Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zazdrość
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:42    Temat postu: zazdrość Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny zakładam nowy temat, bo typowo takiego tematu nie znalazłam. a mianowicie chodzi mi o to czy jesteście zazdrosne o swoich partnerów? czy oni są o was zazdrośni? lubicie to czy raczej was to wkurza? i jak z tym walczycie? Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzies już pisałyśmy na ten temat ale spoczko przeciez można jeszcze raz.

ja jestem zazdrosna i nie bardzo sobie z tym radzę. zdarza mi się to bardzo bardzo rzadko ale jednak tak. traktuję to jako swoją osobistą porażkę. jednak sporo naszych znajomych wiele razy mówiło nam że jestem dobra dziewczyną bo na dużo narzeczonemu pozwalam (oczywiście on nie wykorzystuje tego w perfidny sposób).

z bólem przyznaję że jestem zazdrosna o koleżanki... Confused

a porównywanie się do innych kobiet jest upokarzające... smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam tak samo. mój chłopak bardzo lubi pomagać ludziom i wkurza mnie kiedy pomaga koleżankom.... ach ni chcę być taka... staram mu się tego nie okazywać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem zazdrosna.... i uważam, że mam ku temu powody. nie, nie chodzi o to, że myślę, ze narzeczony by mnie zdradził. chodzi mi o to, że on (czasem nieświadomie) prowokuje mnie do słusznej zazdrości. przez jakiś czas byłam zazdrosna o własną przycjaciółkę, bo Jacek ją objął jak płakała i powiedział coś co mnie bardzo rozzłościło (a już nawet nie pamiętam, co to dokładnie było), kilka razy musiałam wyjść na chwilę, bo bałam się, że zrobię scenę Evil or Very Mad byłam też zła jak napisał do jednej laski, z która kiedyś kręcił i użył kilku słów, które były nie na miejscu. takich sytuacji było kilka, aż szkoda pisać.

z kolei on jest strasznie zazdrosny o mojego byłego..... ale to STRASZNIE lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kiedyś byłam strasznie zazdrosna,wręcz zaborcza,naszczęście Misiek to przetrwał a teraz juz mi przeszło.Nie mam powodów do zazdrości.

Natomiast czy K.jest zazdrosny o mnie??Trochę tak,ale na szczęście z rozsądkiem.W zasadzie tylko wtedy gdy na noc idę do pracy i mam dyżur z kolegą a nie koleżanką Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...Ja bym pewnie była zazdrosna o moje Kochanie...ale na szczęście niedaje mi żadnych powodów... Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety muszę przyznać, że jestem zazdrosna. W sumie tylko o dwie osoby, ale jednak...
Pirwsza osoba to pierwsza miłość mojego M. Rolling Eyes a druga to aż wstyd się przyznać.... narzeczona jego brata Embarassed Nie jestem zazdrosna o to, że jak się witaja to dają sobie buziaka, bo sama też się tak witam z wieloma osobami...ale ogólnie o NIĄ. Zawsze jest Ewelinka to Ewelinka tamto :/a ja jestem juz taka "swoja" jak to mówi mój M. Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sob 14 Lut 2009, 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem cholernie zazdrosna! czasem wlasciwie o wszystko! o byle w szczegolnosci! dobieram sobie za duzo do glowy i czesto krzywdze sama siebie niepotrzebnie... najbardziej jestem zazdrosna o szcuple dziewczyny z duzym biustem... nie jestem gruba ale mam okropne kompleksy i miniowki nigdy w zyciu nie zaloze mimo, ze Kuba az blaga o nia... sama wynajduje problemy i nie jest mi z tym dobrze... staram sie to zmieniac i musze przyznac ze K. bardzo mi w tym pomaga:)
on nie jest zazdrosny, przynajmniej tak twierdzi ale ja wiem swoje hehe w naszej pracy 90% to faceci i doskonale wiem o ktorych jest zazdrosny:) ostatnio szczegolnie o jednego, teraz jest szczesliwy bo tamtem zmienil zmiane. tyle, ze tamten facet jest przed 40 i ma zone i dzieci a dla mnie nawet jesli bylabym sama tacy faceci nie istnieja...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Nie 15 Lut 2009, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno związek bez zazdrości to chory związek uśmiech
Ja jestem zazdrosna o jego stare dobre koleżanki, z którymi nadal ma kontakt. Zwłaszcza taką jedną, której nawet kartki z wakacji wysyła...wrrrr A on o moich byłych.....nie wiem dlaczego.....
Tak naprawdę nie mam pojęcia dlaczego jestesmy zazdrośni, bo żadne z nas nie daje drugiej osobie powodów. Widocznie tak musi byc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zazdrosna, on twierdzi,że nie, ale kiedys się obraził jak mnie inny facet zaprosił do tańca, ale ja to lubię, nie jest zazdrosny "zaborczo", wiem, że mu na mnie zależy i chce miec mnie dla siebie - lubie to uczucie, ja napewno bardziej jestem zazdrosna i to okazuje, ale on tez to lubi, jak mi się coś nie podoba to mu mówię i już tak nie zrobi, nie wyobrażam sobie, żeby mi przytulał moje koleżanki, albo jakiekolwiek koleżanki! Normalnie obraza majestatu! język Dobrze, że on tego nie robi, raz się zdarzyło kiedys na początku związku i już więcej nie. Jedni mówia i twierdza, że to złe, oni by się "dusili", ale każdy jest inny, wiem z obserwacji znajomych, że u jednej pary wystarczył jeden przejaw ze strony chłopaka zazdrości i już awantura na 4 fajery, ostatnio jedne związek rozpadł się znajomych po 6 latach, ale on był chorobliwie zazdrosny, sprawdzał co ma w torebce przed wyjściem z pracy, kontrolowął na kazdym kroku, to jest chore już, a takie jak nasze zazdrości małe to normalka uważam, a poza tym nie mamy przed sobą tajemnic, zawsze podkreslałam, żeby nic nie ukrywał, wolę prawde, nawet bolesną, nie chce żyć w kłamstwie, nie zniose tego, do telefonu mojego, jego, mamy dostep w kazdej chwili, bezproblemu. Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group