Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile osób zapraszacie na wesele ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 168, 169, 170  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile osób będzie na Twoim weselu ?
Do 50 osób
11%
 11%  [ 6 ]
od 50 -100 osób
49%
 49%  [ 25 ]
od 100 -150 osób
31%
 31%  [ 16 ]
od 150 - 200 osób
7%
 7%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 51

Autor Wiadomość
kasi_a
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 108
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie najgorsze jest to,że jakbym chciała zaprosić wszystkie kuzynki i kuzynów z osobami towarzyszącymi to bym miała ze 100 osób minimum z mojej tylko strony... nie bardzo wiem co mam z tym zrobić... A Wy dziewczyny jak zapraszacie osoby towarzyszące? wszyscy dostają zaproszenia podwójne czy tylko Ci, którzy np. się zaręczyli albo długo ze sobą chodzą? dodam, że mam na mysli tylko bliską rodzinę...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas zapraszamy wszystkich z osobami towarzyszącymi, nawet jak wiemy, że nie są w związkach. Sama też pewnie nie chciałabyś być zaproszona na wesele bez osoby towarzyszącej?
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez zapraszamy wszystkich z osobami towarzyszącymi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasi_a
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 108
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas zwykle pytało się wcześniej jakie ma być zaproszenie... ja nieraz dostałam zaproszenie bez osoby towarzyszącej i nie uważałam, żeby to było nie w porządku.. ja bym chciała, żeby moje wesele to była uroczystość rodzinna...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem szczerze, że nie przyjęłabym zaproszenia bez osoby towarzyszącej, siedzenie samotnie za stołem, na weselu, to nie jest dla mnie nic fajnego.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nikogo nie pytałam jakie chce zaproszenie-czy sam czy z os.towarzyszącą.Wszyscy dostali podwójne.Nawet Ci co wiem że partnera nie mają ale przeciez mają przyjaciół itp z którymi chcieli by się pobawić.Ja sama nie dawno dostałam zaproszenie tylko dla mnie bez K. i szczerze mówiąc oboje poczuliśmy się jednak trochę urażeni.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z osoba towarzyszaca. Zawsze ktos moze miec przyjeciela/przyjaciolke ktora moze zechce ze soba zabrac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 6:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z osobą towarzyszącą. Jeśli ktoś chce - przyjdzie sam, ale zawsze może przyjśc z kimś uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też jestem zdania, że z osobą towarzyszącą, ale powiem szczerze, że u mnie w rodzinie różnie robią, moja kuzynka nie chciała tak dużo osób więc część kuzynostwa dostała zaproszenia podwójne(właściwie tylko ja miałam z osobą towarzyszącą bo byłam chrześnicą jej mamy) mój brat z kolei nie chciał dużego wesela i w ogóle kuzynostwa nie zaprosił, wszyscy zrozumieli, nikt się nie obraził ( pół roku później dostał zaproszenie od kuzynki) bo wiadomo, że nie każdego stać na wesele 120 a tyle im wyszło, po odjęciu kuzynostwa zostało 70:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z osoba towarzyszącą - ja bym się czuła urażona, jak bym została zaproszona sama, raz poszłam na wesele sama i czułam się fatalnie, mimo, że była cała paczka znajomych, to nie to samo jak się kogos ma do towarzystwa, przynajmniej ja tak "odczuwam". Siostra mojego chrzesnego jest sama, moja chrzesna jest sama, ale nie wypada, żeby zaprosić je same - wiem, że chcrzesna ma przyjaciela, więc z nim przyjdzie, a siostra chrzesnego napewno sama. Dzieki temu mają wybór - chcą same to same, chcą z osoba towarz. to proszę. Zdecydowanie lepiej to wyglada, jesli prosi się z osobą towarzyszącą. Nio, ale każdy zrobi po swojemu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 168, 169, 170  Następny
Strona 9 z 170

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group