Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ile za jedzenie???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 3 Lut 2009, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My także idziemy na gotowe. O nic nie musimy się martwić. A cena to ok 170-180zł od osoby (zależy, jakie menu wybierzemy). Cena nie zawiera alkoholu i ciasta. Ale zawiera pieczonego prosiaka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 3 Lut 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja tez ide na gotowe, musimy tylko zalatwic mocny alkohol, bo wina i piwa tez sa w cenie, oraz w naszym interesie jest tez tort. A takto stoly beda przybrane i tylko jak my chcemy to mozemy sobie sale balonami przystroic, ale szczerze powiedziawszy, to ona jest tak piekna sama w sobie ze az szkoda by bylo ja "szpecic" tymi balonami.


aaa, no i cena 145zl od osoby tak jak juz pisałam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Wto 3 Lut 2009, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez idziemy na gotowe, lokal wybraliśmy dawno temu, jest sprawdzony
i stosunkowo tani, bo od osoby płacimy 120 zł, w cenę wliczony jest obiad, kawa i później ciepły posiłek co godzinę, warto zaznaczyć że ciasta i tort też są już w cenie.
Cieszę się, że o te sprawy naprawdę nie muszę się martwić, bo w tym lokalu odbywało się już kilka naszych rodzinnych imprez i wszyscy byli naprawdę zadowoleni.
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi kochani coś wam napisze .
Nie przechwalając się ,ale siedze w braży weselnej 15 lat to jeżeli planujecie wesele na np. 100 osób to ja jestem w stanie zrobić je w cenie 95 zł. od osoby z ciatsem i tortem weselnym i jeszcze na tym zarobie ,do czego zmierzam ? - Według mnie branie za wesele 180 zł. od osoby to jest brzydko mówiąć naciągalstwo i nieświadomość przeważnie pierwszy raz biorących ślub.Przy kwocie 180 zł, od osoby i weselu na 100 osób osoba organizująca takie przyjęcie zarabia na was w ciągu 3 dni (bo licze że od czwartku musi zaopatrzenie zrobić ) jakieś ok. 8 9 tysięcy to czy nie uważacie że to jest lekka przesada i chęć szybkiego zarobienia kasy ,bo mi sie wydaje że tak ,ale każdy jak słyszy ze organizuje za 95 czy 100 zł. od osoby to mówi "pewnie przy chipsach i paluszkach bedziemy siedzieli " i znowu was zaskocze bo nie jedzenia jest na tyle że młodzi po weselu są w szoku ze to jest możłiwe ,a jednak tak,szkoda że ludzie dają sie nabiarać na takie chwyty ze strony restauracji i sal weselnych.Możę niektórzy bedą mi mili za złe ze udzielam takich informacji a sam oragznizuje wesela,ale podchodze uczciwie do sprawy i nie mam tu na celu robienia sobie konkurencji a innym antyrekalmy ,ale to co napisalem doświadczyłem jako menager w restauracjach na terenie Polski .Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
soon_181
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Kozienice

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również płacimy 180 zł od osoby + alkohol, no chyba, że oprócz alkoholu będziemy załatwiać napoje, ciasta i owoce. Tort, stół wiejski, barek z drinami we własnym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soon_181
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Kozienice

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również płacimy 180 zł od osoby + alkohol, no chyba, że oprócz alkoholu będziemy załatwiać napoje, ciasta i owoce to wtedy cena wynosi 145zł. Tort, stół wiejski, barek z drinami we własnym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradca śląsk może za samo jedzenie 180zł to jest dużo. Ale w naszym przypadku w tej kwocie jest także wynajem sali, jej wystrój, pokój dla nas uśmiech Poza tym właściciel lokalu musi opłacić kelnerów, kucharzy, ktoś musi posprzątać salę. A co z prądem, wodą? No i właściciel musi na tym jeszcze zarobić. Bo przecież po to organizuje wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiśćie każdy ma swoje racje ,ale wierz mi że jeżeli jest to knajpa czy dom weselny to on nie robi co tydzień innej dekoracji ,i nie twierdze ze nie trzeba zarobić ,ale nie aż tyle.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tequs
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 8

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z doradcą ze śląska chociaż jestem z pomorza. Obecnie jestem food menagerem w mojej pracy ale też dodatkowo organizuję wesela i liczę sobie 100 zł za osobę dodam tylko, że w restauracji za takie menu trzeba zapłacić minimum 170 zł. W cenie 100 zł jest obsługa i ewentualne poprawiny, więc po co przepłacać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Tequs nie jestem tu po to żeby kogoś namawiać do tego zeby rezygnował z restauracji czy domu weselnego tylko chce żeby ludzie zdawali sobie sprawe z tego że można troche policytować z wlascicielem lokalu lub ewentualnie osoby które sie wahają nad wyborem sali czy restauracji żeby maiły jasność tego za co płaca w więszosći przypadków cięzko zarobione pieniądze na swój ślub.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następny
Strona 2 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group