Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jakie upominki dla gości?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam o migdałach w słodkich skorupkach i dołączyć do tego bilecik z podziękowaniem za uczestnictwo w tym szczególnym dla nas dniu. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 13:47    Temat postu: Re: jakie upominki dla gości? Odpowiedz z cytatem

kachensss napisał:
mam pytanie - co dajecie swoim gościom w prezencie? migdały? rafaello? ja myślę nad jakimiś pysznymi cukierkami, ale jak to zapakować? te wszystkie pudełeczka sa drogie (2-3 zł/szt.), wydaje mi się to zbędnym kosztem, a sama takich pudełek nie zrobie, bo podejrzewam, ze miałabym aferę z ich sklejaniem.... Shocked


Na takie właśnie słodkości są specjalne śliczne woreczki i jedwabne wstążeczki i to na bank to nie jest drogie. Jak się będę widzieć z koordynatorką to zapytam gdzie kupić?
Są tez na allegro ale moim zdaniem 1.60 za woreczek to drogo.
http://allegro.pl/search.php?from_form=1&sg=0&string=woreczki+na+prezenty&search_type=1&shop=0&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&distance=1&postcode=&state=0&city=&price_from=&price_to=&category_radio=1&category=0&order=t&st=gtext&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7
Jak masz kogoś kto ma maszynę to zawsze warto poprosić o uszycie i to już wtedy grosze wychodzi.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Sob 31 Sty 2009, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może po prostu kupic kilka metrów samej organzy (albo jakiegos innego materiału) , porozcinać i zawinąć w nią cuksy? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslimy o zamówieniu na Allegro czekoladek z naszym zdjęciem i jakimś tekstem. Połozymy je na talerzach i goście znajdą je od razu po przybyciu na salę. Poza tym, musimy zrobić winietki. Fajnym pomysłem jest rulonik z wydrukowanym podziekowaniem, spełniający także rolę winietki (imię i nazwisko widoczne po zwinięciu). Ale to na razie jest w kwestii przemyślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol33_1986
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 2

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam zawieszki, etykiety, banderole, podziękowania dla gości weselnych ręcznie robione!
http://www.wesele2009.republika.pl/
_________________
wesele2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy rozdawać paczki z ciastem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
Sony85 napisał:
U nas jest zwyczaj pieczenia ciast przed weselem, które w paczkach para młoda rozwozi gością (jedna paczka na rodzinę).....i najbliższym sąsiadom, których sie niezaprasza...
..to niby tak na osłode jakiś tydzień przed weselem...

słyszałam o tym. koleżanka stwierdziła, zejej to wcale nie na rękę, bo masa roboty z pieczeniem a jak są kupne ciasta (a takie uproszczenie też jest wprowadzane) to masa kasy na to pójdzie i oni chyba zbankrutują. ja tam nie zazdroszczę takiej tradycji jednak.


Wiadomo że na ciasto troche kasy trzeba wydać....taka tradycja...ale przyjeło sie też, że ludzie dają niewielkie prezenty młodej parze w podziękowaniu za to ciasto(przeważnie takie uzyteczne..komplet pościeli czy coś czego nigdy za dużo i zawsze sie przyda)...wiec cos tam z tego jest oprucz najedzonych gości..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Pią 6 Lut 2009, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczę, chyba sobie sam zrobię zawieszki na wódkę.. przeciez to nic trudnego?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
Myslimy o zamówieniu na Allegro czekoladek z naszym zdjęciem i jakimś tekstem. Połozymy je na talerzach i goście znajdą je od razu po przybyciu na salę. Poza tym, musimy zrobić winietki. Fajnym pomysłem jest rulonik z wydrukowanym podziekowaniem, spełniający także rolę winietki (imię i nazwisko widoczne po zwinięciu). Ale to na razie jest w kwestii przemyślenia.


tez myśleliśmy o takich czekoladkach, ale stwierdziliśmy, ze później te papierki z naszymi twarzami znajdą się w koszu i zamawiamy czekoladki z napisem : Dziękujęmy za przybycie i nasze imiona:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:
My będziemy rozdawać paczki z ciastem uśmiech


Nie cierpię tego uśmiech Jak po weselu wciska się ciasto i wódkę.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Następny
Strona 2 z 60

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group