Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co mamy już załatwione?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 537, 538, 539  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
Pralinka napisał:
asik napisał:
A powiedzcie mi dziewczyny, czy po skrócony akt urodzenia muszę się udać do usc, w któym byłam rejestrowana, czy wniosek o wydanie mogę złożyć w dowolnym urzędzie? Bo to, że odebrać w dowolnym, to wiem ale nie wiem jak złożyć.


Kochana, tam gdzie byłaś zarejestrowana.


ok, udało mi się dowiedzieć - w Warszawie nie ma rejonizacji, więc wniosek składamy w dowolnym urzędzie. Tak samo z odbiorem.
uśmiech


To jeszcze więcej informacji jakby któraś potrzebowała, bo dzisiaj byłam w usc uśmiech

W Warszawie wniosek o o odpis składamy w dowolnym urzędzie, jeśli ślub także odbywa się w Warszawie, to odpis jest bezpłatny i nie dostajemy papierka, a znajduje się on w systemie. Wybierając się już do usc w celu zaklepania daty informujemy ich tylko o tym, że dokument mogą znaleźć w systemie.

Tak więc czekam do 27 grudnia i idziemy zaklepać termin lol Teraz to dopiero mam stresa Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja lista:
- kościół,
- sala,
- fotograf,
- zespół,
- samochód,
- tort i ciasta,
- suknia,
- świadkowie,
- fryzjer,
- zaproszenia wydrukowane, leżą w domku,
- alkohol wybrany, zarezerwowany w hurtowni,
- wzór bolerka wybrany,
- nauki przedmałżeńskie i poradnia rodzinna,
- wybrane dodatki, typu tablice rejestracyjne, winietki, dodatkowe ozdoby na stoły
- buty ślubne
- krawat

Dodaję:
- obrączki kupione
- alkohol zamówiony

W najbliższym czasie:
- kupić spinki dla narzeczonego i biżuterię dla mnie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola 87
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 90
Skąd: Jarosław

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załatwione:
-sala
-kucharz
-zespół
-fotograf i kamerzysta
-Dekoratorka
-drużbowie

Do listy możemy dodać:
nauki przedmałżeńskie i przedślubne

Rozglądamy się:
-suknia
-może obrączki
ale to w Nowym Roku:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eva3103
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja lista :

To co mamy już załatwione:

Sala,
Kościół ustalona godzina
Kamerzysta,
Fotograf,
Dj,
Wybrana i zamówiona sukienka w salonie
Alkohol,
Zawieszki na butelki,
Samochód,
świadkowie,
Tor i ciasto,

Po Nowym Roku zabieramy się za;

Zaproszenia,
Organistra zapomniałam go załatwić od razu z księdzem,
Wizyta u Księdza aby domówić szczegóły, może obejdzie się bez nauk przedmałżeńskich
Obrączki,
Garnitur i inne dodatki,
Bukiet ślubny,
Fryzjerka,
Makijażystka,
Napoje+ winka
_________________




''Całe życie z Tobą tańczyć chcę...."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
asik napisał:
Pralinka napisał:
asik napisał:
A powiedzcie mi dziewczyny, czy po skrócony akt urodzenia muszę się udać do usc, w któym byłam rejestrowana, czy wniosek o wydanie mogę złożyć w dowolnym urzędzie? Bo to, że odebrać w dowolnym, to wiem ale nie wiem jak złożyć.


Kochana, tam gdzie byłaś zarejestrowana.


ok, udało mi się dowiedzieć - w Warszawie nie ma rejonizacji, więc wniosek składamy w dowolnym urzędzie. Tak samo z odbiorem.
uśmiech


To jeszcze więcej informacji jakby któraś potrzebowała, bo dzisiaj byłam w usc uśmiech

W Warszawie wniosek o o odpis składamy w dowolnym urzędzie, jeśli ślub także odbywa się w Warszawie, to odpis jest bezpłatny i nie dostajemy papierka, a znajduje się on w systemie. Wybierając się już do usc w celu zaklepania daty informujemy ich tylko o tym, że dokument mogą znaleźć w systemie.

Tak więc czekam do 27 grudnia i idziemy zaklepać termin lol Teraz to dopiero mam stresa Very Happy


Jak to do 27? Już tak szybko możecie to załatwić? Pamiętam, ze pisałaś coś o styczniu. Skoro możemy wszędzie załatwić odpisy aktów tzn. że mozemy złożyć wniosek na Andersa pomimo, że obydwoje jesteśmy zarejestrowani ma Włókienniczej? Od razu poleźlibyśmy na Andersa i tam się dopytali dokładnie kiedy księgi otwierają, bo mi powiedzieli, ze na 7 lipca to dopiero 2 lutego możemy iść Confused
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula16.06
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 3

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 10:38    Temat postu: Re: Co mamy już załatwione? Odpowiedz z cytatem

sala, kamerzysta, kościół, orkiestra
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Jak to do 27? Już tak szybko możecie to załatwić? Pamiętam, ze pisałaś coś o styczniu. Skoro możemy wszędzie załatwić odpisy aktów tzn. że mozemy złożyć wniosek na Andersa pomimo, że obydwoje jesteśmy zarejestrowani ma Włókienniczej? Od razu poleźlibyśmy na Andersa i tam się dopytali dokładnie kiedy księgi otwierają, bo mi powiedzieli, ze na 7 lipca to dopiero 2 lutego możemy iść Confused


No 23.12 to będzie dokładnie pół roku do ślubu, a powiedzieli że 27.12 mamy przyjść bo to "dzień później się przychodzi", blablabla... Wcześniej źle liczyłam uśmiech w styczniu będzie 5 miesięcy już do dnia ślubu. Teoretycznie dla was to powinien być 09.01, ale to może zależeć od usc. Jeśli faktycznie księgi otwierają w lutym, to luzik, gorzej jest jak mi na targówku powiedzieli "na czerwiec? eeee... pani przyjdzie w lutym, bo wcześniej to my nawet nie weimy czy śluby tego dnia będą
Możecie iść do dowolnego urzędu złożyć wniosek, w Warszawie nie ma rejonizacji. Składasz wniosek i miły pan, bądź pani wklepują do komputera coś i mówią "Za tydzień odpisy będą w systemie. Przy rejestracji ślubu proszę im to powiedzieć. Dziękuję" - i jeśli ślub jest w Warszawie to jest to free język Tak, że we wniosku nie zaznaczaj gdzie chcesz odbiór odpisu.
W usc gdzie skłądaliśmy wnioski są dwa pokoje, jeden do wnisków, a drugi do rejestracji więc przejdźcie się na spokojnie teraz, wszystkiego się dowiecie i będziecie spokojni - nie wiem nawet czy tylko jedno z was nie musi iść, bo poza wnioskiem nigdzie się nie podpisujesz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, okazuje sie,że musimy szukać zespołu.
Ten "nasz"- raz,że sią okazało,że znajomość nie taka znowu i normalnie nas skasują- to bym przełknęła. Ale skład się zmienił, jest rzeźnia i żenada.
Repertuar- zupełnie nie to, o co nam chodziło i co miało być. Crying or Very sad
Kurcze...... a byłam taka pewna i spokojna o zespół.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że to przemówiło Twojemu Przyszłemu do rozumu... Trzymam kciuki, Karolinko!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak nic nie wykombinuję, będzie nieciekawie..... Shocked
Nie myslałam,że mnie to spotka i będę musiała siedzieć przed komputerem i szukać jakichś normalnych zespołow....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 537, 538, 539  Następny
Strona 538 z 539

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group