Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Walentynki :)
Goto page 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
View previous topic :: View next topic  
Author Message
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Joined: 07 Aug 2008
Posts: 987

PostPosted: Wed 28 Jan 2009, 10:49    Post subject: Walentynki :) Reply with quote

Niedługo Walentynki (wiem, wiem.....amerykańskie święto tandety....) i chciałabym przygotować coś miłego dla mojego narzeczonego. Prawdopodobnie będzie to kolacja uśmiech Od kilku dni szukam jakiegos fajnego przepisu. I nic ciekawego nie znalazłam. Może podzielicie się swoimi kulinarnymi specjałami? Zdjęcia mile widziane uśmiech
A możem macie jakieś fajne pomysły na ten dzień?
Back to top
View user's profile Send private message
luciola86
bywalec
bywalec


Joined: 17 Nov 2008
Posts: 201
Location: Zakliczyn

PostPosted: Wed 28 Jan 2009, 19:17    Post subject: Reply with quote

fajny pomysl z ta kolacja uśmiech chyba tez cos takiego zorganizuje, juz ustalilismy z narzeczonym ze w tym roku nie kupujemy sobie zadnych prezentow, bo wiadomo wesele za trzy miesiace i kazdy grosz sie przyda uśmiech zreszta moj skarbek stwierdzil ze ja mu juz dalam idealny prezent, a ze dostanie go z 8-miesiecznym opoznieniem nie narzeka Very Happy
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
magdaberbec
maniak
maniak


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 1772
Location: Krasnystaw

PostPosted: Wed 28 Jan 2009, 22:33    Post subject: Reply with quote

zwykła owocowa sałatka (pomarańcz, kiwi, banan itp.) i wino.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Joined: 07 Aug 2008
Posts: 987

PostPosted: Thu 29 Jan 2009, 6:55    Post subject: Reply with quote

magdaberbec wrote:
zwykła owocowa sałatka (pomarańcz, kiwi, banan itp.) i wino.

Jak dla mnie bomba (małokaloryczna hihi), ale mój Misiek to się nie naje smutny
Back to top
View user's profile Send private message
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Joined: 06 Oct 2008
Posts: 892

PostPosted: Thu 29 Jan 2009, 9:01    Post subject: Reply with quote

Coś co moje Kochanie uwielbia (własnie na jakis romantyczny wieczór to zrobiłam oczko )

gotujesz ryż
kroisz jedną pierś kurczaka na małe kawałki i posypujesz mocno vegetą oraz przyprawą do mięs
rozgrzewasz duzo oleju
siekasz cebulę
kroisz pół małej i pół zielonej papryki na małe kosteczki
jeszcze kukurydza będzie potrzebna uśmiech

Jak się kurczak z cebulą lekko obsmażą, dorzucasz paprykę i pół szklanki kukurydzy. Kiedy jest prawie zrobione (około 15 minut na małym ogniu) dolewasz trochę wody (pamiętaj, żeby było też odpowiednio dużo oleju) dzięki temu zrobi się "sos" z przypraw i warzyw który da ryżowi świetny smak.

Jak juz warzywa z mięskiem są gotowe wrzucasz ryż na patelnie i mieszasz dokładnie na małym ogniu. Możesz czymś to przyprawić do smaku oczko
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Joined: 07 Aug 2008
Posts: 987

PostPosted: Thu 29 Jan 2009, 11:07    Post subject: Reply with quote

Be@tka Brzmi nieźle i apetycznie uśmiech tylko, że podobna potrawę jadamy często na obiad smutny a ja chcę błysnąć uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
michasia
bywalec
bywalec


Joined: 31 Dec 2008
Posts: 135
Location: Bydgoszz/Gdańsk

PostPosted: Thu 29 Jan 2009, 17:07    Post subject: Reply with quote

ja kiedyś na walentynki zrobiłam Pawłowi pizze w kształcie serca. on uwielbia moja pizze, i jak się posprzeczamy i ktoś (mój brat) pyta , dlaczego on ze mną wytrzymuje,to Paweł mówi,ze dla pizzy właśnie.
Paweł bardzo się ucieszył z tego serca:)przepis moge podać jakby byli chętni,
jakbym miała robić kolacje to bym zrobiła coś takiego amu... albo pokroić kiełbaskę, cebulę i pieczarki, wszystko przesmażyć, dodać ugotowany wcześniej makaron, i ser żółty pokrojony w kostkę.i mieszać. oczywiście przyprawić kto czym lubi. My bardzo lubimy to jeść.
albo krokiety.naleśniki się smaży. w środek można położyć pieczarki przesmażone z cebulą, i na to plasterek sera, wszystko zawinąć, obtoczyć w jajku i bułce i znowu smażyć. pyszne jest jeszcze polane takim gęstym sosem śmietankowo-ziołowym.

a na deser...tyle możliwosci:)
Back to top
View user's profile Send private message
ladysunshine
guru
guru


Joined: 15 Aug 2008
Posts: 2659

PostPosted: Thu 29 Jan 2009, 18:33    Post subject: Reply with quote

Ja na jakieś ekstra święta robię swojemu K. rybę po grecku, albo lasagne (przysmak Garfielda). lol
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Castia
maniak
maniak


Joined: 06 May 2008
Posts: 1517
Location: z serduszka P. ;)

PostPosted: Thu 29 Jan 2009, 19:28    Post subject: Reply with quote

ja ostatnio mojemu robiłam cannelloni na romantyczną kolację uśmiech
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Joined: 07 Aug 2008
Posts: 987

PostPosted: Thu 29 Jan 2009, 22:08    Post subject: Reply with quote

michasia Pizza w kształcie serca przeszła mi przez myśl, a ponieważ moje Kochanie lubi pizzę, to chyba mu ją zaserwuję uśmiech Super pomysł uśmiech i do tego winko uśmiech a na deser......ja uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Next
Page 1 of 16

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group