Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

POMOCY - OBRĄCZKI
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My się pocałujemy zaraz za progiem kościoła, przy wychodzeniu. Myślę że tak jest jeszcze ładniej Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiecie, my raczej nie będziemy wczesniej pytać o zgodę na pocałunek ani księdza, ani rodzicom nie powiemy... bo od razu wiem, że by się na mnie wydarli że jesteśmy gorszący nie możemy się powstrzymac Twisted Evil

Tym bardziej, że kiedyś juz np. dostawałam na osobności reprymendę, że przy gościach, z rodziną nie wypada i mamy się powstrzymać Twisted Evil .... bo my troche nadal jesteśmy jak taka 'świeża' para, zawsze za ręce i byle kiedy buzi język.... i przez to ciągłe gadanie mam troche obaw przed pocałunkiem mimo, że jak już mówiłam, byłoby to dla mnie bardzo miłe, romantyczne i takie 'inne' niż na 90% slubów kościelnych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my pytać księdza też nie będziemy uśmiech chodzi tylko o to, by okazał się poczciwym człowieczkiem, który nie zrobi wielkiego halo podczas mszy tylko dlatego, że się pocałujemy przed ołtarzem, przy wszystkich i w ogóle... Wink

ruda, a'propo "świeżych par". ostatnio kumpela powiedziała mi, że ja i mój Połówek nadal mamy tą iskrę w oczach i nadal widać to wszystko, co bije po oczach u "świeżaków" i "zakochańców" na samym początku uśmiech i nie powiem... miło mi było to usłyszeć, bo kiedy wkracza się w 7 rok bycia razem (podobno kolejny etap kryzysów w związkach Rolling Eyes ), to związek wygląda jednak inaczej, niż na początku uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, jak to jest z 'byciem poczciwym księdzem' w mojej parafii lol Jeszcze chyba nikt się u mnie nie odważył, nic o tym nie wiem....


co do 'świeżości' to piękne to jest, że małe gesty nie kończą się z czasem Cool Mi to strasznie pasuje .... czuje się czasem jak na pierwszych randkach Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 26 Sty 2010, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak uśmiech tez lubie te drobiazgi ktore byc moze na codzien mi umykają, ale sprawiają ze ta codziennosc jest taka urocza..
Ale czasem sie zastanawiam kiedy i czy kiedykolwiek stanie sie tak ze ja bede o M mowic "moj stary" a on "moja stara".. bo czasem takie przesmiewcze przezwiska widuje w serialach język z oczkiem o "przynies mi piwo kobieto" nie wspominam.. to klasyk.
Chcialabym zebysmy za 50 lat byli starzy i pomarszczeni ale zawsze do siebie usmiechnieci, pełni ciepła i troski, zainteresowania tą drugą osobą. I czuli. Chcialabym siedziec sobie w fotelu, przy kominku, czytac ksiazke w okularach - muchach, na kolanach trzymac mruczącego kota.. A w fotelu obok siedziałby M i popijał ciepły rum na rozgrzanie kości uśmiech i ucałowywałby mnie kazdego poranka i wieczora, głaskał po siwiźnie... Jak w sielankowych opowiadaniach uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 27 Sty 2010, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie obrazki z późnej starości zawsze są rozczulające Wink
ja bym chciała tak jak moja babcia z dziadkiem - tyle lat razem, przeszli obok siebie te wszystkie straszne wojenne dramaty a jednak wciąż uśmiechnięci i tak cudownie się ze sobą droczą uśmiech

jeśli na starość wciąż będziemy mieli ochotę ze sobą rozmawiać, nasze towarzystwo nie będzie nas drażnić a uśmiech, śmiech i drobne, czułe gesty nie będą nam obce.... tak, wtedy będę najszczęśliwszą babcią staruszką na świecie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 27 Sty 2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metka - ja zamierzam byc szczesliwsza - bo bede do tego wszystkiego miec rudego, pysznego kota! Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 27 Sty 2010, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas zależy od tego, czy stanie drewniany domek czy nie... bo jak nie, to stanie tylko na kocie (niekoniecznie rudym i pysznym język ) a jeśli tak, to i na kocie i na psie... huskym lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 28 Sty 2010, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie moge mieć nic futerkowego foch ... chyba poprzestanę na moim na razie małym, 6-centymetrowym żółwiu stepowym lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 28 Sty 2010, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda - sa tez łyse koty syjamskie Twisted Evil Dla kazdego znajdzie sie jakas kicia na starosc (byle nie dla naszych mezów Twisted Evil ).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group