Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

TEŚCIOWIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 78, 79, 80  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój niestety ma tylko jednego brata. i to sporo starszego, no aż o 11lat. teraz ów starszy brat myśli, ze wie lepiej wszystko Rolling Eyes oni zawsze byli bardzo zżyci, a odkąd my jesteśmy razem troszkę sięmiędzy nimi pogorszyło, własnie przez to, że A. musi wszystko wiedzieć, wszystko komentować i jeszcze oczekuje, że ktoś skorzysta z jego rad. nigdy nie zapomnę jak stwierdził, ze jestem za młoda, ten związek do poważnych nie należy i Jacek powinien poszukać sobie kogoś innego Confused albo jak kometował nasze zaręczyny. aż szkoda gadać....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z rodzeństwem źle, a znajdź sobie jedynaka to maminsynek na bank ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak.Chyba wszyscy jedynacy których znam to same mamisynki,a przynajmniej spora większość.

Ale w sumie to smutne jak tak się ludzie nie mogą dogadać czy z teściami czy z przyszłymi szwagrami,bo wiadomo-noby z nimi się nie żyje,ale z drugiej strony w życiu różnie się składa a to jednak będzie nasza rodzina.I tacy szwagrowie czy teściowie którzy teraz kogoś źle traktują niewiadomo czy kiedyś nie będą skazani tylko na nas.Róźnie może być.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 napisał:
Oj tak.Chyba wszyscy jedynacy których znam to same mamisynki,a przynajmniej spora większość.

Ale w sumie to smutne jak tak się ludzie nie mogą dogadać czy z teściami czy z przyszłymi szwagrami,bo wiadomo-noby z nimi się nie żyje,ale z drugiej strony w życiu różnie się składa a to jednak będzie nasza rodzina.I tacy szwagrowie czy teściowie którzy teraz kogoś źle traktują niewiadomo czy kiedyś nie będą skazani tylko na nas.Róźnie może być.


Właśnie i myślę, że obie strony powinni wziąć to pod uwagę...Zwłaszcza te okropne teściowe które nie potrafia zrozumieć, że ich dziecko kogoś kocha i ma zamiar spedzić życie z tą osobą... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że moja rozumie... tylko trochę jej przykro, ze P. tak mało czasu w domu spędza, ale skoro trzymają w domu tą wstrętną "harpię" to niech się nie dziwią, że raczej nie mamy ochoty na jej towarzystwo Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój jest właśnie jedynakiem. ale nie maminsynkiem:), także są wyjątki.no...a na maminsynka, to by się nadawał, bo był wychowywany tylko przez mamę i dziadków.
Ale na szczęście, to on się żali mojej mamie na mnie, a nie swojej:), a jego mama często staje po mojej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 napisał:
Ale w sumie to smutne jak tak się ludzie nie mogą dogadać czy z teściami czy z przyszłymi szwagrami,bo wiadomo-noby z nimi się nie żyje,ale z drugiej strony w życiu różnie się składa a to jednak będzie nasza rodzina.I tacy szwagrowie czy teściowie którzy teraz kogoś źle traktują niewiadomo czy kiedyś nie będą skazani tylko na nas.Róźnie może być.

nie żyje sie z nimi, ale to teściowie i zawsze będą mieli wpływ na nasze życie Confused zawsze. niezależnie co kto myśli. nie da się ich niemal usunąć z życia. nawet jak spróbujesz się nie przejmować to takie przykre sytuacje i tak będą Cię męczyć. a jeszcze jak rodzeństwo również wtrąci swoje 3 grosze do każdej sprawy to wychodzi niezły galimatias. mi osobiście jest przykro jak słyszę niepochlebne opinie szwagra na temat naszego związku, naszych planów albo jak Jacek musi czegoś takiego wysłuchiwać. ja mam grubą skórę, radzę sobie z tym całkiem nieźle, ale jak widzę, że jego takie coś po prostu rani i nie rozumie czemu brat czy ojciec zachowują się tak a nie inaczej to mi się ciężko na sercu robi. ostatnio po pewnej scysji z ojcem zapytał mnie czy on coś złego robi, czemu wszyscy się wtrącają i nie dają nam spokoju smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety teściów i szwagrów się nie wybiera...
Niedobrze, że tak wszyscy się próbują wtrącać do Waszego związku smutny
Nie myślałaś o tym by jakiś czas po ślubie wyprowadzić się z dala od teściów? Bo ja szczerze mówiąc cały czas mam nadzieję, że chociaż 30 min drogi samochodem od moich teściów będziemy mieszkać...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do mieszkania to wielkiego wyboru mieć nie będziemy. tam gdzie nam się uda je dostać tam zamieszkamy. o tyle dobrze, że teściowie już mają 70tkę na karku i raczej nam co chwilę wizyt składać nie będą. telefonu stacjonarnego mieć nie będziemy, więc będą musieli dzwonić na nasze komórki, co oczywiście podniesie im sporo rachunek jeśli nie będą tego rozsądnie dawkować Twisted Evil teściu to na ogół sobie pogada i tym zdenerwuje wszystkich w około, ale nic tym u mojego narzeczonego nie osiąga. gorzej z teściową, bo jak ona się wtrąci to zawsze jest wredna i gra mu na uczuciach Confused no a najgorszy jest oczywiście szwagier, ale z nim to jeszcze nie wiem jak sobie poradzić. liczę, że jak się Jacek wyprowadzi od rodziców to będzie lepiej. spokojniej. ta granica będzie dla wszystkich bardziej czytelna.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorzej jak będą chcieli u Was pomieszkiwać by pobyć z synkiem Rolling Eyes ale to już chyba extreme ;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 78, 79, 80  Następny
Strona 3 z 80

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group