Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stół wiejski
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 15:26    Temat postu: Stół wiejski Odpowiedz z cytatem

STÓŁ WIEJSKI- PIĘKNY WYNAJEM

Stół wykonany jest z drzewa dębowego i grabinowego, więc nie ma mowy o przesuwaniu i braku równowagi.Pokryty jest prawdziwą trzciną
http://www.allegro.pl/item543521396_stol_wiejski_piekny_wynajem.html

Zapraszam serdecznie
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NIKA
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 27

PostWysłany: Pon 9 Lis 2009, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOJA KUZYNKA IALA ROK TEMU NA WESELU COS FAJNEGO CHCESZ KROMKE ZE SMALCEM WSTAJESZ I IDZIESZ MASZ OCHOTE NA KIEBLASKE SWOJSKA WSTAJESZ I IDZIESZ NIE NO NAORAWDE SUPER SPRAWA ONA MIALA TEZ OSOBNE STOLY Z CIASTEM KAWA I =HERBATA CO TEZ MI SIE PODOBALO uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my na swoim weselu bedziemy wlasnie mieli taki stol wiejski,tata mi go zrobi samemu w gorach na dzialce, z drzewa z daszkiem i chce aby wisialy kielbasy,czosnki a na dole na talerzykach pokrojone wedliny,pasztety,smalec ogorki kiszone w beczce itd:)Wyroby beda typowo wiejskie bo moj tata razem z przyszlym tesciem pojedzie na wies do rodziny Narzeczonego bo bedziemy miec wyroby z dwoch swin i cielaka lol a co do tego stolu kawowego to tez go chcemy. Po oficjalnej kawie i ciescie,wszystko idzie na osobny stol,beda w termosach kawa i herbata i ciasta,filizanki i talerzyki deserowe i przez caly czas trwania wesela goscie beda mogli sie czestowac:)Nikt przynajmniej nie powie ze zabrali juz ciasto bo rodzina Mojego M. lubi jesc duzo ciasta i jak te ciasto jest przez caly czas dostepne uśmiech pozdrawiam
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale masz farta z rodziną na wsi Cool Ja muszę mieć wiejski stół, ale skąd wezmę takie przysmaki, to jeszcze nie wiem.... bo ze sklepu to raczej nie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda - a na sali weselnej nie oferują zorganizowania mięs i wedlin na stól wiejski? Często to jest w oferie lokali - zapytaj w jakiej cenie i co wchodzi w sklad bo wiadomo - stół stołowi nierówny..
Mnie sie osobiscie nie podoba, jak stól jako "mebel" jest odpicowany - wyglada genialnie, bosko, wiszą sztuczne (bleh! jakby nie mozna bylo zawiesic prawdziwych) warkocze czosnku, cebuli czy papryczek chili.. Piekne sianko, jakies chusty czy inne drapowania, beczułka na bimberek, słój/kamionka na smalczyk i kiszone takie fajne ze az sie chce je miec w domu..a przy tym 3 pętka niezachecajacej, obrzydliwe j kiełbasy, mała szynka, smalec do bani, rozmiekniete kiszone itp..
Moj stolik moglby byc mniejszy (choc mysle ze wymiary ma standardowe) ale wazne zeby był pełny, taki az zalatujący przepychem.. zeby wyglądał jak powinien wyglądac bogato zastawiony stół chłopski - na full Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, ze to jakoś da się porządnie zorganizować.... bo w cenie lokalu to nie podejrzewam Rolling Eyes I właśnie chciałabym załatwić super wędlinki, kiełbaskę, smalczyk i ogóreczki..... nie jakies tam rozmiękczone

Cytat:
Moj stolik moglby byc mniejszy (choc mysle ze wymiary ma standardowe) ale wazne zeby był pełny, taki az zalatujący przepychem.. zeby wyglądał jak powinien wyglądac bogato zastawiony stół chłopski - na full Cool


o tak tak Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 17 Lis 2009, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my w cenie sali mieliśmy taki stół w propozycji ale zamieniłam go na stół z alkoholami i barmanem ,

bo na stołach będzie tyle jedzenia, że obawiam się ze taki wiejski stół byłby mało wykorzystany, a jakiegoś fajnego kolorowego drineczka to każdy posmakuje uśmiech

nawet dzieciaki - oczywiście bezalkoholowe ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Czw 19 Lis 2009, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja własnie chce miec stól wiejski ale na poprawinach.... mam nadzieje ze cena mnie nie zabija Shocked
a problemu z tym raczej nie bede miala bo moja resturacja ma w sprzedaży swojskie wyroby i sa pyszne lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do tego stolu z alkoholami to my chcemy tez zrobic taki stol ze beda staly butelki roznych alkoholi takich lepszych jak brandy,malibu,zubrowka itd, beda literatki i kazdy bedzie mogl podegustowac:)tylko jeszcze musze porozmawiac z Moim Mezczyzna czy taki stol zrobimy w pierwszy dzien czy w poprawiny:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Lis 2009, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stół z alkoholami jest świetnym pomysłem, w końcu nie każdy na weselu będzie pił wysokoprocentowe alkohole. Kobiety z pewnością często będą podchodzic do takiego stołu, żeby spróbowac słodkich i kolorowych drinków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group