Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie polecacie zrobić makijaż w Szczecinie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bozena
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 13:33    Temat postu: Gdzie polecacie zrobić makijaż w Szczecinie? Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki gdzie polecacie zrobić makijaż w Szczecinie lub Goleniowie?Jest tu ktoś z moich rejonów kto jest już po i jest mega zadowolony?Ja wciąż szukam i szukam i znalazłam tylko jedną babke której makijaże mi się podobaja ale chciałabym mieć porównanie.
I powiedzcie czy na ślub pasuje zrobić średni ciemny makijaż?Mam jeden wymarzony ale siostra mówi że taki na ślub nie pasuje.Mi sie on podoba bo ja na codzień maluje oczy na czarno.

zamieszczam link,ten mój wybrany makijaż to ten gdzie pisze "ślubnie" na zielonym tle

http://syllia.szczecin.pl/index.php?dzial=galeria

pozdrawiam
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pią 29 Paź 2010, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejrzałam kilka pf wizazystek ze szczecina, moim zdaniem tu: www.kiralu.pl lub www.antidotum-agi.pl takie 2 przykłady które pierwsze rzucily mi sie w oko język
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pią 29 Paź 2010, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matleena mam małą prośbę mogłabyś mi polecić kogoś ze Świebodzina bo szukam jakieś dobrej kosmetyczki i nie wiem komu można zaufać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Czw 4 Lis 2010, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie szukaj kosmetyczki w salonach tylko jakiejs działającej wizażystki - polecam szukac normalnie w googlach albo na portalach typu maxmodels.pl / perfect-models.pl itd
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Krzysztofmatysiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 60
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 6 Sty 2011, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z okolic Szczecina mogę polecić Justynę z http://truskawkowepole.pl/

Miałem okazję fotografować Panny Młode malowane przez nią i wyglądały bardzo dobrze.
Nie wiem jak z cenami bo mnie to nie interesuje. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
edita
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto 23 Lip 2013, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie do ślubu przygotowywała p. Adriana Zacharewicz i makijażem byłam miło zaskoczona. Makijaż nosił się przez całą noc, a dodam że pora była dość niewdzięczna bo polowa lipca, a mino to nic nie spływało i nie błyszczało. Pani Ada umiejętnie podkreśliła moje nieduże oko i przykeliła mi rzęski - na czym bardzo mi zależało uśmiech Mama i świadkowa również miały kapitalny make'up wyglądały zupełnie inaczej. Tak wiec jeśli mogę komus polecić - to szczerze podpisuję się pod kontaktem; dla chetnych stronka www.makijaze.szczecin.pl pzdr. Edita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group