Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile osób zapraszacie na wesele ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 168, 169, 170  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile osób będzie na Twoim weselu ?
Do 50 osób
11%
 11%  [ 6 ]
od 50 -100 osób
49%
 49%  [ 25 ]
od 100 -150 osób
31%
 31%  [ 16 ]
od 150 - 200 osób
7%
 7%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 51

Autor Wiadomość
monika1010
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 118

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas bedzie 150 osob:) wiadomo ze niektorzy nie przyjda ale mysle ze te 140 bedzie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas będzie ok. 80 osób
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Armenia
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 38

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas będzie ok. 70 osób na weselu z rodziny, a na porawinach też około tylu, tylko że na poprawiny zapraszamy naszych znajomych i przyjaciół. Dzięki temu troszkę zaoszczędzimy Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy 49 osób z zespołem 3-osobowym na liście, ale myślimy, że w końcu zmniejszy się to do 40-43:) a za rok w ogóle tylko 10 ludzi zapraszamy, bo wszystko chcemy im zapłacić do tej Scotland i nie stać nas na 50 biletów lol lol zresztą nie mamy ochoty na powtórkę tych wszystkich gości w tym właśnie miejscu Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zapraszamy ok. 170 osób, mam nadzieję, że przyjdzie ponad 100-tka, bo bym miała stół wiejski za darmo Very Happy Obserwując "nieobecności" na ostatnich weselach znajomych - przerażam się - co się dzieje Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Czw 5 Mar 2009, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zapraszamy 180 osób. W tym od Miśka jest 80 osób a ode mnie 100. No i mam nadzieję, że przyjdzie tak ze 150 uśmiech
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 6 Mar 2009, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój co jakiś czas mówi mi o nowych osobach, że być moze dopiszemy ich do listy gości... ja nie rozumiem.... robimy małą imprezę dla najliższych nam ludzi, a nie dla wszystkich znajomych. a on by chciał jeszcze tego zaprosić i tego, a zapomina jakie to są koszty Rolling Eyes w tym momencie mamy 56osób, razem z kamerzystą fotografem i dj'em.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 6 Mar 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent a czy Ty przypadkiem nie miałas w suwaczku daty o rok wcześniejszej czy mi się już coś miesza? Dopiero za 2,5 roku slub? uśmiech Jesli tak to napewno do tego czasu nazbieracie, a liczba gości napewno się zwiększy - niestety - napewno ktoś w tym czasie Wam poprosi i pójdziecie, to nieuniknione uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 6 Mar 2009, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Agnieszką, ja na pierwszej liście miałam 123 łącznie z obsługą a teraz już 130 i słyszę o kolejnych, bo mój ukochany pominął kogoś z rodziny a teraz my jeszcze zaproszenie kolejne dostaliśmy więc obawiam się, że jak przyjdzie do wysyłania to będę miała jakieś 140-150 osób jednak bardzo wiele w daleka więc liczę, że więcej niż 120osób nie będzie, całe szczęście że salę znaleźliśmy taką, że 140 osób spokojnie się zmieści
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 6 Mar 2009, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
MissIndependent a czy Ty przypadkiem nie miałas w suwaczku daty o rok wcześniejszej czy mi się już coś miesza? Dopiero za 2,5 roku slub? uśmiech Jesli tak to napewno do tego czasu nazbieracie, a liczba gości napewno się zwiększy - niestety - napewno ktoś w tym czasie Wam poprosi i pójdziecie, to nieuniknione uśmiech

no kiedyś miałam datę o rok wcześniejszą, ale to jeszcze w tamtym roku lol nie sądzę, zeby nam się wiele lista zmieniła. oboje ustaliliśmy dla kogo robimy wesele - dla najbliższych osób, najbliższej rodziny i kilku przyjaciół. nie łatwo zawieramy nowe przyjaźnie więc grono przyjaciół nam się zbytnio nie powiększy, choć nie zdziwię się jak dobijemy do 60tki. ja mam mase znajomych, koleżanek i kolegów, z którymi jestem w kontakcie, ale oni dostaję zaproszenie tylko na ślub. i nie chcę kogoś zapraszać tylko dlatego, że ktoś zaprosił mnie. tak to jest jak się ma ograniczony budżet, ja się szczypać nie bedę. to Jacek czasem mówi o tym i o tamtym, a dobrze wie jak sprawy stoją.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 168, 169, 170  Następny
Strona 3 z 170

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group