Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

TEŚCIOWIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 78, 79, 80  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sob 7 Lut 2009, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam raczej poprawne relacje, bez rewelacji, bo nie zawsze się ze wszystkim zgadzam co wymyślą, a nie umiem za bardzo grzecznie kiwać głową, więc czasami jest dosyć ogniście Twisted Evil Oczywiście może gdyby mój się czasem bardziej postarał o to byśmy mieli lepsze relacje, albo żeby teściowie lepiej o mnie myśleli, a on czasem potrafi pójść do mamy i się pożalić, że ja się na niego wkurzyłam za coś itd Rolling Eyes
Niewiedziałabym o tym gdybym go na tym kiedyś nie przyłapała...
No i to tak właśnie wygląda, brat P. swoją wychwala chociaż nie ma za co i teściowie są do niej dobrze nastawieni, a ja muszę sama zdobywać ich sympatię... bez pomocy narzeczonego, co nie jest zbyt łatwe z moim charakterkiem Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Sob 7 Lut 2009, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakie macie relacje z rodzeństwem swojego partnera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sob 7 Lut 2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za równo z bratem K. jak i jego żoną kontakt mam dobry.Żadko w sumie się widujemy ale jak już to jest wszystko ok.Choć jego brat jest bardziej otwarty niż żona,ale i ona całkiem miła.Tyle że jest taka bardziej cicha i skryta i czasem ciężko z nią pogadać,ale generalnie jest ok.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 7 Lut 2009, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tym momencie relacje z teściami mam poprawne. dużo lepsze niż rok temu. staram się robić swoje, a jak najwięcej spraw trzymać z dala od nich. czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. żal czegoś nie wiedza to jest spokój. zabaczymy co będzie jak zaczniemy remont mieszkania, a potem przygotowania do ślubu ruszą pełną parą. wtedy mnie zapytajcie lol

a ze szwagrem mam jazdy. na pierwszy rzut oka widać, że nasz związek kłuje go w oczy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Sob 7 Lut 2009, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to tak jak ja ze swoim, no i siostra mojego chłopaka też jest jakaś dziwna... miesza się w nasz związek a poza tym ona by chciała aby mój chłopak była na każde jej zawołanie i wogóle oni chyba myślą ze są pepkami świata a ich dzieci są najlepsze pod słońcem i to mnie właśnie drażni... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sob 7 Lut 2009, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azia napisał:
no to tak jak ja ze swoim, no i siostra mojego chłopaka też jest jakaś dziwna... miesza się w nasz związek a poza tym ona by chciała aby mój chłopak była na każde jej zawołanie i wogóle oni chyba myślą ze są pepkami świata a ich dzieci są najlepsze pod słońcem i to mnie właśnie drażni... Evil or Very Mad


Brat mojego M. też miesza sie w nasze sprawy Confused
Jego siostra jest bardzo fajna :)Dogadujemy sie bardzo dobrze:)

A co do teściów to sie nie wypowiadam Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Sob 7 Lut 2009, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bracia od mojego M są fajni ale niestety ich żony to już masakra :/ jedna jest tak skąpa jak przysłowiowy szkot i żałuje nawet swoim dziecią na Kinder niespodziankę a druga może i by była fajna gdyby też nie była taka łasa na kasę .Ale raczej dogaduje się tylko z tą drugą uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Sob 7 Lut 2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście z teściami przyszłymi mam kontakty w porządku. Widujemy się rzadko, ale rodzice A. są bardzo fajni, zwłaszcza mama, bo ciągle się śmieje język A z Jego bratem i żoną brata też mam spoko kontakty, też widujemy się rzadko, ale za to wtedy zawsze jest fajnie język Jakaś imprezka zawsze, śmichy, chichy uśmiech Zresztą A. też ma dobrze z moją rodzinką uśmiech Rodzice Go bardzo lubią i w ogóle mamy szczęscie jakoś w tym wszystkim uśmiech wszystko jest wręcz idealne! Aż dziwnie język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sob 7 Lut 2009, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z braćmi mojego P. to jest tak, jeden (młodszy) próbował mnie P. odbić jak byłam już prawie rok z moim ukochanym, od tej pory nasze stosunki się pogorszyły i to bardzo... jego dziewczyna nie rozumie tej antypatii mojej i P. do nich, to oczywiste, że jej nic nie powiedział o tym wszystkim Rolling Eyes Nim się nie przejmuję, ale jego laska się zachowuje jak księżniczka, uważa się za najważniejszą, co chwila się "uraża" i wszyscy muszą za nią biegać, nawet nie próbuję jej polubić, bo po prostu szkoda na nią słów.
Ze starszym bratem jest OK tylko rzadko się widujemy, bo prawie na okrągło siedzi w pracy, a teraz jeszcze jakieś osobiste problemy ma (chyba z kobietami) żadnej oficjalnie dziewczyny teraz nie ma.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Armenia
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 38

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z teściem mam super kontakt, a teściową lubię choć czasem mam ochotę ją udusić Very Happy straszna z niej materialistka i strasznie się przejmuje opinią innych ludzi, taka troszkę dziwna uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 78, 79, 80  Następny
Strona 2 z 80

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group