Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

mój problem :(
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 20:56    Temat postu: mój problem :( Odpowiedz z cytatem

witam Was serdecznie i przepraszam, że ostatnimi czasy nie udzielałam się na forum. Chcę z tego miejsca pogratulować wszystkim szczęściarom które mają" to" już za sobą. Życzę Wam wszystkiego najlepszego a przede wszystkim dużo miłości uśmiech wykrzyknik
wracając do mnie to nie wiem czemu ale ostatnio wpadłam w jakąś depresję smutny nie wiem co się ze mną dzieje ale im bliżej ślubu nie wiem co robić. Wszystko co do tej pory związane było ze ślubem sprawiało mi dużo radości teraz jest dla mnie udrękąsmutny
Kocham mojego narzeczonego bardzo. Jest dobrym człowiekiem, uczciwym szanującym mnie. Zawsze stara się dać mi wszystko co najlepsze i tak mi się zdaje, że ja nie zasługuję na niego smutny nie wiem co robić ...
Jestem cały czas załupiona... Nie chcę rozmawiać o tym z N. bo boję się, że go zranię smutny
nie wiem co począć, odwołać ślub czy może jednak mi te obawy przejdą .. smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=)! Może dopadł Cię stres przedślubny? A może zebrało się dużo różnych problemów? Przykro mi, że przeżywasz ciężkie chwile, mam nadzieję, że wkrótce wszystko się ułoży. Daj sobie kilka dni, może wybierzcie się z Narzeczonym na jakieś wakacje? Odłóż na trochę przygotowania (w końcu macie jeszcze dużo czasu i nie wszystko trzeba załatwiać już teraz). Nacieszcie się sobą i wtedy zdecydujesz, czy chcesz z tym facetem spędzić resztę życia. Na pewno nie warto decydować na szybko!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, wydaje mi się, że w każdym związku - nie tylko narzeczeństwie - są lepsze i gorsze dni, chwile wątpliwości, myślę, że to całkiem normalne, bo przecież wszystko się zmienia, ewaluuje...

osobiście też mam raz na jaaakiś czas chwile zwątpienia, nie czy dobrze wybrałam, ale czy damy radę wszystko przygotować (związane ze ślubem i weselem) oraz czy każde z nas da radę na tyle zmienić swoje dotychczasowe życie (nie mieszkamy razem i jesteśmy hmm..weekendową albo rzadziej parą)..czasem sobie myślę, czy on będzie szczęśliwy...z dala od swojej rodziny, swoich zajęć, domu, itd. ja już żyję któryś rok z dala od domu, więc teoretycznie będzie mi łatwiej....a jednak martwię się tym wszystkim...

Wydaje mi się, że powinnaś najpierw sama sobie na kilka pytań odpowiedzieć, pomyśleć, co jest ważne, czego oczekujesz, jak sobie wyobrażasz WASZE życie.......najpierw musisz chyba sama wiedzieć, czego chcesz, potem porozmawiać z Narzeczonym. Jednak rozmowa to chyba jedyny sposób i lekarstwo.
Tak mi się wydaje, że przed ślubem zawsze pojawiają się jakieś wątpliwości (niech powiedzą dziewczyny, które są już po, one najlepiej wiedzą), ale najlepiej przynajmniej większość z nich jednak omówić czy przedyskutować przed ślubem niż po....

Myślę, że nie powinnaś myśleć, że na niego nie zasługujesz..nie znam Cię ani Twojej sytuacji, jak również Waszego związku, ale skoro On Cię wybrał, oświadczył Ci się, jesteście razem nie od miesiąca, tylko od kilku lat...chyba zdążył Cię poznać i kocha Cię taką, jaka jesteś, więc na pewno na niego zasługujesz :*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnaś porozmawiać z narzeczonym mimo wszystko, nie każda rozmowa w związku jest miała i łatwa , ale może zdziałać cuda uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym porozmawiała z narzeczonym.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alessa
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 128
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 10 Cze 2011, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinko chyba w każdym związku przychodzą gorsze chwile. Sama nie raz, przez prawie 7 lat związku, czułam sie podobnie. I takie myśli przychodziły mi do głowy czasami zupełnie bez powodu. Myślę, że skoro Twój narzeczony daje Ci wszystko czego chcesz to uważa, że na to zasługujesz, a Ty nie powinnaś myślec inaczej. Wierze, że to tylko stres przedślubny, który wkrótce minie i znów zaczniesz cieszyć się przygotowaniami uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 9:03    Temat postu: Re: mój problem :( Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) napisał:
Kocham mojego narzeczonego bardzo. Jest dobrym człowiekiem, uczciwym szanującym mnie. Zawsze stara się dać mi wszystko co najlepsze i tak mi się zdaje, że ja nie zasługuję na niego smutny nie wiem co robić ...
Jestem cały czas załupiona... Nie chcę rozmawiać o tym z N. bo boję się, że go zranię smutny
nie wiem co począć, odwołać ślub czy może jednak mi te obawy przejdą .. smutny


chwilka, bo potrzebuję tu wyjaśnienia...
jesteś w związku szczęśliwa, Twój narzeczony Cię kocha, szanuje.
i czy dobrze zrozumiałam - Twoim problemem jest to, że uważasz, że z tych powodów na niego nie zasługujesz? I z tego powodu rozważasz, czy odwołać ślub?
bo nie bardzo rozumiem, na czym polegają Twoje obawy...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniac
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 367
Skąd: Tczew

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw się tym, co teraz czujesz. My z moim narzeczonym przed ślubem ciągle się kłócimy. On zrywa za mną, ja z nim, następnego dnia jest już dobrze. Tak działa stres.
Moja znajoma w dniu ślubu, ubrana już w białą suknię, usiadła na krześle i zaczęła płakać, że nie chce tego ślubu, że nie chce z nim być już do końca życia. Teraz śmieje się z tego. Po prostu była tak zestresowana, że wpadła w histerię.
Nie martw się tym wszystkim, będzie dobrze. Zawsze przychodzą chwile wątpliwości, zwątpienia. W końcu nasze życie zmienia się o 180stopni.
_________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im, będzie żyć i umierać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinko, ja podobnie jak Metka, nie do końca rozumiem, skąd wynikają Twoje obawy? Dlaczego twierdzisz, że nie zasługujesz na Niego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie rozumiem takich sytuacji kiedy dziewczyny mają jakieś wątpliwości przed ślubem, szczególnie wtedy jak facet jest na prawdę kochany, oddany, szanuje je itd. Rozumiem jak ujawnia się coraz więcej tych złych cech,ale kiedy jest dobrze? Nie miałam takich odczuć ani razu, nigdy nie pomyślałam,że na niego nie zasługuję, jedynie co to miałam obawy jak to będzie wyglądać wszystko po ślubie, czy się zgramy tak całkowicie,bo nie mieszkaliśmy przed ślubem razem.. Ale nigdy nie histeryzowałam ... Dlatego nie rozumiem skąd te obawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group