Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ile za jedzenie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my płacimy 130zł, ale ponieważ wesele jest w piątek, jest 10% zniżki lol a więc cena 117zł lol w tym jest całe jedzonko i dekoracja sali i szampan, ale oczywiście bez tortu, owoców, napoi i alkoholu smutny ale apartament nowożeńców a jakże lol i niższe ceny pokoi weselnych dla naszych gości lol lol myślę, ze to tanio Question w każdym razie nie zmieniamy już lokalu, szczególnie, że jest sprawdzony i wynajęty 'do oporu' czyli do rana, a pokoje do 12.00 Very Happy
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Korek dnia Sro 25 Lut 2009, 14:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my pewnie będziemy osobno szukać sobie apartamentu.uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek to świetna oferta!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
Korek to świetna oferta!

thank you magdaberbec lol lol też tak myślę lol wesela w tygodniu są w wielu miejscach tańsze lol i łatwiej je załatwić lol i cały weekend na odpoczynek lol lol a w naszym apartamencie czeka na nas jakuzzi Wink już sobie wyobrażam, co się tam będzie działo Exclamation
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Pon 23 Lut 2009, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w piatek macie cywilny?bo koscielnych to sie w piatki nie udziela przynajmniej ja sie jeszcze nie spotkalam- a co ceny to naprawde okazja!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pon 23 Lut 2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 Oczywiście, że udziela sie ślubów kościelnych w piątki. Sami na początku myślelismy o takim rozwiązaniu, ale zbyt wiele przyjezdnych osób mamy i byłby to dla nich problem. Zresztą dla miejscowych, pracujących także.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 23 Lut 2009, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 napisał:
Ale w piatek macie cywilny?bo koscielnych to sie w piatki nie udziela przynajmniej ja sie jeszcze nie spotkalam- a co ceny to naprawde okazja!

betty byłam na weselu ostatnio w środę - ślub konkordatowy...
a my owszem, mamy cywilny teraz, a za rok dopiero kościelny (różne względy wpłynęły na taką decyzję )
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 23 Lut 2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
betty22 Oczywiście, że udziela sie ślubów kościelnych w piątki. Sami na początku myślelismy o takim rozwiązaniu, ale zbyt wiele przyjezdnych osób mamy i byłby to dla nich problem. Zresztą dla miejscowych, pracujących także.

japcio lol lol my dear - my też mamy z daleka gości i też lokalnych pracujących, ale ja to mam w nosie z racji mego zawodu lol lol nie, tak naprawdę zależało nam na ślubie w te wakacje i nie było tej właśnie sali wcześniej niż w zimnym październiku lol trudno Wink wezmą dzień wolnego Wink albo dwa, żeby przyjechać w czwartek... Wink Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie że ludzie biorą ślub na tygodniu. u nas jest to niepopularne i pewnie dziwnie by na nas patrzono gdybyśmy wypalili z takim pomysłem. chociaż ja osobiście nie mam nic przeciwko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 napisał:
Ale w piatek macie cywilny?bo koscielnych to sie w piatki nie udziela przynajmniej ja sie jeszcze nie spotkalam- a co ceny to naprawde okazja!


Oczywiście, że się udziela każdego dnia. Nie ma znaczenia dzień tygodnia. Po prostu się nie praktykuje. Mój brat miał kościelny w czwartek, nie mieli wesela ani przyjęcia bo nie chcieli. Po ślubie za 4 godziny mieli samolot. 4 miesiące się po jeździli za cenę wesela.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 5 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group