Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zazdrość
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
wesolaONA
kandydat
kandydat


Joined: 29 Aug 2011
Posts: 90
Location: Mysłowice

PostPosted: Wed 22 Feb 2012, 18:00    Post subject: Reply with quote

ja jestem obecnie okropnie zazdrosna..byla mi napisala ze sie z nia spotkal 2 rayz i mnie zdradzil...jestem w rozsypce..nie wiem co myslec...on sie wypiera..ale wiem ze keidys z nia pewna laske zdradzil. Wiele nieprzyjemnych slow uslyszalam. Nasz zaplanowany slub na sierpien wisi w powietrzu. jedna wielka niewiadoma....nie mam sil na nic....
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
lauraire
guru
guru


Joined: 23 May 2012
Posts: 8431

PostPosted: Thu 19 Jul 2012, 18:49    Post subject: Reply with quote

Ja zawsze mówiłam, że nie ma miłości bez odrobiny zazdrości język ale bez przesady uśmiech

Zazdrosna nie jestem bo w sumie nie mam o co, mój I. też nie jest typem zazdrośnika, jak już coś to robimy sobie żarty typu: "Znowu kochanka dzwoniła", "Byłaś dzisiaj u kochanka".
Jak miałam jechać z Naszym przystojnym reporterem ostatnio na nagranie, a nie wiedziałam jeszcze jak facet wygląda i zadzwoniłam szybko do I. żeby mi sprawdził go, to skończyło się na żartach właśnie. uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Kithy
maniak
maniak


Joined: 01 Apr 2012
Posts: 1310

PostPosted: Thu 19 Jul 2012, 19:12    Post subject: Reply with quote

mój był kiedyś chorobliwie zazdrosny, ale mu przeszło, za to ja nigdy nie byłam ale przez niego się stałam bo właśnie gadał,żejakaś mu oczko puściła itp a to oczywiście kłamstwa były co się później przyznał język
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
lauraire
guru
guru


Joined: 23 May 2012
Posts: 8431

PostPosted: Thu 19 Jul 2012, 19:17    Post subject: Reply with quote

no i wychodzi na to, że jednak czasem sami chcemy poczuć tą zazdrość o naszą osobę, tak jak Twój narzeczony język
Back to top
View user's profile Send private message
muffinka
bywalec
bywalec


Joined: 03 Aug 2012
Posts: 118

PostPosted: Mon 20 Aug 2012, 2:28    Post subject: Reply with quote

<..........>

Last edited by muffinka on Thu 4 Sep 2014, 13:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
olivia
uzależniony
uzależniony


Joined: 13 Feb 2014
Posts: 721

PostPosted: Sat 16 Aug 2014, 17:01    Post subject: Reply with quote

Jestem baaardzo zazdrosna... Ale uważam, że to jeszcze jest taka zdrowa zazdrość, która w każdym związku jest potrzebna.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
tynka2506
maniak
maniak


Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1316
Location: Śląskie

PostPosted: Sun 24 Aug 2014, 12:00    Post subject: Reply with quote

Zdarza się , że coś mnie ukłuje i jestem zazdrosna ale staram się tego nie pokazywać ... kiedyś ktoś mi powiedział , na ładne rzeczy należy patrzeć... więc w sumie jak ktoś patrzy na mojego mężczyznę czy próbuje go poderwać to nawet podnosi to moje ego ja jestem dość pewna siebie a jak moja samoocena spada to staram się tego nie pokazywać
Na facetów bardzo działo to jednak widzą, że kobieta jest pewna siebie i wtedy ani myślą reagować na inne ... tak z moich obserwacji i mam nadzieje , że się nie mylę bo będę musiała zmieniać taktykę język
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
matrimonio
gaduła
gaduła


Joined: 28 Jul 2014
Posts: 409

PostPosted: Wed 23 Sep 2015, 12:14    Post subject: Reply with quote

Rzadko jestem zazdrosna. Ale cóż, czasami się zdarza. W końcu jesteśmy tylko słabymi, marnymi istotami. A tak poważnie, to zdrowa zazdrość jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Back to top
View user's profile Send private message
mika1
początkujący
początkujący


Joined: 10 Mar 2018
Posts: 1

PostPosted: Sat 10 Mar 2018, 19:07    Post subject: Re: zazdrość Reply with quote

azia wrote:
Dziewczyny zakładam nowy temat, bo typowo takiego tematu nie znalazłam. a mianowicie chodzi mi o to czy jesteście zazdrosne o swoich partnerów? czy oni są o was zazdrośni? lubicie to czy raczej was to wkurza? i jak z tym walczycie? Very Happy Very Happy


Zazdrość w granicach rozsądku.
_________________
http://best-bhp.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
Bazyli
bywalec
bywalec


Joined: 24 Dec 2013
Posts: 109

PostPosted: Thu 12 Apr 2018, 19:59    Post subject: Reply with quote

Nie miłości bez zazdrości.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Next
Page 14 of 15

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group