Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątpliwości?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy nasi przyszli mężowie mają wątpliwości. Kiedy my z K. mieliśmy mega gorący okres obfitujący w kłotnie praktycznie codziennie, usłyszałam, że się zastanawiał czy powinniśmy się pobierać Sad Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też tak kilka razy powiedziałam w złości Wink Ale to nie znaczy, że mówiłam prawdę, bo nie mam najmniejszych wątpliwości Very Happy

W kłótni mówi się różne rzeczy których się potem żałuje, dlatego ja ich przeważnie nie traktuje poważnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorzej jak na chłodno i po kłótni Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam wątpliwości (na szczęście). Mój twierdzi, że też jest pewien.

Na początku miałam kilka takich dni, że nie wiedziałam, czy dobrze robię. I to było paskudnie/okropne uczucie. Najcześciej pojawiało sie przed okresem. Im bliżej poznawałam mojego Lubego, tym szybciej wątpliwości sie rozmywały.

Teraz wiem, że ten i tylko ten. Od początku miałam przeczucie, że nie mogę tego zawalić, bo stracę coś cennego. I nie myliłam się. To miłość mojego życia. Po prostu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie ostatnio dopadły wątpliwości i bardzo źle się z tym czujęsmutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie to jest niezdrowe mówić sobie nawet w kłótni że to koniec, że nie nie chcę za Ciebie wychodzić itp..... może i potem się zapomina, może i ta druga osoba rozumie, że to w gniewie, ale wydaje mi się, że coś takiego jednak i tak brzęczy w uszach jakiś czas Rolling Eyes

Poza tym takie deklaracje powtarzane kilka razy tracą swoją moc.... ja bym np. nie chciała tego słyszeć raz w miesiącu przy każdej większej kłótni i się znieczulić na ten tekst. To by chyba znaczyło, że coś z moim odczuwaniem jest nie tak Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madzia85 - bardzo mi przykro. Z pewnością jest Ci teraz ciężko. pocieszacz
Przemyśl wszystko, zastanów się. Nigdy nie jest za późno na zmainę decyzji. Jak by ona nie była. Wierzę jednak, że to chwilowe załamanie "formy". uśmiech Może przez hormony pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
wg mnie to jest niezdrowe mówić sobie nawet w kłótni że to koniec, że nie nie chcę za Ciebie wychodzić itp..... może i potem się zapomina, może i ta druga osoba rozumie, że to w gniewie, ale wydaje mi się, że coś takiego jednak i tak brzęczy w uszach jakiś czas Rolling Eyes


Pewnie, że to jest niezdrowe. Niestety takie mamy paskudne charakterki, że podczas kłótni trwa rywalizacja kto powie coś bardziej zgryźliwego Twisted Evil Na szczęście już chyba z tego wyrosłam i K. również, dlatego kłótnie nie są już takie burzliwe. I na szczęście nigdy nie było między "cichych dni". Bardzo szybko się godzimy, przepraszamy, wyjaśniamy wszystko. Rozumiemy swoje głupie wybryki słowne, bo jesteśmy podobni język

Madzia85, takie myśli się zdarzają, czasami strach że to już do końca życia paraliżuje i może je wywołać. Najważniejsze to nie podejmować decyzji pochopnie, ani też nie robić tego czego nie jest się pewnym. W obu przypadkach można żałować do końca życia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madzia85 każdy ma wątpliwości w tak ważnej decyzji. Im bliżej do ślubu i godziny 0, tym będzie ich więcej...

Juliette a nie obawiasz się, że mimo iż Ty zapominasz o słowach, w głowie Twego ukochanego coś zostaje? Nie boisz się, że może on jednak mówii to co myśli? Że w kłótni powie się o jedną rzecz za dużo ale dlatego, że to "coś" w nas siedzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Very Happy Jakkolwiek infantylnie by to nie brzmiało to zna go na wylot. Wiem, że on nie może się doczekać naszego ślubu i że marzy o ty, abym była jego żoną do końca życia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group