Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zazdrość
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Solution
uzależniony
uzależniony


Joined: 18 Apr 2018
Posts: 728

PostPosted: Wed 18 Apr 2018, 14:10    Post subject: Reply with quote

Dopóki zazdrość mi nie przeszkadza, w sensie nie utrudnia mi zycia, to niech sobie by nawet mój partner był zazdrosny, choc twierdzi, że nie jest. Gdyby jednak zaczął mi awantury robić, latać i sprawdzać mnie na każdym kroku to z pewnością dostałby adres Kliniki Psychomedic w Warszawie wraz z telefonem 22 253 88 88, a może nawet sama umówiłabym go na wizytę, podobno znakomitych psychologów mają. To jest choroba, którą nalezy leczyć, a zazdrość potrafi wszystko zniszczyć, co sie przez lata wspólnie budowało.
Back to top
View user's profile Send private message
mila88
początkujący
początkujący


Joined: 09 May 2018
Posts: 1

PostPosted: Wed 9 May 2018, 7:46    Post subject: Re: zazdrość Reply with quote

azia wrote:
Dziewczyny zakładam nowy temat, bo typowo takiego tematu nie znalazłam. a mianowicie chodzi mi o to czy jesteście zazdrosne o swoich partnerów? czy oni są o was zazdrośni? lubicie to czy raczej was to wkurza? i jak z tym walczycie? Very Happy Very Happy


Zazdrość jest potrzebna ale rozsądna ,może to głupio brzmi ale chyba wiemy o co chodzi.
_________________
https://fabrykaabsolwentow.pl
Back to top
View user's profile Send private message
grzyb900
początkujący
początkujący


Joined: 11 May 2018
Posts: 1

PostPosted: Fri 11 May 2018, 7:23    Post subject: Reply with quote

Zazdrość chorobliwa nikomu nic dobrego nie przyniosła.
_________________
http://lux-house.com.pl
Back to top
View user's profile Send private message
hannik
początkujący
początkujący


Joined: 04 Jun 2018
Posts: 8

PostPosted: Mon 4 Jun 2018, 11:27    Post subject: Reply with quote

Aż chce się zacytować pewien wiersz, który mówi o tym, że zazdrość udusi nas szybciej niż smog oczko
Back to top
View user's profile Send private message
malina1
kandydat
kandydat


Joined: 15 Oct 2017
Posts: 56

PostPosted: Wed 27 Feb 2019, 10:53    Post subject: Reply with quote

Solution wrote:
Dopóki zazdrość mi nie przeszkadza, w sensie nie utrudnia mi zycia, to niech sobie by nawet mój partner był zazdrosny, choc twierdzi, że nie jest. Gdyby jednak zaczął mi awantury robić, latać i sprawdzać mnie na każdym kroku to z pewnością dostałby adres Kliniki Psychomedic w Warszawie wraz z telefonem 22 253 88 88, a może nawet sama umówiłabym go na wizytę, podobno znakomitych psychologów mają. To jest choroba, którą nalezy leczyć, a zazdrość potrafi wszystko zniszczyć, co sie przez lata wspólnie budowało.


Zazdrość faktycznie może przybierać chorobliwe formy. Wiem, że są pewne zaburzenia osobowości (nie choroby), które mogą potęgować takie ataki zazdrości. I pomysł z terapią nie jest głupi. Albo w gabinecie, albo online - bo wiem, że w tej klinice jest taka możliwość.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Joined: 17 Aug 2020
Posts: 701

PostPosted: Sat 30 Oct 2021, 9:55    Post subject: Reply with quote

Jeśli zmagacie się z takimi wyzwaniami, to może warto zastanowić się, czy czasem problem nie tkwi gdzieś w Waszej głowie. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że może warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.online/ i właśnie tam poszukać odpowiedniej pomocy? Pomyślcie nad tym dobrze, bo chodzi w końcu o bardzo ważne tematy.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Fri 5 Jan 2024, 11:37    Post subject: Reply with quote

Myślę że nie warto od razu się poddawać. Ja szukałem sposobu na to jak odzyskać byłą dziewczynę i pomógł mi w tym kontakt z https://www.odzyskacbyla.com.pl/ Relacje w związku to coś co rozumie wspaniale i jestem pewien że Wam też pomorze zrozumieć się wzajemnie i na nowo połączyć.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Page 15 of 15

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group