Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

TEŚCIOWIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 78, 79, 80  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesteście juz w trakcie zapraszania? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, już zapraszamy gości. Do niej nie może dotrzeć, że ilość osób jest ograniczona. a nawet jeśli byłyby jakieś wolne miejsca to wolałabym swoich znajomych zaprosić niż jej jakąś daleką daleką rodzinę, z którą się nie widziała z 10 lat.
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, ze znajomych ! poza tym wydaje mi sie ze jesli zaprasza sie daleko rodzine z ktora nieutrzymuje sie kontaktu moze sie czuc niekomfortowo na takim wesele, ja przynajmniej sie tak bym czuła.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Wkurzyłam się w sobotę na teściów. W zeszłym tygodniu ustalałam z nimi listę gości, bo chcę w najbliższym czasie zamówić zaproszenia, więc muszę znać ilość, jaką będę potrzebować. Wyraźnie powiedziałam, że liczba gości z ich strony nie może przekroczyć pewnej liczby. Zgodzili się na to. Lista zatwierdzona, wszystko grało. W sobotę byliśmy na weselu kuzyna T. (dopowiem że dalszego kuzyna) i okazało się, ze teściowie zaprosili ustnie tamtą rodzinę, mimo że ich wcale na liście nie było Exclamation Myślałam, że się wścieknę Exclamation Evil or Very Mad Mieli szczęście, że to było wesele i nie chciałam przy ludziach robić afery. Za to oberwało się za nich T. Bo jego mama poszła najpierw do niego i jego zapytała czy może zaprosić. A przecież wiedziała dokładnie, że listą zarządzam ja i T. nie ma z nią wiele wspólnego. Myślę, że zrobiła to świadomie, żebym ja nie miała już pola manewru. Zapowiedziałam T., że w takim razie wykreślamy kogoś, kto już na liście się znalazł. Muszę się uspokoić, bo jak tam pojadę taka naminowana, to mogę za dużo powiedzieć.


Weście na żywioł zaproście te osoby na wesele a jak będzie o potwierdzenie to okaże się że ci byli na liście nie potwierdzą a ci z poza potwierdzą i nie bedzie problemu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorka_smile
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 194

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój teść jest takim ojcem jakiego zawsze chciałam mieć. Jest kochany, troskliwy, opiekuńczy zastępuje mi mojego tatę z którym nie mam niestety dobrych relacji. Mama Sebastiana jest również bardzo kochana, czasami troszkę panikuje. Ale na serio są wspaniałymi ludzmi. To nic że mamy z teściową czasami odmienne zdanie, to normale, jesteśmy porzecież dwoma różnymi osobami z różnymi charakterami. Słuchamy z narzeczonym rad, a jak zrobimy to nasza sprawa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Czw 25 Cze 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi przyszli teściowie są super bardzo rodzinni i mili, czuje się u nich naprawdę dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 25 Cze 2009, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fajnei i życzę ci tego abyś dalej się tak dobrze czuła. Ja też dobrze czuje mieszkając pod dachem teściów lepiej niż.... Confused Cool Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 26 Cze 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swojego teścia nie poznam nigdy bo nie mieszka z rodziną od 10 lat i nikt nie utrzymuje z nim kontaktu ..... a co do teściowej to między moim mężczyzną a jego mamą jest baaaaardzo duży konflikt i właściwie to widziałam ją tylko kilka razy. Zastanawiam się jak to będzie wyglądać kiedy będziemy chcieli np. przedstawić ją z moimi rodzicami (oni są przyjaźnie nastawieni) czy dograć jakieś szczegóły uroczystości... tzn. wiadomo że my będziemy wszystko organizować ale tak z grzeczności .... nie wiem jak to będzie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 26 Cze 2009, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak sie popsztykam z Andym to przy najblizszej wizycie u jego rodzicow ide do jego mamy i mowie "wytlumacz prosze swojemu synowi ze ma sie ze mna nie klocic." Wytlumaczenie jest zawsze jedno. "Ona jest kobieta nie wolno sie klocic" Twisted Evil Trafiaja mi sie przywileje z racji plci. Super. Generalnie nie narzekam na tesciow. Wrecz przeciwnie bede pod niebiosa wychwalac
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Pią 26 Cze 2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi teściowie są naprawdę wporządku...Z teściową świetnie się dogaduję, mamy podobne charakterki...! łączy nas wspólna praca....!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 78, 79, 80  Następny
Strona 22 z 80

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group