Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ile za jedzenie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, zrozumialam, wyraziles sie dosyc jasno, ale niestety to nie zmienia naszej sytuacji. Nadal placimy od 140-180zl za osobe, nadal jestesmy "naciagani", oraz caly czas nie wiemy co z tym fantem zrobic. Pewnie ze latwo o tym pisac czy rozmawiac, tylko ze my (forumowiczki) nic z tego nie mamy procz czystej swiadomosci ze jestesmy oszukiwane i ze sa z nas sciagane ogromne pieniadze. Ale niestety tak jak juz pisalam wyzej, my tego nie zmienimy, nie pojdziemy i nie zarzadamy od wlascicieli opuszczenia do 100zl, nie zrezygnujemy, bo niestety w naszych miastach nie ma tak tanich lokali, a uwierz mi ja swoje objechalam w zdloz i w szerz.

Przepraszam jezeli Cie urazilam ale niestety pierwsze posty faktycznie odebralam jako wymadrzanie sie, ale bez konkretnych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tequs
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 8

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeech babki szkoda gadaćuśmiech ale żeś elaboracik walnął, oglądałem właśnie twoją stronkę całkiem spoko:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tequs
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 8

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale coś rybek u ciebie nie widzęuśmiech chyba że żle patrzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedna rada na koniec ,jak bedziecie np. w piątek przejmowali sale czy np. robili jakąś dekoracje dobrze posprawdzajcie sobie np. krzesła stoły i inne rzeczy które mogą wzbudzić wasz niepokój - dlaczego?
Wiele sal nie mówie że restauracji choć też sie zdarzało lubi naciągać po weselu ludzi na tkz. stłuczki lub uszkodzenia wynikające np. ze złamanego krzesła które było już wczesniej uszkodzone i potem przez kilka kolejnych wesel pracuje na siebie oraz z uszczerbionymi i sprytnie schowanymi naczyniami ( to sie tyczy do sal ogródkowych czy strażackich ) .Niestety ,ale po weselu każdy chce mieć już święty spokój i dużo osób bazuje na tym że zapłacicie np. za pęknięty świecznik 100 zł czy uszkodzone krzesło 200 zł. Warto delikatnie przyjżeć sie tym szczegółom i je wyeliminować zanim zapłacicie np. po raz piąty za to samo uszkodzone krzesełko.
Ależ sie uczepiłem tego krzesła .Pozdrawiam serdecznie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kropka
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 309
Skąd: Holandia

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja place 150 zl za os. + ciasta i alkohol( hotel, w ktorym bedziemy miec wesele wspolpracuje z hurtownia takze tyle, ile wypijemy policza nam po cenach hurtowych).Poza tym pieknie przystrojona sala, pokoj dla nowozencow gratis a dla pozostalych gosci 50% rabatu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My płacimy 160 zł od ocyby i mamy tam dwa dania ( zuoa i drugie) oraz 3 ciepłe kolacje + zimna płyta. Reszte możemy sami kupić , albo wybrać 195 zł z wszystkim bez alkoholu. Zastanawiamy sie czy nie wyjdzie taniej jak sami reszte załatwimy , myślę że 3 500zł wystarczy (oczywiście nie licze w tym alkoholu). A co do doradcy ze sląska, to jak dla mnie jest to oczywiste , że płacąc tak wysokie ceny za osobe lokale maja z tego duże zyski. Tylko jest jeden problem , ciężko jest znaleźć lokal , który zrobi wesele po niskich kosztach i do teo bedzie odpowaidał wyglśdem sali, obsługą....itd A z krzesłami ....itd to super rada. Dzięki napewno oglądniemy wszystko z każdej strony uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem ,ale zależy z jakiego regionu piszesz ,ale na ślasku sa piękne sale przy OSP gdzie nie odbiegają żadnym standartom niż restauracja a nawet powiem więcej że niekiedy sa lepiej wyposażone niż niejedna knajpa ,a jeśli chodzi o obsługe i reszte to zawsze jest taniej jak sam sobie osobno zzłatwiasz i przy 100 osobach zaoszczedzisz ok. 4000 zł. spokojnie. Ale faktycznie nie we wszystkich regionach sa takie możliwości.Pozdarwiam serdecznie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradca śląsk napisał:
I jeszcze jedna rada na koniec ,jak bedziecie np. w piątek przejmowali sale czy np. robili jakąś dekoracje dobrze posprawdzajcie sobie np. krzesła stoły i inne rzeczy które mogą wzbudzić wasz niepokój - dlaczego?
Wiele sal nie mówie że restauracji choć też sie zdarzało lubi naciągać po weselu ludzi na tkz. stłuczki lub uszkodzenia wynikające np. ze złamanego krzesła które było już wczesniej uszkodzone i potem przez kilka kolejnych wesel pracuje na siebie oraz z uszczerbionymi i sprytnie schowanymi naczyniami ( to sie tyczy do sal ogródkowych czy strażackich ) .Niestety ,ale po weselu każdy chce mieć już święty spokój i dużo osób bazuje na tym że zapłacicie np. za pęknięty świecznik 100 zł czy uszkodzone krzesło 200 zł. Warto delikatnie przyjżeć sie tym szczegółom i je wyeliminować zanim zapłacicie np. po raz piąty za to samo uszkodzone krzesełko.
Ależ sie uczepiłem tego krzesła .Pozdrawiam serdecznie.

Dobra uwaga. Na pewno skorzystam. dzięki wielkie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy się nad tym nie zastanowiłam ale rzeczywiście z tymi niby uszkodzeniami to dobry pomysł na wyciągnięcie dodatkowej kasy.

My płacimy 160 zł. za osobę bez ciast i tortu. Cena może wzrosnąć - jest to zastrzeżone w umowie, ale menadżerka powiedziała nam że nie więcej niż o 10 zł. Będąc przezorną liczę się, że wzrost może być do 180 zł.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy 100zł/os, w tym mamy zupe, potrawkę,obiad z 3 kawałkami mięsa/os, zimne przystawki no i na koniec też strogonoff. w cenie mamy równiez wliczone owoce, ciasta 3kawałki/os, szampan powitalny i chlep z sola, no i napoje. także myślę, ze mamy bardzo tanio.
w okolicy przeważnie ceny zaczynają się od 130zł w góre i jest to cena bez ciast, napoi, ladów i szampana. my robimy w takim zajeździe, wystrój bardzo ładny, mamy bliżej tam niż do najbliższego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 4 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group