdził, że obrączka ma być ładna, bo to nie tylko symbol, ale i ozdoba, i bardzo mu to chwalę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zabcia85
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. uśmiech Wątek już chyba trochę zamarł, ale problem wydaje mi się wiecznie "żywy". Ja sama chciałabym obrączkę z kamyczkami, ale nie wyobrażam sobie takiej u Niego (nawet z ograniczoną liczbą kamyczków). To takie ...niezbyt męskie. język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja. Ale zwykle jeśli jest jakiś kamyk, to tylko w damskiej obrączce, a męska jest taka sama tylko bez.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group