Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hipnoza? Pokaz hipnozy na weselu?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy twoim zdaniem pokaz hipnozy scenicznej na przyjeciu weselnym to dobry pomysl?
Tak
4%
 4%  [ 1 ]
Nie
95%
 95%  [ 23 ]
Wszystkich Głosów : 24

Autor Wiadomość
Raskolnikow
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 1

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 23:07    Temat postu: Hipnoza? Pokaz hipnozy na weselu? Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czasy mysle ze znajomymi nad zalozeniem zespolu ktory mialby grac na weselach i prowadzic je. Jako ze obok muzyki zajmuje sie tez hipnozą, pomyslalem ze mógłbym robic pokazy hipnozy scenicznej. Sam mam co do tego mieszane uczucia, dlatego chcialbym zeby wypowiedzialy sie osoby które wesela planuja. Co one powiedzialy by na propozycje pokzau hipnozy na weselach?. Co mysla osoby które na nie jednym weselu juz byly? czy tego typu atrakcja/rozrywka pasuje na przyjecie weselne?

Wyjasnie moze w skrócie jak mialby wygladac taki pokaz.

Na poczatku zaprezentowane byly by podstawowe mozliwosci osoby zahipnotyzowanej. tzw lewitacja ręki, czyli swobodne unoszenie sie reki osoby zahipnotyzowanej bez uzycia przez ta osobe swiadomie zadnej sily. Po tego typu sugestia, bylo by przejscie to bardziej zabawnej czesci pokazu.

Sa tam takie sugestie jak np "język chinski". Osoba zahipnotyzowana mówi tak jakby po chinksu. Chiwlowo traci mozliwosc mowy po polsku, na wszytskie pytania odpwiada jezykiem próbującym udawac chinski(chyba ze zna ten jezyk rzeczywiscie) lub te kady inny język. Czasami wynikaja z tego powodu bardzo zabawne sytuacje.

Później jest odgrywanie ról. czyli osoba zahipnotyzowana wciela sie w jakąs postac i bardzo realistycznie ja nasladuje. Wydaje jej sie ze jest wlasnie Gargamelem goniącym smerfy, albo ze rozmawia z kosmita.

Później jest przejscie do kolejunych halucynacji. Np podaje sie szklanke wody, która smaku jak sok z cytryny albo jak wódka. Reakcje bywaja niekiedy bardzo zabawne.

Na koncu robi sie te najbardziej "drastyczne" sztuczki. Tzn np tzw "most kataleptyczny" kaldzie sie osobe zahipnotyzowana na dwóch krzeslach tak ze opera sie onie na łopatkach i łydkach. Wtedy hipnotyzer staje lub siada na osobie zahipnotyzowanej.

Mozna tez zastosowac sugestie pohipnotyczne. Najlepiej zwiazane z halucynacjami, kiedy dana osoaba wyjdzie juz ztransu i pozornie czuje sie normlanie, ale np widzi jakiejs osoby. kiedy osoba niewidziana weźmie do reki jakichs przedmiot, to sprawia to wtedy wrazenie osobie wczesniej zahipnotyzowanej, jakby przedmiot lewitowal. Sytuacja jest o tyle zabawna ze wszytsko dzieje sie juz po zakonczeniu transu.

Caly pokaz trwalby ok 20-30 minut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nieeeeee, żadnych takich sztuczek, magii, halucynacji i hipnozy. Jestem zdecydowanie na nie, i to nie tylko na weselu, ale i w ogóle. A na weselu to już szczególnie. Shocked Exclamation Exclamation
Powrót do góry
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pewno jestem na NIE... Confused
ale może jacyś amatorzy się znajdą... Wink
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym tez nie chciała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez jestem na nie zwlaszcza na weselu wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ło matko......a może jeszcze pokaz garncarstwa, kurs szydełkowania i szycia, nauka wybieku chleba...... wesele to wesele, a nie cyrk. Jestem na NIE!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie! i juz głosuję !
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ark Seven
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Gorzów

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hipnotyzer na weselu Very Happy Very Happy Very Happy Do czego Question Po północy już prawie wszyscy są w hipnozie% Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
issabellro
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Sie 2009, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porażka
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 7 Sie 2009, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysł raczej z tych gorszych:P
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group