Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

TEŚCIOWIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 78, 79, 80  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
__Lara
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 38

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja... no cóż... ponoć trzeba się cieszyć z tego co się ma lol powiem tylko, że było już kilka spięć, nawet czułam niechęć, teraz staram się ją zlikwidować, tzn. podchodzić do tego w ten sposób, że to są niewykształceni, prości ludzie i najwidoczniej tak wychowani... ehhh.... ale fakt faktem, że te stosunki przyczyniły się przede wszystkim do mojej nerwicy... (toksyczna teściowa...)
_________________
Pomagaj zwierzętom! Jestem wolontariuszem w schronisku, zajmuję się adopcją zwierząt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku jest tak, że mam bardzo fajną teściową od razu się polubiłyśmy zawsze się pyta o moje zdanie i bardzo się z nim liczy dlatego szanuję Ją za to. A mój przyszły teść też jest bardzo w porządku tylko, że dużo pracuje i rzadko jest w domu:) Ja natomiast nie wyobrażam sobie mieszkać ani z teściami alni z moją rodzinka pod jednym dachem z resztą i tak nie ma miejsca więc jestem szczęśliwa, że mamy własne mieszkanko i już od 2 lat sobie mieszkamy razem:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że moja teściowa zna gest pukanie do drzwi jak ma do nas sprawę i pyta się czy można wejść oczko inaczej sobie nie wyobrażam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my mamy klucz wiec jak niechcemy zeby nam przeszkadzali to sie po prostu zamykamy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 15 Cze 2009, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas pech zamek w drzwiach się zepsuł i tak zamierzam zmienić albo zamek albo drzwi....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurzyłam się w sobotę na teściów. W zeszłym tygodniu ustalałam z nimi listę gości, bo chcę w najbliższym czasie zamówić zaproszenia, więc muszę znać ilość, jaką będę potrzebować. Wyraźnie powiedziałam, że liczba gości z ich strony nie może przekroczyć pewnej liczby. Zgodzili się na to. Lista zatwierdzona, wszystko grało. W sobotę byliśmy na weselu kuzyna T. (dopowiem że dalszego kuzyna) i okazało się, ze teściowie zaprosili ustnie tamtą rodzinę, mimo że ich wcale na liście nie było Exclamation Myślałam, że się wścieknę Exclamation Evil or Very Mad Mieli szczęście, że to było wesele i nie chciałam przy ludziach robić afery. Za to oberwało się za nich T. Bo jego mama poszła najpierw do niego i jego zapytała czy może zaprosić. A przecież wiedziała dokładnie, że listą zarządzam ja i T. nie ma z nią wiele wspólnego. Myślę, że zrobiła to świadomie, żebym ja nie miała już pola manewru. Zapowiedziałam T., że w takim razie wykreślamy kogoś, kto już na liście się znalazł. Muszę się uspokoić, bo jak tam pojadę taka naminowana, to mogę za dużo powiedzieć.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobrażam sobie Twoja złość, jak sobie wyobraże to - to uwierz sama się zdenerwowałam, a nawet mnie tam nie było...ale cóż Ci mogę poradzić, spokój, spokój i raz jeszcze spokój, wiem, że czasami ciężko, ale wes głęboki wdech i jakos razem z T. dacie radę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niezle wam tesciowa namieszała, a twój T. mógł zapytac ciebie o zdanie!Ja bym na twoim miejscu to probowała jakos odkrecic, spokojnie tesciowej wytłumczyc ze macie juz zamknieta liste gosci i nie macie miejsc na zapraszanie dalszych kuzynów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sro 17 Cze 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym chyba powiedziała teściowej co myślę... Noramalnie Evil or Very Mad Moja ostatnio nas próbowała przekonać, że kamerzysta jest niezbędny na weselu Exclamation

A i powiedziała przez telefon lukaszowi, że po tym weselu na którym byliśmy ma już jakąś wizję naszego. Nooo miło, że ma tylko niech się nie zdziwi, że ta jej wizja będzie całkiem inna niż nasza i jakoś nie będzie miała na nią wpływu Twisted Evil
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie też już niby lista zamknięta ale teściowa co raz wspomina że jeszcze tą trzeba zaprosić i tą... Rolling Eyes nie mam już siły z nią "wykłócać" się o osoby które ona chce zaprosić.
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 78, 79, 80  Następny
Strona 21 z 80

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group