Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jakie upominki dla gości?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 napisał:
Sony85 napisał:
Dlatego u nas sie rozwozi swieze ciasto przed weselem..
u nas roznosi sie kolacz

..hehe... no właśnie.kołacz.... język Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozna tez włozyc do ozdobnych pudełeczek lkrowane ciastka serduszka lub serca pierniczki
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy migdały (5) w organzie czy czymś podobnym Wink po weselu wyślemy do każdego gościa ozdobne podziękowanie z naszym ślubnym zdjęciem, zrobione w stylu innych papierów weselnych oczywiście lol a jak zostanie nam za dużo ciasta, goście dostaną jakieś pakunki Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 17 Lis 2009, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas też ciasto rozwozi się przed weselem (tak około tydzień) żeby goście zaczęli już czuć ta słodkość hihi
ciasto będziemy rozwozić wszystkim gościom plus osobom, które nie są zaproszone na wesele a zasługują.

a na weselu przy każdym talerzu będzie leżeć para gołąbków z obrączkami z napisem naszych imion i jakiś wierszyk z podziękowaniami ;]


Wierszyk obiecał wymyślić mój M... zobaczymy jak mu pójdzie ma wymyślić wiersz na podziękowania dla gości oraz dla rodziców.

ma takie ukryte zdolności Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Czw 19 Lis 2009, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no u nas nie ma takiego zwyczaju by rozwozic ciasto przed slubem gościom Shocked szczerze pierwszy raz o tym słyszę...
a ja mysle nad aniołkami, wiem wiem jest to oklepane i wogole ale wiem tez ze duzo osob je po prostu zbiera i beda mieli jeden dodatkwy od nas do kolekcji Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zamierzamy dać butelkę wina na parę. Alkohol i tak będzie kupowany w cenah hurtowych to nie zrobi to aż tak dużej różnicy. Ogólnie będą u nas same pary , za wyjątkiem 3 gości, oni dostaną indywidualnie. Niecałe 30 butelek potrzebujemy Smile aż taka tragedia to nie jest, myślę właśnie nad projektem etykietek zarówno na wino i wódkę weselną jak i na wino do dla gości z podziękowaniem. Nie wychodzi tanio, ale bardzo sympatycznie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_Ania_Nowelska_
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 26 Lis 2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę co by przygotować na prezenty, czytam Wasze posty ale nic do mnie nie przemawia, chciałabym coś na prawdę oryginalnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sob 28 Lis 2009, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz postanowilam o tej butelce wina z nasza etykietka uśmiech winem sie uciesza przynamniej;) breloczki i inne odpadaja, czekoladki tez sa spoko, przynamnien cos slodkiego na jezyk , innym gadzetom mowie nie Smile język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 332
Skąd: Suwalszczyzna

PostWysłany: Nie 29 Lis 2009, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas były czekoladni z naszymi mionami lub datą ślubu w ślicznych torebeczkach i zwijane ruroniki z wierszykiem na podziękowanie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Lis 2009, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to pierwsze słysze o zwyczaju rozwożenia ciasta dla zaproszonych gości,w naszym regionie nie ma czegos takiego. Pomysł żeby dac po butelce wina na parę bardzo mi się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 4 z 60

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group