Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jakie upominki dla gości?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Wto 9 Mar 2010, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas rozwozi się ciasto tydzień przed weselem.jak dla mnie troche to bez sensu bo tu tyle załatwiania a jeszcze z ciastem trzeba jeżdzić Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od niedawna zaczęłam się zastanawiać nad jakimiś drobnymi gadżetami dla gości weselnych... Jednak nic mi nie wpadło w oko Rolling Eyes
Aniołki z gipsu - niby fajne, ale do końca nie wiem..znalazłam w necie takie co mają główkę opartą o rączki, będące jednocześnie podstawką na winietki.
Boję się jednak, ze może zajeżdżać tandetą Twisted Evil
Znalazłam też czekoladki na zamówienie z podziękowaniami, imionami itd.

Macie może jeszcze jakieś pomysły uśmiech ?
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie bardzo dobrym, bezpretensjonalnym pomysłem są specjalne czekoladki czy migdały w słodkiej polewie. Chociaż taki ładnie wykonany aniołek też będzie mile kojarzącym się upominkiem.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chcialam krowki ale cena za taka ilosc jaka jest nam potrzebna wyjdzie ok 200zł ;/ to straszna inwestycja w kilka kg cukierkow.. ale opakowane w papierki z nadrukiem naszego zdjecia wiec to stad.. Czekoladki ze zdjeciem wychodza jeszze drozej i nigdy nie wiadomo co to za czekolada i nadzienie sie trafia i czy zasmakują komukolwiek a krowka to krowka, co najwyzej moze byc zcukrzona język

Wiem ze na innym forum dziewczyna miala pomysl na cukierki imionkowe, tj znalazla cukierki Viola no i Michaszki czy tam Michałki, a ze to ich imiona (wioleta i Michał) to beda takie cukierki miec na weselu.. Ale jedyne Magdalenki jakie ja znam to takie muffinki slawne kilkanadcie lat temu... a szkoda ze nie ma cukierkow bo mielibysmy z glowy.. Bo Michałki jak mowilam są Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli niczego fajnego nie znajdę w jakiejś rozsądnej cenie, kupię w hurtowni ładnie pakowane czekoladowe cukierki i do każdego z osobna przymocuję karteczkę z podziękowaniem..
Nie wiem czy będę dodatkowo kupować pudełeczka czy też woreczki tiulowe..
Choć te 200zł. więcej to może nie jest jakiś majątek, ale jakby tak pozbierać do kupy te wszystkie "drobiazgi" wyjdzie lekko z 1500 zł dodatkowo...
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist - jesli lubisz sie bawic takimi drobiazgami to tiulowe woreczki mozesz uszyc sama (najlepiej miec dostep do maszyny do szycia).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://sklep.fajnewesele.pl/5-upominki-dla-gosci
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chrupka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 47

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś natkęłam się na cukierka w pudełeczku. W sklepie pakowane pojedynczo, kupiłam jeden bo wyglądał super i zostawiłam po nim kartonik. Potem wiele razy go wykorzystywałam, wystarczy odryswać na jakimś ładnym kartonie ozdobnym i złożyć. To propozycja dla tych co chcą oszczędzić, karton nie jest drogi. Na formacie A4 zmieszczą się 4 wzory. Proste, nie wymaga sklejania, wygląda jak plan krzyża, składa się a u podstawy są rozcięcia i się za siebie zakłada (wychodzi serduszko). Można coś na tym pudełeczku napisać.

Wiem, że trudno to sobie wyobrazić, ale jak tylko będę w domu to znajdę wzór i wkleję gdyby ktoś chciał. Robiłam to już wiele razy (sistrze na 18, w środku cukierki), najczęsciej przyczepiałam druciki i wychodził bukiet, kartoniki są jakby w kształcie tulipana. Myślę, że ładnie wyglądałyby na stole.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2010, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chrupka czekam w takim razie no fotkę oczko
Lubie się pobawić manualnie - a jeśli to wygląda ładnie, to czemu przepłacać ? uśmiech
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 9 Kwi 2010, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chrupka, to i ja poproszę o zdjęcie pudełeczka i wzoru, bo bawić się w ten sposób lubię a pomysł wydaje się być oryginalny uśmiech a jeśli nie, to może woreczki tiulowe wyczaruję, o których napisała Liziii uśmiech Chciałabym uniknąć rozdawania ciast przy wyjściu, jak to miało już miejsce kilka razy u nas w rodzinie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 5 z 60

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group