Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

TEŚCIOWIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 78, 79, 80  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prada napisał:
Moja teściowa jest mi jak koleżanka dyplomatycznie uśmiechnięta.
Ani za ani przeciw, no bo co mogłaby zrobić...
Poza tym dopóki zarabiam więcej od Niej to nie wejdzie mi na głowę swoimi mądrościami życiowymi.
Charaktery mamy podobne więc z dyplomacją unikamy tematów drażliwych i z czystą elegancją utrzymujemy nasze zdanie w danej sprawie zmieniając temat na bardziej ogólny oczko
Reasumując: atmosfera poprawna, widzenia obiadowe raz na 1-3 miesiące są wystarczające.



Teraz ty na glos moje mysli wypowiadasz uśmiech Tylko moja jeszcze probuje lekko sterowac (bo co ja glupia wiem majac te 28 lat) ale grzecznie mowie jej "nie dziekuje". I tez zarabiam wiecej od niej Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja teściowa jest już na emeryturze,którą ma rzecz jasna mniejszą od moich zarobków ale i tak twierdzi,że mało zarabiam za mało,powinnam tyle co najmniej co Przemek. Nie powie mi tego, o nie! Ale podpytuję czasem czy pracy na lepszą nie zmieniam czy zadowolona z wypłaty jestem itd. Lubię ją,tylko troszkę materialistka z niej Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja z kolei musi miec wszystko lepsze i wieksze niz ktokolwiek. Przyklad: A siostra kupila sobie plazmowy telewizor. 32 cale ladny. W tydzien pozniej A mama naciagnela tate A na nowy telewizor dla nich. 37 cali i Sony.Najdrozszy z gornej polki. My jedziemy do Egiptu we wrzesniu oni w listopadzie. My kupilismy zmywarke, ona w 3 tygodnie po nas dwa razy drozsza Rolling Eyes Teraz robimy nowa podloge w kuchni i czekam kiedy ona sie zdecyduje robis swoja Rolling Eyes Nie przeszkadza mi to tylko wydaje mi sie dziecinne. A dziecinne postepki nie wzbudzaja u mnie wybuchu szacunku
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to jeszcze okropnie nie lubię jak mi do szafek zagląda,nie ma się czego wstydzić bo gdzie jak gdzie ale na półeczkach porządek być musi. A i jeszcze się lekko poddenerwowałam kiedy skrytykowała moje zasłonki w salonie,powiedziała,że takich nie lubi, ale dumna jestem z siebie,że odważyłam się odp :"ale ja lubię" Cool

Pochwaliła mnie ostatnio do swoich sióstr,że ja taka zaradna jestem i zawsze u nas jest porządek Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co bylo trudnego zeby odpowiedziec "ale ja lubie"?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są tacy ludzie(jak moja teściowa),że po prostu strach się ich bać, a odpowiedź moja zaskoczyła wszystkich(mnie samą też) bo nikt do tej pory nie odważył się komentować ani dyskutować z nią na jakikolwiek temat
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha. No to gratulacje.Pierwszy raz jest zawsze najgorszy.Potem juz idzie jak z platka Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kat8 napisał:
moja teściowa jest już na emeryturze,którą ma rzecz jasna mniejszą od moich zarobków ale i tak twierdzi,że mało zarabiam za mało,powinnam tyle co najmniej co Przemek. Nie powie mi tego, o nie! Ale podpytuję czasem czy pracy na lepszą nie zmieniam czy zadowolona z wypłaty jestem itd. Lubię ją,tylko troszkę materialistka z niej Rolling Eyes


moja się nie odezwie oczko bo prowadzi działalność gospodarczą a i tak ma mniej, bo moj TŻ zarabia znacznie mniej ode mnie, bo w domu moim siedzi grzecznie na kanapie i zje co jej podam, czasami tylko walnie "ładnie tu u was oczko
teraz już nic nie mówi na TV, obrazy tylko łypie oczami oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszę i swoją tak sobie wychować Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kat8 napisał:
muszę i swoją tak sobie wychować Wink


to nawet nie kwestia "wychowania" tylko sposobu bycia, jeśli ktoś widzi, że wiesz czego chcesz, wiesz o czym mówisz i masz argumenty to nie podchodzi bliżej niż sama sobie na to pozwolisz . Pewność siebie, racjonalne argumentowanie doprowadza do szacunku i granicy jakiej się nie przekracza. Nie trzeba być np "niemiłym, aroganckim itd" aby wzbudzić u innych respekt.
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 78, 79, 80  Następny
Strona 19 z 80

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group