Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Psychoterapia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szuberla
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sob 10 Gru 2022, 17:53    Temat postu: Psychoterapia Odpowiedz z cytatem

Hej,co sadzicie o psychoterapeucie online?Ostatnio przy poszukiwaniach znalazlam wlasnie online https://energiazyciowa.pl/psychoterapia-online/ i teraz sie zastanawiam,warto nie warto?

Ostatnio zmieniony przez Szuberla dnia Sro 14 Gru 2022, 15:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vehicle
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 11 Gru 2022, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłem na takiej terapii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 578
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 24 Lut 2023, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób które chcą uratować swój związek idealnym wyborem będzie natomiast psychoterapia par. Warto o niej pomyśleć gdy inne sposoby zawodzą. Pomoc specjalisty jest w stanie zdziałać cuda.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2023, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w takiej sytuacji całkiem dobrym rozwiązaniem może być psycholog, seksuolog, psychoterapeuta Poznań: https://dominikhaak.pl/ . Myślę, że taki specjalista pomoże Wam przejść przez ten trudny czas. Warto się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartell.jessy
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Paź 2023, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ciągu ostatnich lat dostępność usług medycznych online znacząco wzrosła. Obejmuje to również opiekę nad zdrowiem psychicznym. Psychiatrzy online oferują możliwość konsultacji i terapii bez konieczności wizyty w tradycyjnym gabinecie. W sieci znalazłam różne porady w tym temacie - https://wirtualnygarwolin.pl/rozmaitosc/17889-masz-problemy-ze-zdrowiem-psychicznym-skonsultuj-sie-ze-specjalista-online. A Wy co sądzicie? Czy ktoś korzystał z psychoterapii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1285

PostWysłany: Sro 15 Lis 2023, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób cierpiących na rzadkie lub trudne do zdiagnozowania schorzenia, dostęp do specjalistów o wąskich specjalizacjach może być kluczowy. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ prezentuje sieć ekspertów w różnych dziedzinach medycyny, co umożliwia trafne diagnozowanie i leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majga
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 40

PostWysłany: Czw 4 Sty 2024, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić wetalk, jest to platforma umożliwiająca anonimowy kontakt z psychologiem online bez wychodzenia z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 161

PostWysłany: Wto 30 Kwi 2024, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terapia to delikatny temat. Nie wiem, czy powinno się ją realizować online. Wolę jednak ze swoim terapeutą spotykać się face to face. Ja akurat chodzę do Dariusza Rudasia - świetny psycholog. Przyjmuje w Krakowie. Stosuje inne niż wszyscy formy terapii. Myślę, że właśnie dlatego jest taki skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group